Ideja Tēva dienas ielūgumiem

Esam Launkalnes sākumskolas (Smiltenes novadā) pirmsskolas grupiņa "Mārītes" (5-6gadi). Šogad mūsu grupiņu apmeklē 16 bērni. Jau trešo gadu svinam tēvu dienu - priecīgi ir gan bērni, gan arī viņu tēvi. Nosūtam ideju ielūgumiem!
 

FOTO: Mammamuntetiem.lv


Katram bērnam tiek apvilkta viņa pēdiņa. Lielākie bērni paši, mazākajiem izgriež skolotājas. Pielīmē pēdiņai acis, muti, un, ja vēlas pielīmē kādu sirsniņu vai citu mazu nieciņu. Atmiņa visam mūžam – iespēja arī vēlāk apskatīties, cik liela vai maza bijusi pēdiņa.


Bērni izgrieš sirdi, kura tiek pārveidota par kreklu, uzzīmējot krādziņu un kabatas. Katrs bērns, pēc savas izvēles izrotā sava tēte kaklasaiti un pielīmē to pie sirsniņkrekla. Ielūgums mīļajam tētim ir pagatavots.

 

Iesūtījusi: skolotāja Baiba                                        


Tēva diena Latvijā ir oficiāli atzīti svētki, un lai stiprinātu šo skaisto, tētiem tik svarīgo svētku svinēšanu, ģimenes portāls „Mammamuntetiem.lv” kopā ar „Laimas šokolādes muzeju”aicina ikvienu bērnudārza grupiņu piedalīties ideju konkursā “Kā mēs sveicam savus tētus”. Konkursa galvenais uzdevums – iesūtīt savu ideju tētu sveikšanā. Iesūtītās ierosmes publicēsim portālā Tēva dienas oficiālajā lapā Tevadiena.lv – kopā saliktas, tās būs iedvesmas avots citiem!

 

BALVAS

Galvenā balvā – iespēja vienai bērnudārza grupiņai doties saldā ceļojumā uz Laimas šokolādes muzeju, kā arī LEGO konstruktoru komplekti!

Reklāma
Reklāma

 

1. vietas ieguvēji (viena bērnudārza grupiņa) balvā saņems ceļojumu uz Laimas šokolādes muzeju Rīgā, Miera ielā 22, saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

2. un 3. vietas ieguvēji balvā saņems saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

KONKURSA NOTEIKUMI

  • Iesūti vismaz vienu ideju ar foto, kā bērnudārzā esat atzīmējuši Tēva dienu vai ar kādu dāvanu esat iepriecinājuši tētus.

  • Idejai nav obligāti jābūt realizētai šajā gadā, tā var atspoguļot arī iepriekšējo gadu svinības.

  • Ja sūtāt ideju dāvanai vai rotaļai, lūgums uzrakstīt nelielu pamācību, kā šāda dāvana gatavojama vai spēle spēlējama, lai to varētu izmantot arī citi Tēva dienas svinētāji.

  • Konkursa darbus sūtiet līdz 15. septembrim (ieskaitot) uz e-pastu redakcija@mammam.lv,audra@mammam.lv vai pa pastu ar norādi “Konkursam”. Adrese: SIA Mammām un Tētiem, Brīvības iela 40-16, LV-1050. (pasta zīmogs 15. septembris).

  • Pieteikumā norādi pirmsskolas izglītības iestādi, grupiņu, bērnu skaitu, kontaktinformāciju.

  • Uzvarētājus noteiksim 21. septembrī.

  • Uzvarētāju noteiks Mammamuntetiem.lv redakcijas un “Laimas šokolādes muzeja” pārstāvju žūrija.

 

Godināsim tētus un stiprināsim Tēva dienas tradīcijas visā Latvijā!