Kā mēs sveicam savus tētus. Idejas

Šiem svētkiem ir vismazāk laika lai sagatavotos, jo Tēvu diena ir pašā mācību gada sākumā, tāpēc idejas ir skolotāju, bet bērni tās īsteno.

FOTO: Mammamuntetiem.lv


Šogad visu nedēļu cītīgi strādājām, lai varētu apsveikt Tēvus īpašajā dienā. Pirmdienā mākslas nodarbībā zīmējām Tēta portretu:

Otrdien organizējām foto izstādi „Es un mans tētis darbos un nedarbos.”


Trešdienā veidojām skaistas apsveikuma kartītes. Katrs bērns izveidoja tādas krāsa kreklu, kāda tētim patīk, kā arī izdekorēja kreklus, lai tie būtu krāšņāki.

 

Ceturtdienā veidojām Supertētu medaļas.

 

Visi bērni piekrita domai, ka Tētis ir kā supervaronis, viņš var aizstāvēt, sabārt un reizē arī samīļot, tāpēc katrs tētis ir pelnījis Supermena spējas un izturību. Ko bērni arī viņiem uzdāvināja (medaļa veidota no kartona un folija, aukliņas).


Piektdienā Tēvu dienas orientēšanās sacensības. Jau vairākus gadus mūsu skolā notiek orientēšanās pasākums, kurā Tēti piedalās kopā ar bērniem, jo ikdienas steigā reizēm piemirstas būt kopā ar pašiem mazākajiem. Prieks, ka Tēvi mums ir tik atsaucīgi.

Tā esam aizvadījuši emocijām bagātu Tēvu dienas nedēļu. Varam sākt gatavoties nākamajiem svētkiem.

 

Rugāju novada vidusskolas
5-6 gadīgi bērnu sagatavošanas grupa „Knariņi”
Iesūtījusi: skolotāja Laura Saulīte 

Reklāma
Reklāma

 


Tēva diena Latvijā ir oficiāli atzīti svētki, un lai stiprinātu šo skaisto, tētiem tik svarīgo svētku svinēšanu, ģimenes portāls „Mammamuntetiem.lv” kopā ar „Laimas šokolādes muzeju”aicina ikvienu bērnudārza grupiņu piedalīties ideju konkursā “Kā mēs sveicam savus tētus”. Konkursa galvenais uzdevums – iesūtīt savu ideju tētu sveikšanā. Iesūtītās ierosmes publicēsim portālā Tēva dienas oficiālajā lapā Tevadiena.lv – kopā saliktas, tās būs iedvesmas avots citiem!

 

BALVAS

Galvenā balvā – iespēja vienai bērnudārza grupiņai doties saldā ceļojumā uz Laimas šokolādes muzeju, kā arī LEGO konstruktoru komplekti!

 

1. vietas ieguvēji (viena bērnudārza grupiņa) balvā saņems ceļojumu uz Laimas šokolādes muzeju Rīgā, Miera ielā 22, saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

2. un 3. vietas ieguvēji balvā saņems saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

KONKURSA NOTEIKUMI

  • Iesūti vismaz vienu ideju ar foto, kā bērnudārzā esat atzīmējuši Tēva dienu vai ar kādu dāvanu esat iepriecinājuši tētus.

  • Idejai nav obligāti jābūt realizētai šajā gadā, tā var atspoguļot arī iepriekšējo gadu svinības.

  • Ja sūtāt ideju dāvanai vai rotaļai, lūgums uzrakstīt nelielu pamācību, kā šāda dāvana gatavojama vai spēle spēlējama, lai to varētu izmantot arī citi Tēva dienas svinētāji.

  • Konkursa darbus sūtiet līdz 15. septembrim (ieskaitot) uz e-pastu redakcija@mammam.lv,audra@mammam.lv vai pa pastu ar norādi “Konkursam”. Adrese: SIA Mammām un Tētiem, Brīvības iela 40-16, LV-1050. (pasta zīmogs 15. septembris).

  • Pieteikumā norādi pirmsskolas izglītības iestādi, grupiņu, bērnu skaitu, kontaktinformāciju.

  • Uzvarētājus noteiksim 21. septembrī.

  • Uzvarētāju noteiks Mammamuntetiem.lv redakcijas un “Laimas šokolādes muzeja” pārstāvju žūrija.

 

Godināsim tētus un stiprināsim Tēva dienas tradīcijas visā Latvijā!