Dēla klātbūtnē – KAILA. Normāli vai pārkāptas privātuma robežas?

Dzēsts lietotājs

Man savlaik ļoti nepatika, ka mamma visai kaila rēgojās mūsu acu priekšā. Pat nezinu, kāpēc. Iespējams tāpēc es tagad izvairos kaila būt bērna kletbūtnē, lai arī viņam knapi ir divi gadiņi.

Dzēsts lietotājs

man tas pats.ari nepatika mammu redzet kailu.

Dzēsts lietotājs

man nepatika redzeet mammu pat vnk biksees un krushturi ,kad vinja pargerbaas.kailu negribeetu redzeet.Ar vecmamminju gaaju pirti kopa lidz pat 15 gadiem,likas normali )

Dzēsts lietotājs

​Kautrība ir vērtība!
Tā jāsargā - jo sarga pašu cilvēku:
a)Līdz uzkrājas dzīves pieredze.
b)Spēja - paredzēt sekas - rīcībai.
c)Arī  dīkai ļaušanās citu neatbildīgai/savtīgai darbībai.
Arī māka - kautrību nolikt malā - izsvērti ejot - uz vēlamo mērķi. 
Psiholoģe - nepamāca - lolot kautrību - līdz uzkrājas Gudriba.
Maizi ne-no-pel-na!
Apdraud Tikumību!
Diploms/sertifikāts tādiem = anulējams!

Dzēsts lietotājs

Par Laimas uc netīksmi pret mātes kailumu ..
Elektras(zēniem EdipaOidipa) komplekss  
Ģenitālā stadija.Ilgst no 12 līdz 18 gadiem. Izpaužas pastiprinātā interesē par saviem dzimumorgāniem un pretējo dzimumu. Veidojas pieauguša cilvēka seksualitāte un noslēdzas psihoseksuālo lomu dzimumidentifikācija. Baudas izjūta lokalizējas dzimumorgānu apvidū. 
Netīksme pret mātes plikuma šarmu - kautrība - pasargā no lesbiānisma.
Veselīga mammuča būsi!
Apsveicu!

Dzēsts lietotājs

Manam puikam ir 3 gadi 9 meeneshi. Manupraat mums ar 'plikoshanos' nav nekaadu probleemu: vinjsh iet reizee ar teeti vannaa, naak vannas istabaa,kad es esmu dushaa. Reizeem vinjam ir jautaajumi par to kaapeec teetis tik spalvains un kaapeec mammai nav kraaninja, bet ne es ne mans viirs nesamulst pie shiem jautaajumiem...atbildam kaa ir! Un kas tad tur taads,ja beerns reizeem skataas ar interesi?! Protams,ka vinjam ir interesanti,jo vinjsh tachu aug un apguust pasauli. Shajaa vesumaa ir 'kaapeec' vecums un ja ir kaapeec,tad ir jaabuut atbildei! Jo vairaak ir sleepjama jo vairaak beernam interesee...jo tas ko mamma sleepj ir veel 100x interesantaaks! ;)
Man liekas, ka vairaak ir jaauzmanaas par mulsinoshaam situaacijaam, kad vecaaki miileejaas un beerns ienaak istabaa nevis no staigaashanas plikam pa maaju!

Dzēsts lietotājs

Mūsu mazajam ir tikai nedaudz pāri gadiņa, bet izrādi interesi jau tagad.
Bet nu, nedaudz kailuma nesaku, ka ir slikti. Mazais iepazīst pasauli. 
Mēs paši kādreiz tādi bijām. 
Tagad redz tas, ka māte parādās kaila bērna priekšā ir tīrākās šausmas. Nu nav. Mēs paši neatceramies īpaši kādi mēs bijām. 
Nevajag būt sašutušiem par to. 

Dzēsts lietotājs

Pilnīgi normāli,ja mazs bērns redz savus vecākus kailus un uzdod jautājumus - viņš taču tā mācās un izzin pasauli. Bet,manuprāt,absolūti nenormāli ir,ja māte pa māju staigā kaila vai puskaila sava 15-16 gadus veca dēla priekšā.
1 2

Saistītie raksti

Kategorijas