Manam puisim ir "labākā draudzene"

Raksta saturs nav piemērots auditorijai, kas jaunāka par 18 gadu vecumu. 

"Esmu kopā ar puisi jau gadu. Viss it kā rit savu soli, bet viņa attieksme pret mani ir daudzreiz sliktāka, nekā pret viņa "labākajām draudzenēm". Ir bijuši gadījumi, kad es jau dodos uz čuču muižu, bet viņš saka, ka paliks čatot, jo labākajai draudzenei ir apsolījis. Pulksten vienos no rīta? Tad nu viņš turpina ar viņu sarakstīties, bija pat aizceļojis apciemot uz veselu nedēļu..." portālā pēc padoma vērsusies kāda sieviete.

FOTO: Edijs Pālens, http://www.edijsfoto.lv/

Viņš pārmet man, ka esmu greizsirdīga un ka man viņam jātic, ko neko sliktu nav darījis vai laidis pa kreisi. Bet pat manā klātbūtnē viņa labākā draudzene sniedz viņam skūpstu uz lūpām. Man tas nav pieņemams un esmu viņam to teikusi. pienemams un esmu vinam to teikusi. Viņš esot to ievērojis, bet sarakste turpinās un arī pat ļoti sirsnīgas īsziņas viņu starpā.

Esam vienojušies, ka divas nedēļas mūsu attiecībās būs pārtraukums, un nesatiksimies. Vai šāda pauze mūsu attiecībās ko mainīs? Vai šīs divas nedēļas mūs neattālinās?

Ļoti baidos no tā, ka nevarēsim sadzīvot, jo uzskatu, ka attiecībās — starp visām bijušajām un pat "loti labām draudzenēm" - ir jānovelk strīpa. Un jāsaprot, ka nu viņš vairs nav brīvs vīrietis.
Es vēlos ģimeni un normālas attiecības. Pat brīvajās dienās, kas abi nestrādājam, kopā pavadītais laiks ir tikai brīdis pirms gulētiešanas un gulēšana kopā.
Divatā nekur nedodamies, viņš vienmēr sauc līdzi savus draugus vai pāri, kas mums abiem pazīstams. No kā viņš baidās?  Viņam jau ir 34 gadi, un savā laikā daudz ir "šiverējies riņķī".
Mēginiet man palīdzēt un saprast vīriešu domas šajā situācijā.

 

Reklāma
Reklāma

IZLASI ARĪ:

Manu partneri iekāro cita

Mans vīrs čato ar citām