Izrādās, lielākā daļa mīlas romānu sākas vasaras atvaļinājuma laikā

Britu sociologi aptaujā konstatējuši, ka katra desmitā vasaras brīvdienu laikā sākusies draudzība izvēršas par kaislīgu mīlas dēku. Aptauja tika veikta pēc personālatlases uzņēmuma „Cottar” pasūtījuma, apklaušinot 1700 respondentu vecumā virs 18 gadiem. Visiem respondentiem tika jautāts, kur un kad viņi ir iepazinušies ar saviem partneriem.

FOTO: Shutterstock.com

Dažkārt arī dzīvē notiek kā romantiskajās filmās un no vieglprātīga vienas nakts sakara izaug stabila, ilglaicīga laulība.

Informācija no portāla www.kasjauns.lv.

 

Izrādījās, ka katrs desmitais aptaujas dalībnieks ir saticis savu mīļoto brīvdienu vai atvaļinājuma laikā. Tiesa, ir arī kāds mazāk priecējošs fakts: sociologi ir arī konstatējuši, ka šie romāni salīdzinoši reti vainagojas ar kāzām. 

Pēc pētījuma datiem, lielākā daļa mīlnieku, kuru attiecības ir sākušās kūrortos atvaļinājuma laikā, izšķiras jau dažus mēnešus pēc iepazīšanās. 

Protams, konstatēti arī gadījumi, kad kūrorta romāni ilgst veselu gadu. Vai, precīzāk sakot, līdz nākamajam atvaļinājumam. Tomēr dažkārt arī dzīvē notiek kā romantiskajās filmās un no vieglprātīga vienas nakts sakara izaug stabila, ilglaicīga laulība. 

Pēc pētījuma datiem, lielākā daļa mīlnieku, kuru attiecības ir sākušās kūrortos atvaļinājuma laikā, izšķiras jau dažus mēnešus pēc iepazīšanās.

 

Reklāma
Reklāma

Saskaņā ar pētījumu, dažreiz atvaļinājuma laikā intīmas attiecības var izveidoties starp cilvēkiem, kuri strādā vienā uzņēmumā, bet līdz tam nav bijuši tuvāk pazīstami. Tomēr šādas laulības bieži vien nav noturīgas, un attiecības izjūk diezgan ātri. Aptauja liecina, ka vasaras karstumā īslaicīgām mīlas dēkām mēdz ļauties arī cilvēki, kuriem ir kopīgs bizness. 

 

Avots: www.kasjauns.lv