Lieliskas ziņas! Tēva dienas festivāla laikā prognozē siltuma rekordus

Šonedēļ Latvijā gaidāmas vasarīgi siltas un sausas dienas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Tēva dienas festivālu sola siltu un saulainu!

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Tēva dienas festivālu sola siltu un saulainu!

 

Turpmākajās darba dienās gaiss kļūs siltāks, un naktīs temperatūra nebūs zemāka par +9...+15 grādiem, bet dienas laikā otrdien tā paaugstināsies vēl tikai līdz +17...+20 grādiem, savukārt nedēļas baigās gaidāma pat +20...+26 grādu robežās, kas ir tuvu maksimālajām novērotajām temperatūrām šajās dienās – iespējams kādā no novērojumu stacijām tiks uzstādīts kāds jauns maksimālās gaisa temperatūras rekords.

 

Otrdiena paies bez ievērojamiem nokrišņiem, bet trešdien teritorijas lielākajā daļā atkal gaidāms īslaicīgs lietus; pēc tam līdz sestdienai, pastiprinoties anticiklona ietekmei, pieturēsies sauss laiks. 

 

Svētdien no rietumiem Latviju jau sasniegs tā sauktā aukstā atmosfēras fronte, līdzi sev nesot mākoņu un nokrišņu zonu, tas gan varētu notikt pēcpusdienā, līdz ar to dienas lielākā daļa arī vēl aizritētu ar sausiem un siltiem laika apstākļiem. Nakts un rīta stundās atsevišķos rajonos veidosies migla.

Reklāma
Reklāma

Nākamās nedēļas sākumā aiz aukstās atmosfēras frontes Latvijā ieplūdīs vēsākas gaisa masas, gaidāms arī lietus un brāzmains vējš.

 

Atzīmējot Tēva dienu, 10. septembrī Vērmanes dārzā notiks "Tēva dienas festivāls, ko organizē Latvijas vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv. Svētki sāksies plkst. 12:00 ar gājienu no Brīvības pieminekļa.  Gājienā aicināta piedalīties ikviena ģimene, kura vēlas sveikt tētus visā Latvijā. Gājiena sākums plkst. 12.00. Gājiena maršruts: Brīvības piemineklis ->Brīvības bulvāris -> Elizabetes iela -> ieiešana Vērmanes dārzā pa Elizabetes un Kr.Barona ielas stūra vārtiem.

Pasākuma programmu skaties ŠEIT.