Ģimenes vai dzimtas sporta diena

Ģimenes saliedē kopīgas aktivitātes un kopīgi mērķi, lai to veicinātu izmēģiniet sarīkot sporta dienu pagalmā. Tas nav nemaz tik sarežģīti un to var gan daudzdzīvokļu māju pagalmā, gan privātmājas. 

FOTO: Shutterstock.com

Ģimenes saliedē kopīgas aktivitātes un kopīgi mērķi, lai to veicinātu izmēģiniet sarīkot sporta dienu pagalmā. Tas nav nemaz tik sarežģīti un to var gan daudzdzīvokļu māju pagalmā, gan privātmājas. Svarīgi tikai pāris pieturpunkti. Jāizdomā galvenās aktivitātes un sporta dienas virzienu, piemēram, variet rīkot ģimeņu futbola, basketbola, volejbola maču, vai arī dažādas stafetes, piemēram, lekšana ar maisiem, virves vilkšana, barjeru pārvarēšana, olu nešanas sacensības.

Izsūtiet ielūgumus citiem. Tos varat gatavot paši, jo tas būs daudz personiskāk. Ielūgumā noteikti norādiet datumu, laiku, vietu, ieteicamo apģērbu. Izdomājiet arī savas ģimenes saukli un vienojošo apģērbu. Šādu tradīciju variet atkārtot reizi gadā, vai reizi katrā gadalaikā, vienkārši pielāgojot aktivitātes. Šī tradīcija saliedēs ne tikai jūsu ģimeni, bet arī radiniekus, tuvākos kaimiņus un draugus.