Pieci paņēmieni, kā uzzināt, kāds tavs nolūkotais vīrietis ir gultā

Esi lasījusi, varbūt draudzenes ieteikušas, ka pirms sākt ko nopietnāku ar nesen iepazītu vīrieti, jānolūko, vai tevi apmierina  tava potenciālā partnera izmērs... degunam, plaukstām, ceļiem...Nekā tamlīdzīga – labāk pavēro viņa uzvedību dažādās dzīves situācijās! 

Ja tavs nolūkotais partneris ir lasījis un interesējies uzzināt par pasauli visu, ko var uzzināt, esi mierīga – viņš vēlēsies arī pat tevi izzināt visu.  Foto modeļiem nav saistības ar raksta saturu.

FOTO: Dana Romaņuka, http://www.photokidz.lv/

Ja tavs nolūkotais partneris ir lasījis un interesējies uzzināt par pasauli visu, ko var uzzināt, esi mierīga – viņš vēlēsies arī pat tevi izzināt visu. Foto modeļiem nav saistības ar raksta saturu.

 

1. Kā viņš ēd - rij vai bauda

Ja rodas tāda izdevība pavērot, kā ēd tavs izredzētais, nepalaid to garām. Vai viņš lēnām sakošļā katru ēdiena kumosiņu un šo procesu izbauda? Ja atbilde ir jā, tad viņš arī lēnām baudīs katru ar tevi pavadīto mirkli.

Vai viņam patīk pļāpas, ēdot? Lieliski! Kad jūsu attiecības nonāks līdz “desertam”, šāds vīrietis pret tevi būs īpaši uzmanīgs. Toties no tiem, kuri rijīgi un steidzīgi norij ēdienu, daudz nevajag gaidīt. Viņi parasti rīkojas pēc principa “viens, divi un gatavs”.  

 

2. Kādus dzērienus viņš izvēlas

Par ēdiena baudīšanu vai rīšanu esat tikusi skaidrībā. Tagad pavēro, kādus dzērienus viņš pasūta. Ja tie ir kādi īpaši kokteiļi, tad tāds viņš būs arī gultā. Balto vīnu parasti izvēlas vīrieši, kuri seksā ir konservatīvi. Sarkanā vīna cienītāji ir daudz izmeklētāki. Taču nedomā, ka martini izvēle liecina par Džeimsa Bonda vīrieša tēlu, gluži otrādi – šo dzērienu izvēlas slikti mīļākie, jo martini ir īstais dzēriens, lai vienkārši piedzertos salīdzinoši īsā laikā. 

Turpretim alu lieto vīrieši ar labu humora izjūtu, lai gan parasti tie ir sociāli un seksuāli nenobrieduši.

 

3.Kā viņš tērē naudu

Reklāma
Reklāma

Nav patiess apgalvojums, ka naudas daudzums viņa makā ir tieši proporcionāls viņa panākumiem mīlas jomā. Toties viņa attieksme pret naudu runā par daudz ko. Ja restorānā, pasūtot vakariņas, viņš uzvedas pārliecinoši un atslābināts, diezin vai viņam radīsies arī kādi kompleksi gultā. Šāds vīrietis būs atvērts dažādiem eksperimentiem. 

 

4.Kāda ir viņa attieksme pret savu fizisko formu

Sportists ar lielisku fizisko formu vienmēr gatavs “garām distancēm”. Spēks un izturība ir šāda vīrieša hobijs. Taču jāņem arī vērā tas, ka pārlieku aizraušanās ar fitnesa klubu apmeklēšanu un maniakāla sekošana līdzi katram savam muskulim sava lieliskā ķermeņa uzturēšanai, nebūt neliecina par satriecošu mīļāko. Visticamāk, viņš savā egoismā būs ieciklējies tikai uz savas baudas gūšanu.

Pārbaudīts – vīrietis ar mazu vēderiņu zinās, kā apieties ar sievieti daudz labāk, nekā šie patmīļi. 

 

5.Par ko tavs izredzētais runā pirmajā randiņā

Pirmajā tikšanās reizē gandrīz visas sarunas ir par grāmatām, filmām un ceļojumiem. Ja tavs nolūkotais partneris ir lasījis un interesējies uzzināt par pasauli visu, ko var uzzināt, esi mierīga – viņš vēlēsies arī pat tevi izzināt visu. Guļamistabā ar viņu būs viegli, jo viņš nebaidīsies atklāti pārspriest visas savas (un galvenais – tavas) fantāzijas. Un īstenot tās dzīvē. 

Taču uzmanies no pārgudrajiem. Ja viņš tevī neklausās un savas domas uzskata par absolūto, vienīgo patiesību, visticamāk arī gultā būs egoistisks.  

 

Sagatavots pēc ārzemju mediju materiāliem.