Piekariņš mašīnā un kaklasaite - dāvanas tētim!

Dāvanas tiek iesaiņotas lielā aploksnē un piektdien (10.09.2015.) vakarā tiek atdotas bērnu mammām ar lūgumu tās kopā ar bērniem nodot tētiem Tēvu dienā – kā pārsteiguma efekts. Piekariņš mašīnā – patstāvīgai lietošanai un kaklasaite – valkāšanai Tēvu dienā un dzīves svinīgajos brīžos :)

FOTO: Mammamuntetiem.lv

 

PIEKARIŅŠ MAŠĪNĀ
Bērni uzzīmē mašīnu un izkrāso to pēc pašu izvēles. Pedagogs veikto darbu izgriež un ielaminē, kā arī iever aukliņu pakarināšanai. Piekariņa otrā pusē pedagogs uzdrukā bērna teikto novēlējumu tētim. 

 

 

 

   
KAKLASAITE

Bērni izkrāso pedagoga izgriezto kaklasaites šablonu pēc pašu iniciatīvas. Kaklasaites otrā pusē bērni uzraksta savu vārdu un vārdu – TĒTIS (šo vārdu uzraksta pirmo reizi :)  

  

 


Iesūtījusi: grupas pedagogs MĀRĪTE PETROVSKA

Salaspils pirmsskolas izglītības iestāde „JĀŅTĀRPIŅŠ”, 9. grupa „Mārītes”

 

Reklāma
Reklāma

Tēva diena Latvijā ir oficiāli atzīti svētki, un lai stiprinātu šo skaisto, tētiem tik svarīgo svētku svinēšanu, ģimenes portāls „Mammamuntetiem.lv” kopā ar „Laimas šokolādes muzeju”aicina ikvienu bērnudārza grupiņu piedalīties ideju konkursā “Kā mēs sveicam savus tētus”. Konkursa galvenais uzdevums – iesūtīt savu ideju tētu sveikšanā. Iesūtītās ierosmes publicēsim portālā Tēva dienas oficiālajā lapā Tevadiena.lv – kopā saliktas, tās būs iedvesmas avots citiem!

 

BALVAS

Galvenā balvā – iespēja vienai bērnudārza grupiņai doties saldā ceļojumā uz Laimas šokolādes muzeju, kā arī LEGO konstruktoru komplekti!

 

1. vietas ieguvēji (viena bērnudārza grupiņa) balvā saņems ceļojumu uz Laimas šokolādes muzeju Rīgā, Miera ielā 22, saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

2. un 3. vietas ieguvēji balvā saņems saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

KONKURSA NOTEIKUMI

  • Iesūti vismaz vienu ideju ar foto, kā bērnudārzā esat atzīmējuši Tēva dienu vai ar kādu dāvanu esat iepriecinājuši tētus.

  • Idejai nav obligāti jābūt realizētai šajā gadā, tā var atspoguļot arī iepriekšējo gadu svinības.

  • Ja sūtāt ideju dāvanai vai rotaļai, lūgums uzrakstīt nelielu pamācību, kā šāda dāvana gatavojama vai spēle spēlējama, lai to varētu izmantot arī citi Tēva dienas svinētāji.

  • Konkursa darbus sūtiet līdz 15. septembrim (ieskaitot) uz e-pastu redakcija@mammam.lv,audra@mammam.lv vai pa pastu ar norādi “Konkursam”. Adrese: SIA Mammām un Tētiem, Brīvības iela 40-16, LV-1050. (pasta zīmogs 15. septembris).

  • Pieteikumā norādi pirmsskolas izglītības iestādi, grupiņu, bērnu skaitu, kontaktinformāciju.

  • Uzvarētājus noteiksim 21. septembrī.

  • Uzvarētāju noteiks Mammamuntetiem.lv redakcijas un “Laimas šokolādes muzeja” pārstāvju žūrija.

 

Godināsim tētus un stiprināsim Tēva dienas tradīcijas visā Latvijā!