Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Adopcija.

Sveiki!

Gribēju pajautāt kā notiek ateikšanās no bērna? Dzemdību namā paraksti kaut kādus papīrus? Par to jāmaksā? utt??? Vai ir iespēja, ka var jau sameklēt potenciālos adoptētājus kamēr bērniņš vēl nav piedzimis? Un, tad arī tā kā sava veida līgumu noslēgt? utt..?? Gribētu uzzināt visus variantus. Internetā grūti , ko konkrētu atrast

Man rūp bērna tālākais liktenis un vēlos būt droša, ka viņš nonāktu labās rokās, tāpēc meklēju labāko variantu

P.S. PAGAIDĀM TIKAI JAUTĀJU, LŪDZU BEZ INDĪGIEM KOMENTĀRIEM.

Ievietots 2. nov 2010 23:27

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Danna

Ļoti bēdīgi,ka tevi ir piemeklējušas tādas domas-bērniņš kā pērkams vai pārdodams priekšmets.Bet visdrīzāk tevī vēl nav pamodies mātes instinkts un tu vēl nemaz neaptver,kāda liela laime sievietei ir bērns.Neizdari lielāko kļūdu savā dzīvē,par kuru vēlāk būs rūgti jānožēlo un jāsamaksā.Veselu bērniņu adoptēs ar lielāko prieku,nemaz nešaubies,audzinās un lolos,tikai tu to vairs nekad neuzzināsi.Lai cik lielas problēmas tev būtu,tās nokārtosies un tu priecāsies par sava mazulīša nākšanu pasaulē ,nevis par atteikšanos no viņa.
Pievienots  3. nov 2010 04:02

Atbildēt komentāram

Portāla vadītāja

trallallā

Nupat manai draudzenītei piedzima bērniņš. Un nupat viņa stāstīja, ka obrīd slimnīcā kāda sieviete atteikusies no bērna: "Es taču nevarēšu četrus pavilkt! Jāparakstās šeit? Labi." Viņa lietišķi parakstīja sociālās darbinieces sniegtos papīrus...

Un mazulītis palika savā gultiņā viens. Bez mīļiem glāstiem, bez mammas sirdspukstiem.
...
sirds sažņaudzas. bet, jā, tā ir labāk, nekā palikt vienam kādā konteinerā, grāvī...
Pievienots  3. nov 2010 04:57

Atbildēt komentāram

Anonīms

lab'ak atdot labiem cilv'ekiem,k'a nepiedal'ities ar sirdi b'erni'na audzin'a'san'a
Pievienots  3. nov 2010 05:03

mīlule,lilita.m amma

man tadu berninu ir tik zel,ka mazajam netiek sniegta mates un teva milestiba.censos bernunamiem palidzet adot zekites un ziedoju pat naudinu,bet ko tas lidz ja nau maminas milestibas un sirds siltuma.man ari ir meitina vina no manis un vira visu sanem to ko nesen nabaga barenitis.redzot berninus ar bedigam sejinam bernunama man ta gribas dot sirts siltu visiem tiem berniniem kuri nesanem no mammas to milumu un labestibu.es ar meitinu biezi braucam uz tuvako bernunamu lai palidzetu mazajiem kipariem.es tik tiesam nesaprotu tas maminas kuras spej atstat savu brinuminu,vai tad tik tiesam tas maminas irrupju vardu sakot bez sirds un dveseles,kaut ka tas maninas vajadzetu sodit par tadu izdaribu pret mazu dveseliti.gribas pat raudat,bet tur neko nevar izdarit.
Pievienots  5. nov 2010 11:24

Padomaa

Tiessaam PADOMAA LABI-jo Tu to izdariito lietu lloti,lloti nozzeelosi un visu savu muuzzu buusi nelaimiiga.Kaut arii peec izveidosi ggimeni un buus citi beerni sso Tu nekad,nekad neaizmirsiisi.PADOMAA LEENI un LABI.
Pievienots  3. nov 2010 06:01

Atbildēt komentāram

cipiits

Ir briizi, kad iet gruuti, bet paskatoties uz sho mazo dzivibinju paradaas speeks ciniities talaak un visu parvareet! Tas ir tavs mazuliitis un neviens(pat labs cilveks)vinam mammu neaizstaas, tev bus gruti, kad paies laiks un kad tu sapratiisi, ko iisti tu esi izdariijusi!"Izlietu udeni vairs nesasmelsi"
Bet taa katra pasha izveele!Piekriitu augstakstavosajam komentaram!
Pievienots  3. nov 2010 06:07

Atbildēt komentāram

cālēns

Sociālais dienests un bāriņtiesa un pārējie cilvēki jau dara tieši to - izvēlas pašus labākos un pašus piemērotākos !

Bet es nezinu kā Tu pēc tam dzīvosi, zinot, ka kaut kur staigā TAVS BĒRNS, mācas staigāt, runāt, pelna vecākiem labas atzīmes un SMAIDA, dot to sirdsiltumu ! Pēc gadiem varbūt sastapsies ar viņu un ieraudzīsi savu vai bioloģiskā bērniņa tēva kopiju.. Es nezinu, piedodiet, bet manai sirdij vieglāk būtu izdarīt abortu nekā pamest savu bērnu un zināt, ka viņš kaut kur ir ! 

Nu, izvēle jau ir Tavās rokās.. 
Pievienots  3. nov 2010 06:20

Atbildēt komentāram

mauliite

Ļoti žēl, ka esi izdarījusi šādu izvēli! Mazulis ir pats labākais,kas ar sievieti var notikt!!!! Piekrītu augstāk minētajiem komentāriem, kā tu tālāk dzīvosi ar apziņu, ka esi pametusi savu miesu un asinis! 
VĒL nesen aizsāki diskusiju par uzvārdu maiņu! No sirds ceru, ka tomēr mainīsi savu izvēli, bet ja ne, ceru, ka bērniņš tiks labās rokās, kaut ar prom no savas mammas, kas mazulim ir visa pasaule, patvērums, siltums, galu galā MAMMA!
Pievienots  3. nov 2010 06:53

Atbildēt komentāram

Help..

Neviens no jums nezina, ko domāju... un kā jūtos bet piekrītu tam, ka to varu nožēlot savu atlikušo dzīvi.. es tikai izskatu visus variantus, jo tomēr tam bērnam var neiet labi kopā ar mani es domāju arī par bērnu tādā ziņā un vnk izskatu visus variantus...
es jau teicu, ka tikai jautāju un nekāds lēmums nav vēl pieņemts
Arī mans bērns man būtu visa pasaule, bet ja nevaru dot viņam , kas vajadzīgs, tad to vismaz var izdarīt kāds cits, kurš nebūt nebūtu sliktāks par īsto māti
Lai Dievs dod spēku visām vientuļajām mātēm
Pievienots  4. nov 2010 19:00

Atbildēt komentāram

duudy

Vienmēr esmu domājusi, ko īsti nozīmē tas "bet ja nevaru dot viņam , kas vajadzīgs".
Materiālu vērtību trūkums ir pārejošs. Kā tas var kalpot par iemeslu bērna pamešanai?
Pievienots  4. nov 2010 19:37

bumbulite

jopcik es es vientula mamina.. labi man ir palidziba no vecaku puses. bet mila mana sirds ir tacu ari tadi SOCI.. es piemeram vakar aizgaju visu uzzinaju kas un ko.. un varbut drizuma sanemsu palidzibu
Pievienots  5. nov 2010 20:12

maaaama

jā no SOCIEM tiešām var dabūt daudz ko .piemeram mūsu pagastā maksā tādus maznodrošināto pabalstus ka teikšu atklāti ka labaak sedet majas nekā kkur strādāt par mazām naudiņām!....un arī berniņam var dabūt visu kas nepieciešams par velti piem. pasaki socos ka tev nav bernam gultiņa vai ratiņi un viņi sameklēs cilvekus kuri varēs tev to atdot tāpat ar drebitem arī es varu atdot drebites kas mums ir par mazu! visu var dabūt!

turies! un labi padomā!!!
Pievienots 10. dec 2010 12:17

miedziņš

Vēlos Tev novēlēt veiksmi.
Man bija situācija, kad biju stāvoklī - ne pati strādāju, ne bērniņa tētis, ne mums kur atsevišķi dzīvot bija. Mani mamma izmeta no mājām un es ievācos pie drauga māsas..vienā mazā koju istabiņā dzīvojām trijatā. Varbūt neapdomīgs solis izlemjot, ka tomēr paturēšu bērniņu?
Bet mēnesi pirms mazais piedzima, draugs atrada darbu, dabūjām dzīvokli un dzīvojam labos apstākļos. Tiešām labos - nevis tikai pieticīgos.
Es, protams, nezinu kāda ir Tava situācija - bet domāju,ka Tu tomēr vari sniegt to, kas būs bērniņam nepieciešams.
Drēbītes, mēbeles - tās var atrast par smieklīgām naudiņām sludinājumos vai humpalās (savam mazajam šad tad tur kaut ko nopērku, jo var atrast labas un lētas drēbītes - lai gan varu atļauties arī pirkt dārgākas) Arī pamperiem ir daudz atlaižu visu laiku, un gan jau, ka tam naudiņa atrastos.
Es vēlu Tev veiksmi. Varbūt tomēr izvēlēsies par labu bērniņam un par labu sev - paturēt mazo. Un nevienam neatdot.
Pievienots  5. nov 2010 08:58

Atbildēt komentāram

Danna

No mūsu izdarītās izvēles ir atkarīga visa mūsu dzīve,man prieks ,ka izdarīji pareizo izvēli un viss nokārtojās.Reāls piemērs un ļoti labs padoms.
Pievienots  6. nov 2010 14:14

sniegbaltite

Es piedzemdeeju viena,ciinijaamies ar naudas truukumu,bet nekad neienaaca praataa doma,ka vareetu atdot beernu citiem.Soc.dienestaa taa vietaa,lai iedotu pabalstu,piedaavaaja atteikties no beerna,kaut biju straadaajusi un maksaajusi nodokljus muusu sasodiitajai valstij.Es pagriezos un aizgaaju no iestaades,kam vajadzeetu it kaa paliidzeet.Aizbraucu pie beerna teeva un piespiedu maksaat alimentus!Beernam jau 4 gadi,esmu izciiniijusi savu!Nekad neesmu nozheelojusi,ka man ir beerns,man ir iemesls ciiniities!Nevaru pat iedomaaties,kaa buutu,ja vinja nebuutu!
Tagad esmu laimiigi preceejusies,mums ir otrs beerninsh un mans viirs adopteeja manu pirmo beernu!Dievs nekad neuzliek cilveekam paarbaudiijumus,ko vinsh nevar iztureet!Paardomaa veelreiz,nekur un nekad beernam nebuus tik labi,kaa pie mammas,kaut varbuut vinjai nav tik daudz liidzeklju!Kaa tu vareesi dziivot,zinot,ka tavs beerns ir kautkur....
Pievienots  5. nov 2010 09:53

Atbildēt komentāram

Beautyinsiders

Varbūt vari padalīties pieredzē par adoptāciju? Draugs vēlas arī manu mazo adoptēt, bet bērna bioloģiskais tēvs atsakās atdot citam bērnu.
Pievienots  3. feb 2014 09:54

Anonīms

Lai kādos apstākļos esi bērniņu  ieņēmusi, neskatoties uz to, kas ir viņa tēvs, tā ir Tava atbildība, kā jutīsies  viņa
dveselīte pēc piedzimšanas. Jo, zināms, - ne jau vecāki izvēlas bērnus, lai tos mīlētu vai nē. Tas topošā bērna gars iemiesojas MĪLESTĪBAS vadīts, izvēloties sev vecākus, kas šim garam ir vispiemērotākie, lai attīstītos uz zemes no "ienākšanas līdz aiziešanai".

Tā, lūk, irTAVA atbildība, ka Tev ir jādod šim bērnam viss iespējamais, ko TU vari dot. Un vispirmām kārtām- mīlestību. To nevarēs iedot neviens cits cilvēks, kas būs viņam vecāku vietā, lai arī cik labi situēts viņš būtu... Kaut , arī tas cits arī dara svētīti darbu (kaut nereti- egoisma vadīts). Tas tēvs, kas būtībā ir atteicies no jums abiem, ir zaudētājs, arī viņa dvēsele un gars neko nebūs ieguvuši, jūs pametot. Diemžēl, mēs dzīvojam materiālā pasaulē- te- uz zemes. Un pirmais, kas nosaka mūsu rīcību- tiekšanās pēc fiziskās labsajūtas. Būs Tavs bērns fiziskā labsajūtā, bet garīgi un dvēseliski izsalcis tā arī nodzīvos sev atvēlēto laiku. Un tāds- nodots un "izbadējies" viņa gars startēs nākošajā iemiesojumā...  Vai Tu viņam to novēli? Nemaz nerunājot par savu nožēlu savas dzīves laikā.

Un- kā zināms, ja cilvēks kaut ko ļoti vēlas, bieži vien visa pasaule sadodas rokās, lai palīdzēt Tev  tam īstenoties..
Pievienots  5. nov 2010 10:06

Atbildēt komentāram

jaukā sieviete

nu, tas, ka bērniņu audzina cita ģimene, nenozīmē, ka viņi to no sirds nemīl un nedod sirds siltumu visu līdz pēdējai lāsītei no sevis!
 bet, protams, pievienojos, ka īstā mamma, ja tikai nāk pie prāta, ir vislabākā!

kā vispār tāda doma var ienākt prātā? kā jau te minēja, atbilstošās instances gādā (pat tik ļoti, ka tas aizvelkas nemaņā ilgi), lai adoptētāji būtu tie labākie! Ja atsakies, tad neuzskatu, ka būtu tiesīga kaut ko vēl lemt par bērna dzīvi! 
un galu galā, es arī pazīstu vienu ģimeni (mammu ar bērniem), kam ir gājis NENORMĀLI grūti. mamma pati gandrīz neēdusi. drēbītes tikai no ziedojumiem dabūtas. ēdiens arī vairāk ir uzdāvināts, nekā varēts pašu spēkiem iegūts! naudas patiešām nav, lai gan ar grūtībām kāds darbiņš arī bija dabūts. bet tai mammai ne sekundi nebija prātā atteikties no savējiem! viņa kā tīģeris cīnījās, cīnījās un izcīnīja savu laimi un bērnu laimi! vēlāk paņēma vēla adopcijā bērniņus, kad jau dzīvē gāja ļoti labi!un bērni ir kolosāli cilvēki izauguši. mīl savu mammu! arī par to, ka viņa savus bērniņus tik ļoti sargāja. audzināja, ar tiem līdzekļiem, kas bija, bet mīlēja NO VISAS SIRDS!!!!! un tā ir tā lielākā vērtība!
Pievienots 10. dec 2010 09:17
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. »

LAPAS KARTE