Urologi noskaidrojuši bīstamāko seksa pozu vīriešiem

Beidzot eksperti  vienojušies, kura seksa poza vīriešiem var nodarīt vislielāko kaitējumu. Pētījumā, „Advances in Urology” . Proti, viena no daudzu pāru iecienītākajām pozīcijām – sieviete jāteniski, ir traumatiskākā vīrieša lepnumam.

Locekli var salauzt ekstrēma mīlēšanās, kā arī īpaši aktīva sevis apmierināšana

FOTO: Shutterstock.com

Locekli var salauzt ekstrēma mīlēšanās, kā arī īpaši aktīva sevis apmierināšana

 

Kā skaidro urologi, kas visbiežāk ārstē traumētos vīrieši dzimumlocekļus, tad atrodoties vadošā pozīcijā – uz vīrieša, sieviete ir vienīgā, kas nosaka seksa ritmu un ātrumu, bet apakšā gulošais vīrietis prakstiki nevar ietekmēt to, kas notiek ar viņa locekli. Rezultātā ir liels risks to salauzt. Locekli var salauzt ekstrēma mīlēšanās, kā arī īpaši aktīva sevis apmierināšana. Vīrieši, kas nepatīkamo kaiti piedzīvojuši, atzīst, ka lūzuma laikā atskan krakšķošs troksnis, kam seko neciešamas sāpes un dedzinoša sajūta.
 

Lūzuma laikā atskan krakšķošs troksnis, kam seko neciešamas sāpes un dedzinoša sajūta.


29% traumu tiek gūtas, piekopjot sunīšu pozīciju, bet par visdrošāko seksa pozu nosaukta misionāru poza. No visām dzimumlocekļu trauma tikai 21% gūts  no šādas mīlas dzīves.

Reklāma
Reklāma

Biežāk traumas seksuālo attiecību laikā gust homoseksuāļi un cilvēki, kas piedalās grupveida seksā.Avots: http://www.mirror.co.uk