Vari ticēt, vari neticēt: lai vīrietis saņemtu sievietes īpašo enerģiju, atliek vien pārgulēt

Sievieti, kurai ir spēcīga sievišķā enerģija, vīrieši pamana. Un te nav runa par apģērbu, kas atklāj visus plikumus vai kosmētiku tādā daudzumā, ka pagrozot galvu, tā sāk birst nost kā nekvalitatīvs apmetums. Enerģētiski vērtīgai sievietei nemaz nav īpaši jāpiepūlas – tādu vīrieši jūt zemapziņas līmenī.

FOTO: Shutterstock.com

Lielākais zaudējums enerģētiskajā ziņā, sievietei ir pīšanās ar precētu vīrieti – tad viņa sāk enerģētiski barot šī vīrieša ģimeni un dod papildus enerģiju visai viņa dzimtai.


Ne velti ir tā, ka apkārtējie cilvēki, citreiz, spriež – nez, ko vīrieši viņā atrod – ne smuka, ne laba figūra, ne arī pasniegt sevi māk. Bet tām, kurām šī enerģija ir nepilnīga un šķiet, ka viss ir – gan izglītība, gan gudrība, gan izskats – tomēr vīrieši, it kā, skatās viņām cauri. 


Ir tā, ka sieviete ir savas dzimtas informācijas nesēja. Un te nu atstāj iespaidu tas, kā viņas priekšteči ir uzvedušies pagātnē. Viņa nes informāciju par savas dzimtas finansiālo labklājību, veselību un laimi ģimenes dzīvē. Ne velti, kādreiz ļoti pētīja no kādas dzimtas nāk līgava un līgavainis. Sieviete, kad iziet pie vīra, pāriet viņa dzimtā un sāk dot šim vīrietim labklājības un veselības enerģiju, ko mantojusi no savas dzimtas vai arī pati savas dzīves laikā ir spējusi uzkrāt un pilnveidot. Ne velti, kādreiz nevainību meitenēm bija stipri jāsargā. Jo, lai tiktu pie šīs enerģijas nav obligāti jāprecas, pietiek ar to, ka pārguļ ar vīrieti. No tā brīža sieviete sāk dot enerģiju vīrietim. Spēcīgi enerģētiski saistīti viņi paliek septiņus gadus, bet vājā saitītē – visu mūžu un tas ir, neatkarīgi no tā, vai vēl kāda pakūleņošana, pēc tam, pa gultu ir bijusi vai nē.

Sieviete, kad iziet pie vīra, pāriet viņa dzimtā un sāk dot šim vīrietim labklājības un veselības enerģiju, ko mantojusi no savas dzimtas vai arī pati savas dzīves laikā ir spējusi uzkrāt un pilnveidot.

Lai sievietes enerģija varētu atjaunoties un noturēties līmenī, protams, vīrietim ir jādod arī kas pretī. Pretējā gadījumā, sieviete sāk zaudēt enerģiju, tāpat sāk zust arī tās kvalitāte. Pie tam, var sanākt, ka patērējot to pa tukšo, meitām mantojumā tiek atstāta jau vājāka enerģija. Kas līdzsvaro un atjauno sievietes enerģiju? Sievietei ir svarīgi trīs aspekti – cieņa, mīlestība un drošība. Piemēram, ja sieviete dzīvo kopā ar vīrieti, bet viņš, kaut kādu savu apsvērumu dēļ, nevēlas viņu apprecēt – viņš nedod sievietei drošību par nākotni, finansēm un juridisko statusu. Ja sievietei tas ir svarīgi un viņa par to pārdzīvo, enerģija sāk neatjaunoties pilnā mērā, rezultātā, arī vīrietis izjutīs to, bet nu jau tīri materiālā plāksnē. Nojuks ieplānoti darījumi, nenopelnīs tik, cik sākumā iecerēts. Ja kāds no sievietei svarīgiem aspektiem netiks ņemts vērā – uzreiz būs rezonanse… Ne velti, bieži var vērot – vīrietis un sieviete sāk jaunas attiecības un vīrietim lietas sāk iet no rokas. Aizvainota sieviete nespēs dot pilnvērtīgu enerģiju. Vēl enerģijas atjaunošanu stimulē rūpes, uzmanības izrādīšana un dāvanas no vīrieša puses. Starp citu, dārgakmeņi pastiprina sievietes enerģiju, tāpēc nēsāt tos ir ļoti iedarbīgi.

Kas līdzsvaro un atjauno sievietes enerģiju? Sievietei ir svarīgi trīs aspekti – cieņa, mīlestība un drošība.

Reklāma
Reklāma

Šīs enerģētiskās nianses bija zināmas jau sen, tik līdz mūsu dienām pilna informācija nav nonākusi. Ja paskatāmies uz Austrumiem – tur jau arī ir zināmas šīs lietas. Tur ir harēmi! Jā, tas, protams, ir saistīts arī ar dzimstības paaugstināšanu, bet ne tikai… Un kāpēc gan, viduslaikos, baznīca tik ļoti centās pakļaut sievietes, līdz līmenim, kad viņas pašas neko izlemt nedrīkst un apprecināt ar sev izdevīgiem cilvēkiem?


Protams, lielākais zaudējums enerģētiskajā ziņā, sievietei ir pīšanās ar precētu vīrieti – tad viņa sāk enerģētiski  barot šī vīrieša ģimeni un dod papildus enerģiju visai viņa dzimtai. Tāpēc sievietei jāiemācās apzināties, ka VIŅA, pati par sevi ir liela vērtība. Neļaut sevi izmantot, ietekmēt un pierunāt uz to, ko nevēlaties. Jūs visu, ko savārīsiet dzīves laikā, atstāsiet savām meitām, mazmeitām utt. Neizmainieties sīknaudā, jo tas, pēc tam, dārgi atsauksies arī uz jums pašām. 


Autors: Aija Trofimova