Apsveikumu kartiņas, mīļajiem, stiprajiem tētiem

Esam Saldus pirmsskolas izglītības iestādes " Īkstīte" 5 - 6 gadīgo bērnu grupiņa "Pelēni". Grupā esam 22 bērni. Esam priecīgi, ka Latvijā aizvien lielāku popularitāti gūst Tēva dienas atzīmēšana un svinēšana. Mūsuprāt, tēti ir to pelnījuši! Tāpēc arī mēs piedalāmies konkursā un dalāmies ar saviem darbiņiem - dāvanu kartiņām un vecāku stenda noformējumu par godu mūsu mīļajiem, stiprajiem un ikdienā smaidošajiem tētiem.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

 

Nepieciešamie materiāli: krāsainais kartons, flomasteri, balta lapa, krekla šablons, parastais zīmulis, filca audums, līme.
Darba gaita:

1. bērni pārloka uz pusēm lielo A4 krāsainā kartona lapu, griež pa locījuma vietu, vienu pusi iedod draugam, otru ņem pats;
2. pārloka atkal lapu uz pusēm, iegūstot kartiņu;
3. bērni ņem balto lapu, apvelk krekla šablonu, izgriež kreklu un ar flomasteriem izkrāso to tādu, kādu gribētu dāvināt savam tētim - svītrainu, rūtainu u.c.;
4. skolotāja ar nazīti izgriež kartiņas priekšējā atvērumā krekla siluetu;
5. bērni ap izgriezto krekla siluetu zīmē savu tēti - kaklu, galvu, rokas, kājas;
6. bērni ielīmē iekšā savu rotāto kreklu;
7. rakstīt vēl tikai mācāmies, tāpēc teikumu: "Tēti, Tu esi vislabākais!" kartiņā ieraksta skolotāja, bet bēŗni ieraksta apakšā paši savu vārdu;
8. aizveram kartiņu un pielīmējam atbilstošajā vietā iepriekš no filca auduma izgrieztās kaklasaites.
9. Kartiņas gatavas, bērni gandarīti par padarīto darbiņu un priecīgi satraukti gaida pēcpusdienu, kad ar sevis radītu apsveikumu varēs pārsteigt savu mīļo tēti.

Idejas apsveikumiem

Idejas apsveikumiem

Idejas apsveikumiem

 

Iesūtījusi PII "Īkstīte" skolotāja Inga Bajāre

Reklāma
Reklāma

 

Vairāk par konkursu lasi "Idejas Tēva dienas apsveikumu kartītēm"

KONKURSU ATBALSTA:

 

"Mӧller's Junior" garšīgās 0mega-3 un D3  vitamīna zivtiņas. Lai mazie augtu gudri, stipri un ņipri!

Par LEGO Group
LEGO Group ir privāts, ģimenes īpašumā esošs uzņēmums, kurš atrodas Bilundā, Dānijā. Uzņēmuma misija ir bērnu radošuma un iztēles spēju attīstība ar klucīšu palīdzību.
Vietnē www.duplo.lego.com ir vairāk informācijas par rotaļu iespējām bērniem un LEGO produktiem. Vietnē ir arī spēļu sadaļa, kur bērni var rotaļāties ar skaņām un animācijām drošā tiešsaistes vidē.