Seksa portālu vilinājums. Pieredzes stāsts

Raksta saturs nav piemērots auditorijai, kas jaunāka par 18 gadu vecumu. 

Rudens, lietaina diena, tik drēgns, ka pat karsta kakao krūze mani nespēj sasildīt. Kārtējais komandējums un vakarā pēc saspringtas darba dienas sēžu un sūkstos skype lodziņā savam mīļotajam, cik viss ir pelēks un cik man vienmuļi.

FOTO: Shutterstock.com

„Uztaisi sev profilu kādā iepazīšanās – seksa portālā un izklaidējies!” mīļotais vīrietis nāk klajā ar graujošu piedāvājumu, un man no pārsteiguma kakao nonāk tur, kur tam noteikti nav paredzēts nonākt.
„Tu ko! Traks neesi?”
„Bet kāpēc ne, kas no tā slikts?!”
„Tev varbūt arī tāds profils ir?!” es uzmetu lūpu.
„No senseniem laikiem kaut kur ir saglabājies”, viņš smejas. ”Es Tev pasūtīšu statistiku, varēsi iemēģināt pati!”
Domāts darīts, kāpēc gan lai es arī sevi tādā veidā neizklaidētu eksperimenta nolūkos. Turklāt mani vienmēr urdījis jautājums, ko cilvēki meklē šādos portālos un cik reālas iespējas tur it iepazīties. Vai tiešām tikai sekss?

Uzmanības apliecinājumi ilgi nav jāgaida, jauna gaļa portālā ir kā buļļiem sarkana lupata. Drīz vien manā pastkastīte sabirst kaudze ar komplimentiem par acīm un lūpām.

No daudzajiem portāliem izvēlos www.seksam.lv. Lai saglabātu zināmu godīgumu, izgriežu daļu no sejas kādai savai bildei, kurā redzamas lūpas un acis. Izdomāju arī dzīvesstāstu. Esmu precēta sieva, kas darbojas modes biznesā un atbraukusi līdzi savam vīram uz Briseli. Strādāju nenoteiktu darba laiku, tāpēc bieži vien mājās man ir garlaicīgi un šādā portālā meklēju nerātnus sarunu draugus, kas mani izklaidētu. Mīļāko nemeklēju, satikties nevēlos.
Uzmanības apliecinājumi ilgi nav jāgaida, jauna gaļa portālā ir kā buļļiem sarkana lupata. Drīz vien manā pastkastīte sabirst kaudze ar komplimentiem par acīm un lūpām. Pārsvarā sarunas tiek uzsāktas ar smaidiņiem un „Čau, kā iet, ko dari?” Mani sarunu biedri ir jauni puiši, sākot no gadiem 20 līdz 35, cik nu var ticēt profilos norādītajai informācijai. Ļoti daudzi vēlas uzreiz turpināt sarunu skype, lūdz norādīt īsto vārdu draugiem.lv vai atsūtīt foto uz epastu. Izskan piedāvājumi abpusēji parotaļāties skype kamera priekšā vai man vienai pavērot paraugdemonstrējumus pašapmierināšanā. Reti kurš atklāj savu vārdu pirmais, vai piedāvā atsūtīt savu bildi. Profila bildes bieži nav vispār vai ir tik abstraktas, ka pie labākās gribas cilvēks nav atpazīstams.

Liela daļa ir pārliecināti, ka tracis vai pat šķiršanās garantēta, ja mīļotā sieviete uzzinās par šādām lietām.

Saņemu jautru aicinājumu no „ Šokolādes”, kurš mani nosauc par feino zaķi un jautā vai jaunāki puiši, ap gadiem 20 neinteresē. „Šokolāde” ir nopietni parūpējies par pašreklāmu, profila bildē man pretī veras milzīgs loceklis ietērpts pieticīgās apakšbiksītēs. Kāds cits ievietojis savu nosauļoto ķermeni bez galvas, bet ar baltu dibenu kā pilnmēness, laikam ar peldbiksēm sauļojies.
Gadās pa kādam solīdam kungam labākajos gados, kuri salikuši pieklājīgas, labi redzamas bildes un nopietni aicina iepazīties, satikties un parunāties kādā kafejnīcā pie tējas tases. Sarakstīšanās ar viņiem izvēršas patiešām interesanta – par dzīvi, par attiecībām, par brīvo laiku, bez jēliem mājieniem. Saņemu dažas koķetas vēstules arī no biseksuālām dāmām.


Kāds lietotājs, kurš sevi dēvē par „Mazo”, nemaz tik mazs laikam gan vairs nav, jau pirmajā ziņojumā ķeras vērsim pie ragiem: „Zaplaču za seks.” Nav noslēpums, ka šādas lapas ir paradīze attiecīgās profesijas dāmām un drīz vien jau esmu informēta, ka par orālo seksiņu varu nopelnīt veselus 15 latus. Kāds cits sarunu biedrs izrādās ļoti lakonisks: „Seks? man 21??” Aizrakstu atpakaļ: „Ko Tu vari piedāvāt, ak, Noslēpumainais?” Bet jaunietis ar daiļrunību neaizraujas: ”Masssaz, kunilings, oral, vaginal, ja patik anal ta ari anal.” Nolemju dot viņam vēl vienu iespēju un kaislīgi rakstu: ”Mmmm, izklausās burvīgi, bet kāda Tava prasmju pieredze, vai daudzas sievietes esi novedis līdz reibinošiem padebešiem....” Jauneklis ir lietišķs: ”Bijis seks ar 3 meitenem.” Man rodas aizdomas, ka puikiņš vāc pieredzi ar vecākām dāmām un raksta visām pēc kārtas, nekāda izzinošā saruna, kas man vajadzīga, arī neveidojas, tad nu neizturu un uzrakstu: ”Kur Tu te tāds gadījies?” Uz ko saņemu vaļsirdīgu un nepārprotami patiesu atbildi: ”Vecakiem seksa sakars.”

Es uzķeros, sāku ar nepacietību gaidīt vakarus, lai redzētu, ko viņš man atkal ir atrakstījis. Līdz beidzot kādu vakaru viņš aicina atklāt kārtis un aplūkot vienam otra īsto profilu draugiem.lv.

Ejam tālāk! Sāku iztaujāt savus sarunu biedrus par attiecībām. Daudziem ir draudzenes, sievas un bērni. Jautāju, vai mīļotās sievietes zina par viņu nerātnajām sarunām šajā portālā. Ja neskaita pārus, kas kopā meklē partneri rotaļām trijatā, man tā arī neizdodas atrast nevienu, kura otrā puse ir informēta par šādām izklaidēm, liela daļa ir pārliecināti, ka tracis vai pat šķiršanās garantēta, ja mīļotā sieviete uzzinās par šādām lietām.
Jautāju par iemesliem, kāpēc vīrieši ir radījuši sev tādu paralēlo pasaulīti.
”Esmu precēts, bet meklēju izklaides un sarunas, jo pietrūkst reizēm domu biedra un tauriņu sajūtas vēderā. Šeit nemeklēju sievu, jo harēms Latvijā ar likumu aizliegts, tāpēc jāizmanto situācija savādāk!”
”Man ļoti patīk parunāt ar nerātnām sievietēm...kā Tu...” un vīrietis sāk man stāstīt par saviem seksuālajiem piedzīvojumiem kopā ar draudzeni, lieloties, kur tik viņiem nav bijis sekss un taujā par manām seksuālajām fantāzijām.
”Nu, man ir draudzene, dzīvojam kopā, gaida bērniņu, attiecībās iestājies atsalums, nezinu vai tā ir īstā mīlestība...”
Pajautāju, kāpēc vīrieši atļaujas tā rīkoties, un liela daļa uzskata, ka tas nav nekas ļauns, ja iemesli ir tikai virtuāla paflirtēšana. Izskan arī skarbāks vērtējums – Latvijas sievietes, mammas, draudzenes, sievas savus vīriešus izaudzina par memļakiem, kas var atļauties darīt visu un sieviete vienalga viņam skries pakaļ un ticēs visam, ko vīrietis viņai stāstīs. Šajā sarunu biedrā saklausu neslēptu nicinājumu pret sieviešu dzimumu kā tādu, un tas man liek aizdomāties.

Liels ir mans šoks, kad kādā bildē atpazīstu draudzenes mammu – ikdienā uzņēmēju, ofisa kostīmiņos, tērptu sadomazohistiskā tērpā blakus skarbiem onkuļiem ar pātagām rokās.

Reklāma
Reklāma

Neskatoties uz to, ka daudzi mani sarunu biedri ir vīrieši nopietnākās vai mazāk nopietnās attiecībās, viņi neslēpj izbrīnu, uzzinot, ka es esmu precēta: ”Ko ta te dara iemaldījusies precēta sieviete? Ko šeit meklē, ja esi precēta? Patīk krāpt vīriņu? Vai vīriņš zina, ka tu te esi, viņu tas uzbudina? Ja jau te esi, vai nu meklē mīļāko vai arī Tev nav ko darīt!”
Vai visi šie cilvēki tiešām meklē iespēju krāpt savu otro pusīti, atrodot kādu ar kuru pārgulēt? Vai visi brīvie cilvēki šeit mērķtiecīgi meklē attiecības, potenciālās sievas, vīrus???
Liela daļa – nē! Ir cilvēki, kas vienkārši vēlas parunāties, apmainīties ar idejām, domām. Protams, ja veidojas interese vienam par otru, tad vat arī satikties. Mūsdienās ir salīdzinoši grūti aizņemtajā ikdienas steigā atrast vietu, kur iepazīties vai vienkārši atrast svešinieku ar kuru parunāties. „Ja būtu kopā ar īsto meiteni, es nekad šeit nebūtu. No otras puses, tas ir kā slimība, kaut arī netiecies ne ar vienu, tik un tā gribas te pasēdēt, pačatot.”
Kāds sarunu biedrs, diskutējot par šo jautājumu atzīst, ka sarunas šādā portālā sniedz zināmu virtuālās iemīlēšanās sajūtu, kaut vai mazliet, kaut uz brīdi, bet tas ir skaisti un dod pozitīvas emocijas, un vairāk jau neko arī nevajag.


Ar kādu vīrieti man veidojas ļoti personiskas sarunas, mēs sarakstāmies ik vakaru, runājam ilgi par politiku, par grāmatām, par kino, par sapņiem un mīlestību. Es uzķeros, sāku ar nepacietību gaidīt vakarus, lai redzētu, ko viņš man atkal ir atrakstījis. Līdz beidzot kādu vakaru viņš aicina atklāt kārtis un aplūkot vienam otra īsto profilu draugiem.lv. Izstāstām arī viens otram, kas mēs patiesībā esam, man nebūtu nekas pretī ar viņu satikties arī dzīvē pie kafijas tases. Tad mēs aplūkojam viens otra profilu un… nekad vairs nesarakstāmies… Kāpēc? Laikam jau burvība un satraucošais strāvojums par sarunām ar noslēpumainu svešinieku ir zudusi.

Pēc divu mēnešu sarakstīšanās šādā portālā, man tas apnika tik ļoti, ka izbeidzu šo nodarbi, uz visiem laikiem izdzēšot savu profilu.

Pēc divu mēnešu sirojumiem man ir izkristalizējušies konkrēti secinājumi. Vai šādos portālos var atrast interesantus sarunu biedrus – jā, gadās arī tīri dārgakmeņi. Vai var atrast seksa partnerus un piepildīt savas seksuālās fantāzijas – jā, pilnīgi noteikti, portāliem ir arī sludinājumu un foto, video sadaļas, kur pēc sirds patikas var atrast visu, kas tik ienāk prātā. Vai šādos portālos var atrast otro pusīti – jā, reti, bet kāpēc ne, galu galā, cilvēki iepazīstas visneticamākajos veidos.
Lietas, ko der atcerēties:
•    Latvija ir maza valsts, liels ir mans šoks, kad kādā bildē atpazīstu draudzenes mammu – ikdienā uzņēmēju, ofisa kostīmiņos, tērptu sadomazohistiskā tērpā blakus skarbiem onkuļiem ar pātagām rokās. Nelieciet un nesūtiet apkārt savas bildes, ja vien patiešām neesat gatavi uz to, ka tās var parādīties izdrukātas uz kolēģu/priekšnieku/bērnu galdiem...
•    Jūs nekad nezināt, cik, atļaušos teikt, slims cilvēks ir jums viņpus datora ekrānam. Kāds neatlaidīgs pielūdzējs līdz apnikumam dīc pēc mana foto, kaut vai ar “nogrieztu galvu”, līdz beidzot, nesaņēmis kāroto, sāk izrunāties pavisam dīvaini un ļauni...
•    Liela daļa cilvēku patiešām nemeklē neko vairāk kā sarunas, tām nav pat jābūt par seksu. Patiesībā mums ikdienā apkārt ir daudz vientuļu cilvēku, kuri meklē sev nelielu devu sirsnības, kaut vai anonīmi. Kuriem ir svarīgi pastāstīt, kā iet darbā un pasūkstīties, ka saķertas iesnas. Kuri labāk parunāsies, paflirtēs tādā portālā, nevis reāli krāps savu otro pusīti.
•    Sava nerātnā sarunu biedra satikšana dzīvē, aplūkošana tādā portālā kā draugiem.lv  nereti var beigties ar vilšanos. Ja reiz jums prātā tikai rakstiskas izklaides ikdienas pikantumam, saglabājiet savu fantāziju tēlu kāds tas ir.
•    Šādi portāli ļoti bieži ir darba lauciņš cilvēkiem, kas ar seksu pelna naudu.
•    To visu tomēr pavada tāds lēts spožums un paviršība. Pēc divu mēnešu sarakstīšanās šādā portālā, man tas apnika tik ļoti, ka izbeidzu šo nodarbi, uz visiem laikiem izdzēšot savu profilu. Vieni un tie paši klišejiskie „čau, kā iet, ko dari” ātri apnīk, ja nepāriet uz nākamo līmeni – piemēram apmainīšanos ar bildēm, sarunām skype vai reālu satikšanos, bet tas jau vairs nav tas...

 

Iesūtījusi: Elīna Ziemele

IZLASI ARĪ: VAI TU DRAUDZĒJIES AR SAVU MĪĻOTO?

VAI TIEŠĀM BĒRNS VISUR IR JĀŅEM LĪDZI?

KĀPĒC SIEVIETES/VĪRIEŠI VĒLAS APPRECĒTIES?

SAVIEM BĒRNIEM PAR GAĻU SAKU: "TIE IR SAMALTI GOVJU LĪĶI"