Pirms Līgo svētkiem pieaug interese par taksometra pakalpojumu "Divi vadītāji"

Jau nedēļu pirms Līgo svētkiem ievērojami palielinājies interesentu skaits par pakalpojumu Divi vadītāji. Minētais serviss piedāvā iedzēruša autovadītāja un viņa automobiļa profesionālus transportēšanas pakalpojumus.

Publicitātes foto

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto

Galvenā motivācija, lai pasūtītu taksi uz Līgo svētkiem, ir rūpes par drošību un vēlēšanās saglabāt mobilitāti. Vairākums, kas zvanījuši Smile Taxi, interesējas par iespēju iepriekš pasūtīt pakalpojumu Divi vadītāji un par tā izmaksām. Uz šo jautājumu atbild taksometru kompānijas Smile Taxi pārstāvis Aleksejs Ignatjevs:
"Patiešām eksistē iespēja rezervēt uz noteiktu laiku taksometra pakalpojumus, tai skaitā arī Divi vadītāji. Bet, ja radīsies nepieciešamība braucienam tieši Līgo svinēšanas laikā, arī tad mēs esam gatavi pieņemt pasūtījumu, jo mūsu dienesti šajā laikā strādās pastiprinātā režīmā. Pakalpojums "Divi vadītāji" izmaksās parasta taksometra divkāršu tarifu. Gribētos atzīmēt, ka pērnajā gadā īpaša interese bija arī par astoņvietīgo minivenu pakalpojumiem, kas spēj aizbraukt un paņemt no svinību vietas veselu atpūtnieku kompāniju.
Vairākums Līgo svētkus svin ārpus pilsētas. To mēs ņēmām vērā un šogad, tāpat kā iepriekšējā gadā, mēs piedāvājam saviem klientiem izdevīgus tarifus tālākiem braucieniem. Bet Jūrmalas iedzīvotāji un viesi var jebkurā brīdī izmantot jaunās Smile Taxi Jūrmalas filiāles pakalpojumus".

Par kompāniju
Smile Taxi - vienīgie dzeltenie taksometri Rīgā un Jūrmalā. 2009. gadā, Smile Taxi kļuva par pazīstamāko taksometru zīmolu kategorijā transports, pēc Latvijas  tūrisma  zīmolu  atpazīstamības pētījuma datiem žurnālā Tūrisms. Kompānijas transporta kvalitatīvo darbu apstiprina TAXI QUALITY un Tourist-friendly zīmes. No dibināšanas brīža 2006. gadā decembrī kompānija izpildīja vairāk nekā miljons pasūtījumu un noslēdza vairāk nekā 100 līgumu ar uzņēmumiem. Jūrmalā kompānija uzsāka darbību 2010. gadā.

Smile Taxi autoparks sastāv vairāk nekā no 60 automašīnām. Smile Taxi pazīstama kā novatoriska kompānija starp taksometru uzņēmumiem. Virzoties savā nozarē pa priekšu, kompānija pirmā attīstīja sekojošus jaunievedumus: POS terminālus norēķiniem ar kredītkartēm, apmaksas sistēmu ar SMS-Mobilly palīdzību, GPS sistēmu automašīnas vietas noteikšanas kontrolei (samazina taksometra gaidīšanas laiku un paaugstina pasažieru drošību), izvietoja LCD ekrānus pasažieriem, klientu kartes sistēmu (ļauj pastāvīgiem un korporatīviem klientiem noteikt taksometra izmantošanas limitu, online režīmā redzēt izmantoto braucienu un naudas balansa datus), pievienoja kalkulatoru smiletaxi.lv mājaslapā, lai varētu aprēķināt brauciena gala summu, tāpat piedāvāja iespēju pasūtīt taksometru internetā un uzziņu dienestā TAXI 8880, kā arī speciāli aprīkotus taksometrus bērniem. Šādas modernizācijas vēl joprojām trūkst 80% taksometru nozares pārstāvjiem.

Kompānija piedāvā plašu pakalpojumu klāstu: Grupu pārvadājumi, Divi Vadītāji, Taksometrs-modinātājs, Viesu sagaidīšana, Korporatīvā apkalpošana, SMS apmaksa Mobilly, Smile Baby Taxi. Lai minētie pakalpojumi būtu pieejami visiem, ir speciāli noteikta budžeta cenas politika, ka arī atlaides patstāvīgiem klientiem.

 

www.smiletaxi.lv

Reklāma
Reklāma