Mierpilns koncerts par godu tētiem

PPII ‘’Brīnumpupas’’ Tēvu diena šogad Mazajā bērnudārzā Antonijas ielā tika veidota citādi nekā ierasts. 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Jaunais mācību gads bija iesācies ar daudz jauniem bērniņiem un lai no pirmā kopīgā pasākuma nenobītos, šogad lēmām par labu koncertam ģitāras pavadījumā, svētku noformējumā, izgreznojot telpas ar virtenēm un svecēm labai noskaņai ar dziesmām kas liek dziedāt līdzi un sumināt tētus. Paldies Kārlim Derumam par lielisko izpildījumu!


Jau nedēļu iepriekš veidojām  foto izstādi ‘’Es un mans tētis’’, kas pilnā krāšņumā bija apskatāma koncerta dienā.


Koncertam beidzoties samīļojam tētus un sapucējām ar pašdarinātiem ‘’tauriņiem’’.


("tauriņus" veidojām no krāsaina trafareta ‘’tauriņa veidā’’, ļaujot bērnam to greznot ar dažādām uzlīmēm, spīdumiem,... piestiprinājām gumiju, lai to varētu arī uzreiz lietot – gatavi lietošanai aplūkojami tētu  kopbildē)


Iesūtīja: PPII ‘’Brīnumpupa’’ dibinātāja Adrija Vintere

 


Tēva diena Latvijā ir oficiāli atzīti svētki, un lai stiprinātu šo skaisto, tētiem tik svarīgo svētku svinēšanu, ģimenes portāls „Mammamuntetiem.lv” kopā ar „Laimas šokolādes muzeju”aicina ikvienu bērnudārza grupiņu piedalīties ideju konkursā “Kā mēs sveicam savus tētus”. Konkursa galvenais uzdevums – iesūtīt savu ideju tētu sveikšanā. Iesūtītās ierosmes publicēsim portālā Tēva dienas oficiālajā lapā Tevadiena.lv – kopā saliktas, tās būs iedvesmas avots citiem!

Reklāma
Reklāma

 

BALVAS

Galvenā balvā – iespēja vienai bērnudārza grupiņai doties saldā ceļojumā uz Laimas šokolādes muzeju, kā arī LEGO konstruktoru komplekti!

 

1. vietas ieguvēji (viena bērnudārza grupiņa) balvā saņems ceļojumu uz Laimas šokolādes muzeju Rīgā, Miera ielā 22, saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

2. un 3. vietas ieguvēji balvā saņems saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

KONKURSA NOTEIKUMI

  • Iesūti vismaz vienu ideju ar foto, kā bērnudārzā esat atzīmējuši Tēva dienu vai ar kādu dāvanu esat iepriecinājuši tētus.

  • Idejai nav obligāti jābūt realizētai šajā gadā, tā var atspoguļot arī iepriekšējo gadu svinības.

  • Ja sūtāt ideju dāvanai vai rotaļai, lūgums uzrakstīt nelielu pamācību, kā šāda dāvana gatavojama vai spēle spēlējama, lai to varētu izmantot arī citi Tēva dienas svinētāji.

  • Konkursa darbus sūtiet līdz 15. septembrim (ieskaitot) uz e-pastu redakcija@mammam.lv,audra@mammam.lv vai pa pastu ar norādi “Konkursam”. Adrese: SIA Mammām un Tētiem, Brīvības iela 40-16, LV-1050. (pasta zīmogs 15. septembris).

  • Pieteikumā norādi pirmsskolas izglītības iestādi, grupiņu, bērnu skaitu, kontaktinformāciju.

  • Uzvarētājus noteiksim 21. septembrī.

  • Uzvarētāju noteiks Mammamuntetiem.lv redakcijas un “Laimas šokolādes muzeja” pārstāvju žūrija.

 

Godināsim tētus un stiprināsim Tēva dienas tradīcijas visā Latvijā!