Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

SmieklīGā

Euro aptiekas..

Šo savu diskusiju lietotājs ir bloķējis.

VISAS māmiņas,kurām mazuļi ir zem 6.mēnešu sliekšņa skrien uz euro aptiekām ar medus-karti un izņem palīdzības paku. Tur esot pamperi un visādas noderīgas lietiņas.Diemžēl es nepaguvu,man pateica tikai tad kad manai pelei 8 mēnesis sākās  
Par cik nav nekādas informācijas par to,nolēmu šeit uzrakstīt!

Ievietots 27. feb 2011 20:54

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

zzzzzzzzzzzz

dokumentus arii prasa?
Pievienots 27. feb 2011 21:01

SmieklīGā

Godīgi sakot nezinu,es gāju uz aptieku pēc zālītēm zīdainim un tad man vienkāršī jautāja cik vecs..kad atbildēju man prasīja vai paspēju izņemt..
Pievienots 27. feb 2011 21:05

vigo

man ar to paku bij ta ka man vinu iedeva kad peka vel nebija dzimusi!man vairak liekas ka tas ir atkarigs no farmaceita,kas taj bridi apkalpo!
Pievienots 27. feb 2011 22:17

Laaceens

Ta nav palidzibas paka. (Skan taka dalitu bomzhu pakas) . Tas ir vienkarsi mazula komplekts. Ieksa ir 2 pamperi,pretstresa tabletes mammai,shampuns berniem,pirma karotite,vitamini mazajiem,kremu paraudzini,loti daudz reklamas un atlaizhu bukleti. Un vel kautkadas tabletites. Man tas komplekts patik un nemaz neizskatas pec "Palidzibas pakas" .
Pievienots 28. feb 2011 06:41

SmieklīGā

Vispār jau man farmaceite prasīja VAI PASPĒJĀT IZŅEMT PALĪDZĪBAS PAKU??? nevis kā savādāk.
Zēļ ka tu esi aprobežota,ka domā uzreiz par bomžu paku! Kā kurai mammiņai tās pakas saturs. Ieej mammiņuklubs.lv tur citām vispār pakas saturs un 20ls bija salikts. tā kā, tā IR palīdzības paka!
Pievienots 28. feb 2011 21:04

Laaceens

Neesmu aprobezhota. Vienkarshi tagad jutos ka bomzene. Man gan aptieka piedavaja mazula komplektu. Bet varbut mes runajam par pavisam dazhadam pakam.
Pievienots  1. mar 2011 06:55

Monēta.

sakiet ludzu ja man mazais ir punci un ir neliels laicins es ari varu sanemt to ''Mazula komplektu''?
Un es ta vienkarsi varu iejiet aptieka un paprasit to paku.?
Pievienots  1. mar 2011 18:02

SmieklīGā

Princess ir ta ka medus karti pārreģistrē,pievieno gadu gad dzimis mazais,bet tu vari mēģināt.   

Anna,žēl ka liku tev justies kā bomzenei,taču es rakstīju tām mammām kuras nav bijušas uz aptieku pakai pakaļ!.
Pievienots  2. mar 2011 19:54

LAPAS KARTE