Mazo pēdiņu nospiedumi apsveikumu kartiņās tētiem

Šogad gribēju pārsteigt bērnu tētus ar īpašu dāvanu apsveikuma kartiņu ar uzspiestu bērna pēdiņas nospiedumu. Zinu cik mūsdienās ir aizņemti vecāki, tāpēc domāju, ka  šī būs ideāla dāvana, jo to var saglabāt kā piemiņu, jo nav daudz vecāku, kuri kaut ko šādu dara ar savu bērnu. 

FOTO: Mammamuntetiem.lv


Kartiņas tapšanas process bija ļoti interesants kā man tā arī pašiem bērniem. Viņiem iepriekš sagatavoju īpašu krēslu, kur būtu ērti sēdēt, tad stāstīju ka nedaudz pakutināšu pēdiņu ar švammīti un tad taisīsim bildi uz lapas. Bērni paši drīkstēja izvēlēties kādas krāsas nospiedumu veidos. Darbs bija pagrūts, jo bērni ir mazi, tāpēc talkā nāca auklīte, kura pacēla bērnu virs lapas, bet es uzliku pēdiņu uz lapas. Bērni bija sajūsmā kad ieraudzīja, kas sanāk no pēdas. Man pašai ir prieks par paveikto, jo domāju, ka tēti novērtēs šo dāvanu. Apsveikumus bērni pasniegs saviem tētiem 11. septembrī, kad bērnudārzā svinēs šo īpašo dienu!

 


Iesūtījusi:  Lauma Rudzone, PII "Bitīte", Kokneses novads, Vecbebri 

 


Tēva diena Latvijā ir oficiāli atzīti svētki, un lai stiprinātu šo skaisto, tētiem tik svarīgo svētku svinēšanu, ģimenes portāls „Mammamuntetiem.lv” kopā ar „Laimas šokolādes muzeju”aicina ikvienu bērnudārza grupiņu piedalīties ideju konkursā “Kā mēs sveicam savus tētus”. Konkursa galvenais uzdevums – iesūtīt savu ideju tētu sveikšanā. Iesūtītās ierosmes publicēsim portālā Tēva dienas oficiālajā lapā Tevadiena.lv – kopā saliktas, tās būs iedvesmas avots citiem!

 

Reklāma
Reklāma

BALVAS

Galvenā balvā – iespēja vienai bērnudārza grupiņai doties saldā ceļojumā uz Laimas šokolādes muzeju, kā arī LEGO konstruktoru komplekti!

 

1. vietas ieguvēji (viena bērnudārza grupiņa) balvā saņems ceļojumu uz Laimas šokolādes muzeju Rīgā, Miera ielā 22, saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

2. un 3. vietas ieguvēji balvā saņems saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

KONKURSA NOTEIKUMI

  • Iesūti vismaz vienu ideju ar foto, kā bērnudārzā esat atzīmējuši Tēva dienu vai ar kādu dāvanu esat iepriecinājuši tētus.

  • Idejai nav obligāti jābūt realizētai šajā gadā, tā var atspoguļot arī iepriekšējo gadu svinības.

  • Ja sūtāt ideju dāvanai vai rotaļai, lūgums uzrakstīt nelielu pamācību, kā šāda dāvana gatavojama vai spēle spēlējama, lai to varētu izmantot arī citi Tēva dienas svinētāji.

  • Konkursa darbus sūtiet līdz 15. septembrim (ieskaitot) uz e-pastu redakcija@mammam.lv,audra@mammam.lv vai pa pastu ar norādi “Konkursam”. Adrese: SIA Mammām un Tētiem, Brīvības iela 40-16, LV-1050. (pasta zīmogs 15. septembris).

  • Pieteikumā norādi pirmsskolas izglītības iestādi, grupiņu, bērnu skaitu, kontaktinformāciju.

  • Uzvarētājus noteiksim 21. septembrī.

  • Uzvarētāju noteiks Mammamuntetiem.lv redakcijas un “Laimas šokolādes muzeja” pārstāvju žūrija.

 

Godināsim tētus un stiprināsim Tēva dienas tradīcijas visā Latvijā!