Tā tētus sveic paši mazākie

Kā  tēvu dienu svinam mēs - paši mazākie, sauleszaķēnu grupiņa (1-3 gadus veci bērni).

FOTO: Mammamuntetiem.lv


Katru gadu mums PII "Saulīte" pavasarī notiek liels ģimenes dienas pasākums. Vecākā grupa savu dienu pavada vairāk ar tētiem, jo mēs esam vēl mazi, un liela burzma mums nepatīk. Mēs arī esam dienakts iestāde, kur bērni paliek visu nedēļu, tāpēc ne visi tēti var iesaistīties.


Vienu gadu mēs taisījām fotosesīju ar uzrakstu "Es tevi mīlu, tēt!" un ar pirkstiņiem krāsojām kaķīšus, ko pievienojām apsveikumiem.


Nāamajā gadā mēs taisījām apsveikumus krāsojot tētiem ar zīmuļiem šļipses un ar skolotājas palīdzību izveidojām apsveikumus, kā arī mūsu mākslas galerijā izvietojām no iepriekšējā gada izveidoto uzrakstu un jautros tētu horoskopus.


Bet šogad mēs lielākā daļa esam pavisam maziņi,bet mēs gatavojām apsveikumus nospiežot plaukstiņu nospiedumus un ar pirkstiņiem krāsojām tētu ūsas. Bet mākslas galerijā izvietojām tētu šļipses un jau par tradīciju kļuvušo uzrakstu tētiem.


Tā mēs mazie svinam tētu dienu.Iesūtījuši: Sauleszaķēni no Alūksnes nov., Alsviķu pag. PII "Saulīte" ar skolotājām Esteri un Madaru.

 


Reklāma
Reklāma

Tēva diena Latvijā ir oficiāli atzīti svētki, un lai stiprinātu šo skaisto, tētiem tik svarīgo svētku svinēšanu, ģimenes portāls „Mammamuntetiem.lv” kopā ar „Laimas šokolādes muzeju”aicina ikvienu bērnudārza grupiņu piedalīties ideju konkursā “Kā mēs sveicam savus tētus”. Konkursa galvenais uzdevums – iesūtīt savu ideju tētu sveikšanā. Iesūtītās ierosmes publicēsim portālā Tēva dienas oficiālajā lapā Tevadiena.lv – kopā saliktas, tās būs iedvesmas avots citiem!

 

BALVAS

Galvenā balvā – iespēja vienai bērnudārza grupiņai doties saldā ceļojumā uz Laimas šokolādes muzeju, kā arī LEGO konstruktoru komplekti!

 

1. vietas ieguvēji (viena bērnudārza grupiņa) balvā saņems ceļojumu uz Laimas šokolādes muzeju Rīgā, Miera ielā 22, saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

2. un 3. vietas ieguvēji balvā saņems saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

KONKURSA NOTEIKUMI

  • Iesūti vismaz vienu ideju ar foto, kā bērnudārzā esat atzīmējuši Tēva dienu vai ar kādu dāvanu esat iepriecinājuši tētus.

  • Idejai nav obligāti jābūt realizētai šajā gadā, tā var atspoguļot arī iepriekšējo gadu svinības.

  • Ja sūtāt ideju dāvanai vai rotaļai, lūgums uzrakstīt nelielu pamācību, kā šāda dāvana gatavojama vai spēle spēlējama, lai to varētu izmantot arī citi Tēva dienas svinētāji.

  • Konkursa darbus sūtiet līdz 15. septembrim (ieskaitot) uz e-pastu redakcija@mammam.lv,audra@mammam.lv vai pa pastu ar norādi “Konkursam”. Adrese: SIA Mammām un Tētiem, Brīvības iela 40-16, LV-1050. (pasta zīmogs 15. septembris).

  • Pieteikumā norādi pirmsskolas izglītības iestādi, grupiņu, bērnu skaitu, kontaktinformāciju.

  • Uzvarētājus noteiksim 21. septembrī.

  • Uzvarētāju noteiks Mammamuntetiem.lv redakcijas un “Laimas šokolādes muzeja” pārstāvju žūrija.

 

Godināsim tētus un stiprināsim Tēva dienas tradīcijas visā Latvijā!