Tēva dienas pēcpusdienas SCENĀRIJS

Mēs Rugāju novada vidusskolas pirmsskolas jaunākā grupa "Bitītes" svinam tēvu dienu. Aicinām tēvus uz tēvu pēcpusdienu. 

Šādas pēdu bitītes saņēma katrs tētis no sava bērna.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Šādas pēdu bitītes saņēma katrs tētis no sava bērna.

Šogad tēviem bijām sagatavojušas nodarbības: daba, sensorā audzināšana - matemātika, konstruēšana, zīmēšana, aplicēšana.

Dabā tēvi makšķerēja zivis (rotaļa), bija sadalījušies pa pāriem, kurš ātrāk samakšķerēs visas zivis.

Konstruēšanā tēvi sadalījās 2 komandās, katra komanda izvilka vienu lapiņu un būvēja no lego klučiem to, kas bija uzrakstīts lapiņā. vieni būvēja vilcienu, otri kuģi.  

Matemātika tēvi lika puzzles.

Zīmēšanā sadalījās komandās un bija jāuzzīmē bērna portrets, vienam tēvam acis bija aizsietas, pārējie stāstīja kā zīmēt.

Aplicēšanā katrs tētis no salvetēm vai aplikācijas papīra līmēja sava bērna vārda pirmo burtu.

Pēc tam apsveicām tēvus, dāvinājām apsveikumus, katram tētim bija bērna pēdiņa, kas uzzīmeta par bitīti. 

 

Iesūtījusi: Rugāju novada vidusskolas pirmsskolas jaunākā grupa "Bitītes". Audzinātāja Sarmīte 

Reklāma
Reklāma

 


Tēva diena Latvijā ir oficiāli atzīti svētki, un lai stiprinātu šo skaisto, tētiem tik svarīgo svētku svinēšanu, ģimenes portāls „Mammamuntetiem.lv” kopā ar „Laimas šokolādes muzeju”aicina ikvienu bērnudārza grupiņu piedalīties ideju konkursā “Kā mēs sveicam savus tētus”. Konkursa galvenais uzdevums – iesūtīt savu ideju tētu sveikšanā. Iesūtītās ierosmes publicēsim portālā Tēva dienas oficiālajā lapā Tevadiena.lv – kopā saliktas, tās būs iedvesmas avots citiem!

 

BALVAS

Galvenā balvā – iespēja vienai bērnudārza grupiņai doties saldā ceļojumā uz Laimas šokolādes muzeju, kā arī LEGO konstruktoru komplekti!

 

1. vietas ieguvēji (viena bērnudārza grupiņa) balvā saņems ceļojumu uz Laimas šokolādes muzeju Rīgā, Miera ielā 22, saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

2. un 3. vietas ieguvēji balvā saņems saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

KONKURSA NOTEIKUMI

  • Iesūti vismaz vienu ideju ar foto, kā bērnudārzā esat atzīmējuši Tēva dienu vai ar kādu dāvanu esat iepriecinājuši tētus.

  • Idejai nav obligāti jābūt realizētai šajā gadā, tā var atspoguļot arī iepriekšējo gadu svinības.

  • Ja sūtāt ideju dāvanai vai rotaļai, lūgums uzrakstīt nelielu pamācību, kā šāda dāvana gatavojama vai spēle spēlējama, lai to varētu izmantot arī citi Tēva dienas svinētāji.

  • Konkursa darbus sūtiet līdz 15. septembrim (ieskaitot) uz e-pastu redakcija@mammam.lv,audra@mammam.lv vai pa pastu ar norādi “Konkursam”. Adrese: SIA Mammām un Tētiem, Brīvības iela 40-16, LV-1050. (pasta zīmogs 15. septembris).

  • Pieteikumā norādi pirmsskolas izglītības iestādi, grupiņu, bērnu skaitu, kontaktinformāciju.

  • Uzvarētājus noteiksim 21. septembrī.

  • Uzvarētāju noteiks Mammamuntetiem.lv redakcijas un “Laimas šokolādes muzeja” pārstāvju žūrija.

 

Godināsim tētus un stiprināsim Tēva dienas tradīcijas visā Latvijā!