Kreklu apsveikumi tētiem. FOTO

Esmu pirmsskolas un sākumskolas pedagoģijas 5. kursa studente, prakses laikā man tika dota iespēja izplānot un atzīmēt Tēvu dienu. 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Šīs dienas laikā daudz runājām par tētiem un vectētiņiem, gatavojām īpašus apsveikumus - locījām kreklus, apvilkām un izgriezām kaklasaites (krekla iekšpusē ar karsto līmi tika pielīmēta konfekte - to protams darīja skolotāja), krekla aizmugurē bērni zīmēja un rakstīja.

 

 

Instrukcija dāvaniņas gatavošanai šeit:

Pēcpusdienas cēlienā skatījāmies filmiņu "Kam ir visskaistākās ūsas" no http://www.pasakas.net/pasaku_kino/zelta_sietins/kam_ir_visskaistakas_usas/ ,

izveidoju lielu plakātu ar tēta portretu un rotaļas veidā ar aizsietām acīm bērni piestiprināja tētim ūsas, klausoties citu bērnu norādījumos.

Kopumā tika pavadīta interesanta un sirsnīga diena, kas bērniem sagādāja lielu prieku, un ceru, ka tētiem un vectētiņiem arī.


Iesūtījusi: praktikante Maija Gabranova

Zasas vidusskolas pirmsskolas 5 - 6 gadīgo bērnu grupiņa, kurā kopumā darbojas 23 bērni (šajā dienā bija 15 bērni)
Grupiņas audzinātāja: Ingūna Klaucāne 

 

Reklāma
Reklāma

Tēva diena Latvijā ir oficiāli atzīti svētki, un lai stiprinātu šo skaisto, tētiem tik svarīgo svētku svinēšanu, ģimenes portāls „Mammamuntetiem.lv” kopā ar „Laimas šokolādes muzeju”aicina ikvienu bērnudārza grupiņu piedalīties ideju konkursā “Kā mēs sveicam savus tētus”. Konkursa galvenais uzdevums – iesūtīt savu ideju tētu sveikšanā. Iesūtītās ierosmes publicēsim portālā Tēva dienas oficiālajā lapā Tevadiena.lv – kopā saliktas, tās būs iedvesmas avots citiem!

 

BALVAS

Galvenā balvā – iespēja vienai bērnudārza grupiņai doties saldā ceļojumā uz Laimas šokolādes muzeju, kā arī LEGO konstruktoru komplekti!

 

1. vietas ieguvēji (viena bērnudārza grupiņa) balvā saņems ceļojumu uz Laimas šokolādes muzeju Rīgā, Miera ielā 22, saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

2. un 3. vietas ieguvēji balvā saņems saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

KONKURSA NOTEIKUMI

  • Iesūti vismaz vienu ideju ar foto, kā bērnudārzā esat atzīmējuši Tēva dienu vai ar kādu dāvanu esat iepriecinājuši tētus.

  • Idejai nav obligāti jābūt realizētai šajā gadā, tā var atspoguļot arī iepriekšējo gadu svinības.

  • Ja sūtāt ideju dāvanai vai rotaļai, lūgums uzrakstīt nelielu pamācību, kā šāda dāvana gatavojama vai spēle spēlējama, lai to varētu izmantot arī citi Tēva dienas svinētāji.

  • Konkursa darbus sūtiet līdz 15. septembrim (ieskaitot) uz e-pastu redakcija@mammam.lv,audra@mammam.lv vai pa pastu ar norādi “Konkursam”. Adrese: SIA Mammām un Tētiem, Brīvības iela 40-16, LV-1050. (pasta zīmogs 15. septembris).

  • Pieteikumā norādi pirmsskolas izglītības iestādi, grupiņu, bērnu skaitu, kontaktinformāciju.

  • Uzvarētājus noteiksim 21. septembrī.

  • Uzvarētāju noteiks Mammamuntetiem.lv redakcijas un “Laimas šokolādes muzeja” pārstāvju žūrija.

 

Godināsim tētus un stiprināsim Tēva dienas tradīcijas visā Latvijā!