Katram bērnam savs tētis ir čempions!

9. septembrī Privātajā pirmsskolas izglītības iestādē „Ķiparu nams” jau piekto gadu aktīvi un jautri tika atzīmēta Tēvu diena, kura šogad guva ļoti lielu tētu atsaucību – pasākumā piedalījās gandrīz visu audzēkņu tēti! 

FOTO: Mammamuntetiem.lv


Tēvu dienas svinībās bērni kopā ar tētiem veica dažādus interesantus un brīžiem ļoti amizantus uzdevumus.

Uzdevumā „Motopeles” tēti bērnus izvizināja uz skrituļdēļiem. Atcerējāmies arī par drošību – ja bērni pārvietojas ar velosipēdu vai skrituļdēli, galvā ir jābūt aizsargķiverei.

Sacensības „Jautrie zaķi” un „Čaklie skrējēji” pierādīja, cik svarīga ir tētu un bērnu sadarbība uzmanīgi un pacietīgi izpildot uzdevumus.

Uzdevumā, izmantojot mini zupas kausiņus, ar ūdeni līdz noteiktai atzīmei bija jāpiepilda spainis. Arī visjaunākie ķipari ar lielu pacietību un tētu atbalstu veiksmīgi izpildīja uzdevumus.


Vislielāko sajūsmu izraisīja sacensības „Aklās vistiņas”, kurās tēvi, aizsietām acīm klausot bērnu mutiskās norādes, centās atrast dažādus priekšmetus. Bērni ar skaļiem uzmundrinājuma saucieniem un ovācijām atbalstīja savus tētus.


Pēc aktīvās pasākuma daļas bērni sniedza muzikālu priekšnesumu, kā arī svinīgi apbalvoja tētus, dāvinot pašdarinātas medaļas, kas bija apgleznotas, zīmētas un pat veidotas no sāls mīklas. Pasākuma noslēgumā visi bija aicināti cienāties ar svētku kliņģeri.


Tēvu dienas svinības Ķiparu namā ir kļuvusi par tradīciju, kas ik gadu pulcē tētus, lai kopā ar bērniem jautri un aktīvi pavadītu laiku, kā arī vēlreiz apliecinātu, ka „Katram bērnam savs tētis ir čempions!”


Iesūtījusi: PPII “Ķiparu nams” pedagogs Laura Stolere      


Reklāma
Reklāma

Tēva diena Latvijā ir oficiāli atzīti svētki, un lai stiprinātu šo skaisto, tētiem tik svarīgo svētku svinēšanu, ģimenes portāls „Mammamuntetiem.lv” kopā ar „Laimas šokolādes muzeju”aicina ikvienu bērnudārza grupiņu piedalīties ideju konkursā “Kā mēs sveicam savus tētus”. Konkursa galvenais uzdevums – iesūtīt savu ideju tētu sveikšanā. Iesūtītās ierosmes publicēsim portālā Tēva dienas oficiālajā lapā Tevadiena.lv – kopā saliktas, tās būs iedvesmas avots citiem!

 

BALVAS

Galvenā balvā – iespēja vienai bērnudārza grupiņai doties saldā ceļojumā uz Laimas šokolādes muzeju, kā arī LEGO konstruktoru komplekti!

 

1. vietas ieguvēji (viena bērnudārza grupiņa) balvā saņems ceļojumu uz Laimas šokolādes muzeju Rīgā, Miera ielā 22, saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

2. un 3. vietas ieguvēji balvā saņems saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

KONKURSA NOTEIKUMI

  • Iesūti vismaz vienu ideju ar foto, kā bērnudārzā esat atzīmējuši Tēva dienu vai ar kādu dāvanu esat iepriecinājuši tētus.

  • Idejai nav obligāti jābūt realizētai šajā gadā, tā var atspoguļot arī iepriekšējo gadu svinības.

  • Ja sūtāt ideju dāvanai vai rotaļai, lūgums uzrakstīt nelielu pamācību, kā šāda dāvana gatavojama vai spēle spēlējama, lai to varētu izmantot arī citi Tēva dienas svinētāji.

  • Konkursa darbus sūtiet līdz 15. septembrim (ieskaitot) uz e-pastu redakcija@mammam.lv,audra@mammam.lv vai pa pastu ar norādi “Konkursam”. Adrese: SIA Mammām un Tētiem, Brīvības iela 40-16, LV-1050. (pasta zīmogs 15. septembris).

  • Pieteikumā norādi pirmsskolas izglītības iestādi, grupiņu, bērnu skaitu, kontaktinformāciju.

  • Uzvarētājus noteiksim 21. septembrī.

  • Uzvarētāju noteiks Mammamuntetiem.lv redakcijas un “Laimas šokolādes muzeja” pārstāvju žūrija.

 

Godināsim tētus un stiprināsim Tēva dienas tradīcijas visā Latvijā!