Septiņas populāras frizūras, kuras būs modē vienmēr

Sekot un ievērot aktuālās modes tendences ir aizraujoši. Ar apģērbu un meikapu ir ērti, ātri un viegli izmainīt tēlu. Taču, ja runa ir par frizūras maiņu, process ir laikietilpīgāks, sarežģītāks un ar pamanāmām sekām. Lūk, matu sakārtojumi, kas ir klasiski, līdz ar to vienmēr aktuāli!

 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Aktrise Emma Robertsa. (Foto: Vida Press)

Klasiskā piksija
Ar matu guru Vidala Sasūna palīdzību 60. gadu supermodeles Tvigijas piksija matu griezums ir kļuvis par vienu no ikoniskākajiem matu sakārtojumiem. Tā ietekmi 90. gados nostiprināja princese Diāna un aktrise Demija Mūra, mūsdienās – aktrise Kristena Stjuarte un mūziķe Keitija Perija.

Modele Tvigija. (Foto: ©National Pictures / TopFoto)

 

Nekārtīgais shag
Haotiskais, apzināti nekārtīgais griezums vairākos līmeņos, kura uzdevums ir maksimālu uzmanību pievērst acīm, ir mileniāļu inovācija. Iztaisnots vai viegli lokains, tas ir ārkārtīgi universāls matu sakārtojums, kas turklāt nesagādās rūpes, lai to uzturētu.

Aktrise Hloja Greisa Moreca. (Foto: Vida Press)Perfektais
Ponijs uz pieres ir lielisks un ērts paņēmiens ierastā tēla pilnīgai mainīšanai. Vienmēr klasisks būs perfekti gludais, gluži vai ģeometriskais griezums, piemērots biezu matu īpašniecēm un tām, kuras ir apveltītas ar pacietību ieveidot, taisnot un piekārtot.

Modele Bella Hadida. (Foto: Vida Press)


Bobs
Visu laiku klasiskākais un universālākais matu griezums ir bobs, kas garuma, matu biezuma, krāsas un līmeņu dēļ katrai izskatīsies atšķirīgi. Dažādi ieveidojams un pielāgojams sezonālajām modes prasībām.

Aktrise Emma Robertsa. (Foto: Vida Press)

Reklāma
Reklāma

 

Bez
Kādreiz dumpinieciskais griezums – gludi skūta galva –, pateicoties tādām slavenībām kā aktrisēm Sigurnija Vīvere, Demija Mūra un modelei Karai Delaviņjai, ir kļuvis par ilgtspējīgu klasiku. Drosmīga izvēle, kura nebūs piemērota visām.

Aktrise Keira Naitlija. (Foto: Vida Press)


Gari
Viena garuma mati ir griezums, kas nekad neizies no modes. Ideāli piemērots sakārtojums biezu matu īpašniecēm un tām, kurām patīk neierobežotās stailinga iespējas perfektās vai izspūrušās lokās, copēs, zirgastēs u. c.

Aktrise Andželina Džolija. (Foto: Xavier Collin/Image Press Agency)


Lokas
Attiecībā uz tekstūru dabiska izskata lokas pretstatā princešu viļņiem modē būs vienmēr. Izspūrušākas vai savāktākas, smalkas vai lielas – tās piešķir relaksētu un dabisku iespaidu.

Aktrise Mendija Mūra. (Foto: Matt Baron/REX/ Vida Press)

 

Saistītie raksti