Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Pašu taisītas putras, piebarošana..?

Atvainojos, ka atkārtojos, bet maz ir iespēja būt pie interneta,lai visu izlasītu,kas me-tā ir. MAn ir 2 jautājumi māmiņām,kam līdzi bijis vai var ieteikt,,
1. Mums ieteica arsts nomainit maisijumu 6 men bernam, bet tas maisijums maksa8-9ls, vai ir kada iespeja,ka pats var taisit putras? saprotu ka manna ir tas pats kas baltmaizi štopēt, bet kādas var taisīt ?
2. sākām jau 1 ned ēst kartupeli, bet cik var vienā reizē dot? mazais ēd daudz.
Paldies jaui epriekš Jums liels

Ievietots 25. feb 2011 18:19

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

didii

kāds iemesls, ka ārsts lika nomainīt maisījumu??
Cik vec mazulis?
Pievienots 25. feb 2011 19:24

Atbildēt komentāram

velte

man meitiņa uzauga ar auzu un rīsu tumi. iemesls bija piena alerģija. manna gan nav pats vērtīgākais produkts.
Pievienots 25. feb 2011 19:26

Atbildēt komentāram

mazulite

ja manejais ar izauga ar auzu tumeem jau no 2.men vecuma. un iemels bija alergija no maksligajiem mugura pumpaas arii lika nomainiit bet nekaa....
Pievienots 25. feb 2011 19:46

Atbildēt komentāram

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Par maisijumiem nezinu neko, bet par kartupeli un citu cieto paartiku-es devu biezenjus tik cik gribeeja. Ja nav bernam probleemas ar lieko svaru tad lai tik eed...
Pievienots 25. feb 2011 21:02

Atbildēt komentāram

zaica

njaa,gruuti kaut ko teikt,ja nav skaidri zinaami iemesli...tumeem saliidzinaajumaa ar maisiijumiem vispaar ir maza veertiiba,jo maisiijumi tomeer pietuvinaati kruts pienam - nav jau nekaads piens,bet klaat vismaz visi nepiecieshamie vitamiini un organismam vajadziigaas vielas,piem.,auzu tumee nebuus VISS vajadziigais,govs pienu nevar dot,bet protams,katrs vecaaks dar kaa veelas un mannaa vispaa ir tas pats,kas eest putekljus,kur nav nekaa,kas nepiecieshams...ieteiktu veikalaa peerkamaas putras,ar vai bez piena,bet vismaz viss nepiecieshamais klaat!
piebarojumu,lai eed tik cik gribas,beerns pats zinaas,cik vinjam vajag!
Pievienots 25. feb 2011 22:04

Atbildēt komentāram

marcipāne

man ir jautājums, biški ne pa tēmu..:

tiešām bērnu ar krūtspienu nevar pārbarot???
mazajai jau tūlīt 3 mēn, bet ēd jokaini - citreiz paiet 4h guļ labi, tad paēd., citreiz ik pēc 1h..?
es nesaprotu.. daktere saka, lai tik baroju, bet mazā pa mēnesi pieņēmās 1200,
TAGAD ir 61 cm un 6000g
galvenais, ka atkal sāk ēst ilgi.. kad bija otrais mēnesītis ēda 10-15 min un bija labi, 2h starplaiks, citreiz 2,5-3h
a tagad ēd 30 minūtes aktīvi, un pēc atkl prasa!?

KO DARĪT??????????
Pievienots 26. feb 2011 09:10

Atbildēt komentāram

Anonīms

Ar kruuti barojot tieshaam nevar paarbarot. Manam puikam tagad ir 3,5 meen. un sveram apmeeram 8300gr un garums nu jau ap 70cm. Vinsh meenesii pieneemas svaraa par 1,5kg un izauga par 5,5 cm. Ja mazaa prasa biezhaak eest, tad skaties vai Tev pietiek piens, iespeejams, ka vinai nepietiek. Esi meeginaajusi atslaukt, lai paarbaudiitu vai ir ap 200ml piena?
Pievienots 26. feb 2011 09:55

marcipāne

atslaucu un pārbaudīju tikai mēnesi atpakaļ, toreiz 180 bija.
tagad paspiežu, kad viņa ēd, paskatos, tek strūkliņa un liekas pietiekami.
nezinu...
Pievienots 26. feb 2011 10:14

Anonīms

Iespeejams, ka vinai tagad ir eeshanas periods, bet tik pat aatri tas var paariet uz neeshanu. Nesatraucies un baro, ja beerns grib. Mum tagad ir neeshanas periods un mamma var likt savu pienu kur grib.
Pievienots 26. feb 2011 10:26

marcipāne

mīļš paldies par padomu!!
Pievienots 26. feb 2011 10:35

Saulriets

Sakuma sicim ir jadod garsot testa rezima...pa mazam un tad, skatamies reakciju(organisma)!
Tev ka mammai butu jajut, cik Tu savam bernam vari dot...nevajag baidities ieklausities sevi.
Un tadas cenas maisijums, nu nesaprotu...tas maisijums ir savadaks par parejiem? Alergiskiem berniem?
Mans berns izauga edot auzu tumes.
Loti erti un viegli ir sapirkt bernam visadus darzenisus, nomazgat, nomizot, sagriest un pa porcijam iesaldet...un pa biskim tik nem ara un vara....vismaz man loti erti.
Musu darzenu mix sastav no - kalis, brokolis, paksu pupinas(pacinu saldetas), burkans, kartupelis, pukkaposts...ir daudz variantu.
Klat vel lieku jau ieprieks savaritu liellopa galinu...
Varu visu pienaa, klat lieku sviestinu, sablendereju...un par prieku man, bernam looti garso
Saldaja varu risu parslu putru(dzeltena paka)...taka risi cietina punci, tad klat putrai pielieku plumju biezeniti...
Variaciju ir daudz...tik vajag sakt darit
Pievienots 26. feb 2011 10:18

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE