Kā izskatās sieviete 14 stundas pēc dzemdībām. Britu sievietes protestē pret Keitas perfekto izskatu nākamajā dienā pēc dzemdībām

Tāpat kā iepriekš, arī pēc trešā bērniņa piedzimšanas Ketrīna Midltone (36) sabiedrībā parādījās jau nākamajā perfektā ārējā veidolā – svaigu sejas krāsu, saveidotiem matiem un gaumīgās augstpapēžu laiviņās.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Kamēr karaliskās ģimenes fani sajūsminās par jauno māmiņu un viņas lielisko izskatu, vairums  sieviešu ir sašutušas -  tā neizskatās sieviete uzreiz pēc dzemdībām.

 

 

BBC pat aicināja sievietes publiskot savas privātās fotogrāfijas pēc dzemdībām, kur redzams, ka sieviete šajā laikā pārsvarā guļ ar zīdainīti gultā un nemaz neizskatās tik sakopta un skaista.
 

Lasi arī:  Eksperte skaidro, kāpēc Keita Midltone pēc dzemdībām izskatās satriecoši


Neraugoties uz to, ka stilists un frizieris viņas nav sapucējis, visas jaunās māmiņas izskatās laimīgas, tāpēc arī skaistas.

 

Reklāma
Reklāma

 

Ketrīnas un Viljama trešais bērns pasaulē nāca pirmdien ap plkst.11 no rīta pēc vietējā laika, bet jau plkst.18 vakarā abi smaidīgie un starojošie vecāki iznāca no slimnīcas, nopozēja kamerām un devās mājās uz Kensingtonas pili. Arī pēc sava pirmā bēbīša prinča Džordža nākšanas pasaulē 2013. gadā Ketrīna slimnīcā neko ilgi neuzkavējās - jau nākamajā rītā viņa devās mājās, bet 2015. gadā, laižot pasaulē mazo princesi Šarloti, Ketrīna devās mājās pēc desmit stundām.

Lai arī tas ir ļoti individuāli, ierasts, ka sievietes dzemdību namā uzkavējas 24 līdz 36 stundas, tomēr pieredzējusī vecmāte Luīze Silvertone stāsta, ka tad, ja pēc dzemdībām nav nekādu sarežģījumu, mājās ir viss vajadzīgais atbalsts un nodrošinājums, tad došanās mājās piecas vai sešas stundas pēc dzemdībām ir pilnīgi normāla.

Zīmīgi, ka Lielbritānijā tā ir izplatīta norma - sievietes, ja vien ārsti atļauj, dodas mājās dienu vai pusotru dienu pēc dzemdībām. "The Guardian" vēsta, ka britu jaunās māmiņas dzemdību nodaļās pavada īsāko laiku attīstīto valstu vidū.

Mediji spriež, ka Ketrīnas gadījumā galvenais faktors ir laba veselība, sabalansēts uzturs, dzemdības bez komplikācijām un neliela armija ar palīgiem, kuri nāk talkā mājās.

Ketrīna grūtniecības laikā, kā to varēja novērot, strauji nepieņēmās svarā, kas arī ir laba zīme. "Tā ir kopumā kombinācija no labas veselības, rūpēm par sevi, pienācīga miega un uzņemtajiem vitamīniem," saka ārste, piebilstot, ka Keita ir īsta parauggrūtniece.

Daudzi arī uzdeva jautājumu - kā gan hercogiene tik labi izskatās, taču te atbilde būs vienkārša. Zinot to, ka viņu ārā gaidīs milzīgs reportieru skaits, hercogiene uz slimnīcu dodas kopā ar savu personīgo asistentu, stilistu un frizieru komandu. Viņai jau ir sagatavotas drēbes un izplānots matu sakārtojums, kā arī meikaps, lai kameru zibšņos izskatītos nevainojami.


Informācija no kasjauns.lv un ārzemju medijiem.