Idejas kāzu fotosesijai. Skaties piemērus!

Lai kāzas būtu neaizmirstamas, jāparūpējas par izteiksmīgām fotogrāfijām. Kādas ir populārākās pozas kāzu bildēm, stāsta kāzu fotogrāfs Edijs Pālens.

FOTO: Edijs Pālens, http://www.edijsfoto.lv/

1. Līgava ar līgavaini stopē mašīnu. Ļoti skaisti izskatās kādā alejā, pie reizes sanāk kadri, kā jaunais pāris vienkārši alejā pastaigājas.

2. Fotogrāfija studijā uz raiba fona. Tas, protams, ir gaumes jautājums, jo daudzi tomēr priekšroku dod āra foniem, kas ir daudz skaistāki un dažādāki. Skaistas pāru bildes sanāk pie koka, labības laukā, puķu pļavā, jūras krastā.

3. Jaunlaulāto rokas novietotas uz līgavas pušķa tā, lai redz laulību gredzenus. Šādai bildei, protams, ir ļoti svarīgs glīts manikīrs gan jaunajai sievai, gan vīram.  

4. Jaunais pāris laiž gaisā baložus. „Ļoti bieži baloži bildē izskatās kā gaisā pamesta lupata, jo metiena brīdī spārni vēl ir sakļauti. Tāpēc nevajag viņus mest, bet vienkārši atlaist putnus vaļā, lai tie var brīvi pacelties spārnos,” pamāca Edijs.

5. Jaunais pāris pie jūras saulrieta laikā tur sauli plaukstās.

SKATI KĀZU FOTO GALERIJU!


6. Kopbilde sirds formā. „Jārēķinās, ka tas aizņems vairāk laika nekā tradicionālā bilde, pieredzē dalās Edijs.

7. Kopbildē visi viesi palekušies. „Omes parasti ir grūti pierunāt!:-)”

8. Vairāki puiši pacēluši līgavu uz rokām. Ļoti skaisti, ja puiši ir vienādi saģērbušies.

9. Līgava līgavainim uz pleciem. „Ne visi to var, bet pasākums ir diezgan ekstrēms”.
Reklāma
Reklāma

10. Maza līgava līgavainim uz plaukstas vai līgava aiz krāgas pacēlusi mazu līgavaini. „Pirms trim gadiem šīs bija ļoti populāras kāzu bildes, bet nezinu nevienu fotogrāfu, kurš vēl ko tādu būtu gatavs bildēt!:-)”

11. Jaunais pāris ar vedējiem vai divatā palēcienā. „Visu laiku populārākā pozēšana, ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs. Nevajag kautrēties novilkt kurpes!”

12. Ekstrēmas bildes. Zirgu mugurā, jūrā. „Vislabāk šādas fotogrāfijas uzņemt nākamajā dienā, kad nav jābaidās sasmērēt kāzu tērpus.”

Smelties vēl citas idejas kāzu bildēm vai sarunāt Ediju savām kāzām vari fotogrāfa mājas lapā:  
www.edijsfoto.lv