Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

lūdzu palīdziet

sveiki. vakar meitiņai uzradās tādas iesnas, ka elpot pa nakti bija grūti un šodien pa dienu ar nejūtas labi. skaloju degunu ar jūras ūdeni.  varbūt jūs varat dot kādu ieteikumu ko vēl varu darīt, lai meitiņa jūtas labāk. 

Ievietots 23. feb 2011 16:18

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

mamma07

Sveiki! 
Iesaku atsūkt puņķus ar to bērniem paredzēto bumbierīti. 
Grūti sniegt padomu, ja nezini bērna vecumu.
Pievienots 23. feb 2011 16:39

Atbildēt komentāram

azalia

jā puņķus atsūkt un lai padzer siltu rkumelīšu tēju un jūras ūdeni, mēs gājām pie ārsta izrakstija pilienus un bija oki. ilgi bērnu nemociju ar iesnām paši zinam cik riebīga sajūta kad ir iesnas...
Pievienots 23. feb 2011 20:27

nezalite

noteikti,kaa jau iepriekseeja komentaaraa mineets,atsuukt ar paredzeeto pumpiiti,domaaju ka katraa aptiekaa ir,veel ar savu muti izsuukt,tas ar mums ljoti palidzeeja
Pievienots 23. feb 2011 16:45

Atbildēt komentāram

mamma07

Jā,aptiekās var nopirkt un nav nemaz dārgs. Es nopirku pa 1, 19Ls.
Pievienots 23. feb 2011 16:48

Atbildēt komentāram

xxx

mums nākam nedēļ paliks 8mēneši.  varbūt ir vēl kaut kas ko varu pilināt degunā?
Pievienots 23. feb 2011 16:52

Atbildēt komentāram

''''''

Es puņķīšus sūcu nevis ar to speciālo bumbierīti... man kaut kā viņš nepatīk... neko nevaru atsūkt... bet gan ar mazo klizmas pūslīti... tam lielāka vilkme uz āru nekā tam bumbierītim... kaut gan viņi ir arī dažādi un man varbūt nav tik labs trāpijies... Par jūras ūdentiņu... tas it kā šķidrina puņķīti, lai vieglāk iztecētu... bet es lietoju VIBROCIL pilienus... tie labi attaisa deguntiņu vaļā... uz iepakojums gan ir rakstīts, ka drīkst lietot tikai no 1gv, bet es ar ārstu konsultējos un lietoju savam bērnam no zīdaiņa vecuma, kā arī mana draudzene savam bērnam no zīdaiņa vecuma lieto un pati sev pat lietoju, jo esmu grūtniece... Un vēl pacel gultiņai galvgali uz augšu, lai guļot pa nakti puņķīši uz leju tecētu... Es parasti nedēļas laikā tieku vaļā no iesnām bērnam...
Pievienots 23. feb 2011 17:00

Atbildēt komentāram

###

Mātes piens, ja vēl barojat. Vai burkānu sula pāris pilieni deguntiņā.
Pievienots 23. feb 2011 17:18

Atbildēt komentāram

Dudina

kad mums bija iesnas mes ari lietojam juras sali un savu pieninu pilinaju deguntina un nedelas laika iesnas vairs nebija
Pievienots 23. feb 2011 17:29

Atbildēt komentāram

xxx

diemžēl vairs nebaroju ar krūti.
Pievienots 23. feb 2011 17:38

Atbildēt komentāram

Anonīms

nu mums tāda pati problēma šobrīd, mazajam tikai 4 mēneši, klepus un iesnas....skalojam ar jūras ūdeni, pūšam euphorbium copositum pilienus homeopātiskos un atsūcam ar rinomēru, nu izskatās ka iesnas būsim pievārējuši, bet vēl jācīnās ar klepu...slimojam jau nedēļu 
Pievienots 23. feb 2011 17:39

Atbildēt komentāram

amber

Pamēģini DELUFEN! Tas ir homeopātisks un var lietot cik daudz gribi un cik ilgi vajag! Tā man teica daktere! Es savam bērnam no sākuma arī lietoju VIBROCIL, bet man paskaidroja, ka ilgi viņu nevar lietot! Tā kā mums pēc nedēļas nepārgāja iesnas, es sāku lietot šo homeopātisko līdzekli un pēc 2 dienām iesnu vairs nebija. Protams, papildus vēl pilināju degunā jūras ūdeni un atsūcu puņķīšus.
Pievienots 23. feb 2011 17:55

Atbildēt komentāram

amber

bērnam tad bija 11 mēneši
Pievienots 23. feb 2011 17:59

xxx

aptuveni cik viņš maksā
Pievienots 23. feb 2011 18:05

amber

Cik atceros, tad apmēram 4 ls.
Pievienots 23. feb 2011 18:10
  1. 1