2020. gada vasaras stila odziņas. Kas šobrīd ir modē?

Šīs vasaras modes tendences ir dzīvespriecīgas, jautras un drosmīgas – tieši tādas, kādai ir jābūt saulainās sezonas noskaņai.

 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Mode katram dzīves veidam

Raksts: batika
Piknikā, mājās, uz ielas ir izmantojams atgādinājums par festivāliem un brīvdienu relaksēto noskaņojumu – batika un balinājumi.


Materiāls: tamborējums
Tamborēti šorti, kleitas, somas un pat peldkostīmi – rokdarbi ir kļuvuši par eksponējamu modes preci.


Galvasrota: lakatiņš
Ne tikai kā sejas maskas, lakatiņi ir arī sienami ap galvu kā bandanas, matu stīpas vai iepinami matu pīnē. Iespējas ir teju bezgalīgas.

 


Apavi: minimālisma siksniņas
Tā kā 2020. gada vasaras aktualitāte ir lentītes un striķīši, arī kurpēs ir jāievēro minimālisms ar smalkām, neliela skaita un teju neeksistējošām siksniņām.

Seksapīls: caurspīdīgs sietiņš
Ar skaistāko bikini apakšā caurspīdīgi sietiņa krekliņi ļaus karstākajās vasaras dienās atvēsināties, izskatīties jutekliski un kā tendenču pionierei.

Soma: uz pleca
Ilgtspējīgs, elegants un šiks ir somu modelis, kas ir nēsājamas uz pleca. Bet stils – maksimālisms vai minimālisms – lai paliek katras pašas ziņā.

Reklāma
Reklāma

Peldkostīms: uz un ar striķīšiem
Vienkāršākai dzīvei modē atgriezušies ar striķīšiem sasienami bikini. Vismodīgākie, ja striķīši ir arī ar tīri dekoratīvu nozīmi un uz auguma veido lineārus rakstus.

Komplekts: krāsās saskaņots treniņtērps
Vasarai neierasti, tomēr jaunajā situācijā aktuāli – komfortablais treniņtērps ir valkājams saskaņotās krāsās. Tādējādi pat ikdienišķs izstrādājums taps izsmalcinātāks un lietojams arī ārpus mājām.

Izstrādājums: kostīms
Jau kopš 2019. gada vasaras savu aktualitāti nezaudēs iecienītais bikškostīms. Atturīgās vai neona krāsās, viscaur vienā tonī vai kontrastējošā, vienā komplektā vai ar velosipēdistu šortiem – bikškostīmam būs būt.

Krāsa: neona zaļā
Garderobes atsvaidzināšanai izmantojams vasaras simbols – zaļā krāsa. Šoreiz neona spilgtumā no galvas līdz kājām vai piesardzīgāk – tikai aksesuāros.