Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Kā pareizi būtu jādara?! :)

Situācija ir tāda:
mazuli baroju ar pienu no dzimšanas. Mazajai tūlīt būs 3 mēn.
..bija aizdomas, ka trūkst piena, jo mazā izēdot krūti bija vēljoprojām nemierīga, aizmigt nevarēja, raudāja..
un prasīja ik pēc 1h, kaut arī agrāk ēda ar 2,5-3 h strapību.

Tad nu iedevu maisījumu, viņai garšoja, ēda ļoti labi, apmierināta aizmiga, 3-4 h varēja vai nu gulēt, vai darboties viena.
Bet nu jautājums: KĀ LABĀK DARĪT?

Ja man ir piens, turklāt, ja vienas ēdienreizes vietā iedodu maisījumu, tad krūtis 8h laikā paliek pilnas, pat līst..
taču, ja baroju ar krūti KATRU ēdienreizi, tad nepietiek, bērns ir nemierīgs, stresains, negrib ne gulēt, ne viena spēlēties.

Vai man būtu jādod vienā ēdienreizē gan piens (cik nu ir) gan vēl maisījums??
Vai varbūt atvieglot visu un dot tikai maisījumu, ja reiz viņai ar to ir baigi labi??
Bet ko tad iesākt ar krūtīm?? ESMU NEZIŅĀ...

Cik vienā ēdienreizē ir jāapēd gandrīz 3 mēn vecam mazulim??
Uz NAN 1 Active bundžas rakstīts, ka maisījums jādod 5x diennaktī..

LŪDZU, māmiņas, kam ir bijis līdzīgi, padalieties lūdzu pieredzē un ar padomiem!!!!

Ievietots 1. mar 2011 12:47

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

cherry

man daktere ieteica pabarot ar krūti un pēc tam ar maisījumu, devu Aptamil. Lai veicas
Pievienots  1. mar 2011 12:53

Atbildēt komentāram

xxx

man ar tieši tā pat bija kā tev, bet mazajai bij 2,5mēneši. vakarā iedevu krūti un vēl no pudeles Aptamil.  bet kad pa nakti devu krūti ēst tad jau vairs krūti needa un loti raudāja kad liku klāt nekas cits neatlika kā teikt vīram lai iet taisī pudeli. no tā laika ir pudeļ bērns.   nju tāda bij mana pieredze.
Pievienots  1. mar 2011 13:25

Atbildēt komentāram

marcipāne

Laikam būs jādod pudele, jo pamanīju, ka viņa pēc pudeles iztukšošanas ir ļoti laimīga
Pievienots  1. mar 2011 13:26

marcipāne

Bet kā tu tiki galā at krūtīm?
Cik ilgā laikā ts piens pārstājas ražoties?
Pievienots  1. mar 2011 13:29

xxx

man nebija daudz piena, jo atslaukt ar neko dauz nevarēju, tā ka man ātri piens pārstāja ražoties, laikam nedēļas laikā īsti jau vairs neatceros, jo meitiņai jau 8mēneši.
Pievienots  1. mar 2011 13:55

zaica

tu pati normaali eed? cik biezzi eed un ko?
Pievienots  1. mar 2011 13:32

Atbildēt komentāram

zaica

un kaa pareizi vai nepareizi ir ar tavu beernu zini tikai tu pati,viss ir atkariigs no tevis nevis no kaada cita...domaaju,ka sheit buutu lieki komentaari...
ja veelies barot beernu ar kruuti - uz priekshu,lai veicas,veelies barot ar maisiijumu,tad baro...kas tavam beernam ir labaaks zini tikai tu nevis kaads cits,jo tu jau par savu beernu atbildi!
Pievienots  1. mar 2011 13:36

marcipāne

kopš dzemdībām ēdu nedaudz
vairāk ēst sevi nevaru piespiest;
vienreiz dienā kaut ko kārtīgi, a pārējās ir uzkožamās ēdienreizes.
dzeru gan daudz.. jo gribās
Pievienots  1. mar 2011 13:37

zaica

tik pat labi vaina ir tajaa,ka normaali need,jo no kaa tad tam pienam razzoties,no uudens,ko izdzer? kur paliek visas uzturveertiibas utt.? vnk piens nav tik barojosh,taapeec beerns arii tik biezzi prasa...
 ja veelies barot ar kruuti,tad vari paciiniities - normaali eest un biezzaak likt pie kruuts,bet ja tev vieglaak barot ar pudeli,tad taa turpini,tagad lielaakaa dalja ir pudeljbeerni un visiem it kaa nekaada vaina
Pievienots  1. mar 2011 13:56

marcipāne

Nu jā, varbūt vaina ir tajā, ko ēdu.
Es jau gribu barot ar krūti, gribu, lai piens ir pietiekami, BET
ja esmu tikai pa majām, tāds mazkustīgs dzīves ritums šobrīd, tad arī ēst īpaši negribās. Par varu jau grūti ko ieēst...
un visu laiku sekot, lai ir uzturvielas..
Es apēdu dienā zupu, vēlāk tējiņu ar kliju maizi, sieru, ..biezpienu nevaru, jo mazajai tad ciets vēders.
Ir grūti tā sabalansēt, lai vienmēr ir uzturvielas.
Cepuri nost tām māmiņām, kuras spēj ēst daudz un uzņemt vajadzīgo.
Daudz ko jau arī nevar ēst, lai bērnam nebūtu alerģija vai pumpas...
...
Kad mazajai bija 2 mēn, ēdu tāpat un viņai bija gana. 2h starplaiks. Bija labi paēdusi.
Pievienots  1. mar 2011 14:02

###

Pamēģini ķimeņu tēju ar pienu.
Pievienots  1. mar 2011 14:07

###

Vispirms pabaro ar savu pieniņu un tikai tad, ja šķiet pa maz dod pudelīti.
Baroju 2,5 gadus pati. Pa vidu sanāca apmēram 2 mēneši uz pudeles, bet cītīgi liekot klāt pie krūts piens atjaunojās 
Pievienots  1. mar 2011 13:36

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE