Vai skandāls? Keita Midltone otro bērnu grib dzemdēt mājās

Hercogiene Keita Midltone pirms dažām dienām nogādāta slimnīcā ar sāpēm vēderā, bet nupat viņa ir palaista mājās. Ārzemju preses izdevumi ziņo, ka Keita ir izlēmusi otro bērnu dzemdēt mājās, proti, Kensingtonas pilī. Tur, līdzās viņas un Viljama guļamistabai, ir ierīkota speciāla telpa dzemdībām, kurā atradīsies arī viss nepieciešamais, ja dzemdībās būs sarežģījumi.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Jau ziņots, ka Keitas un Viljama otrais bērns nāks pasaulē aprīlī, bet ārsti pieļauj iespēju, ka tas var notikt arī nedaudz ātrāk.


Princis Viljams neiebilst pret sievas vēlmi bērniņu laist pasaulē mājas apstākļos, savukārt karaliene Elizabete II ir sašutusi un dusmīga. Viņa uzskata, ka dzemdības mājas apstākļos var būt riskantas. Izdevums „National Enquirer” raksta, ka Elizabete II nav atmetusi cerības pierunāt Keitu doties uz slimnīcu.  Karalienei - vecvecmāmiņai ir iebildumi arī attiecībā uz mazā Džordža audzināšanas metodēm.

 
Jau ziņots, ka Keitas un Viljama otrais bērns nāks pasaulē aprīlī, bet ārsti pieļauj iespēju, ka tas var notikt arī nedaudz ātrāk. Runā, ka otrs mantinieks būs meitene.  Karaliskais mantinieks – mazais Džordžs, nāca pasaulē Svētās Marijas slimnīcā.

Reklāma
Reklāma