Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Maminas kas sagaidija savus mazulus 2010 gada augusta!

Sveikas maminas,padalisimies ko musu mazuli mak,ko edam  no piebarojuma,cik biezi un cik daudz!Nu jau mums ir 6 men,esam dzimusi 21 augusta! Mums jau 3,5 men izlida pirmie zobini! citigi velamies,nu jau sagriezas uz gridas uz visam pusem,ko vien grib sasdniegt,ta liekas ka driz saks rapot! No piebarojuma edam darzenisus un auglisus!

Ievietots 22. feb 2011 14:49

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

inulis

mums ir 6.augusts, jau no 4.mēnešiem ir 2 zobiņi, cītīgi rāpojam, pa trīs četriem solīšiem, kad apnīk tad lienam uz vēdera, tur, kur tiek pieķerties stutējamies uz kājām, tikai ar nolaišanos uz zemi sanāk sāpīgi, ēdam dārzeņus, gaļu, zivis, un banānu pudeli pa nakti
Pievienots 22. feb 2011 15:54

Atbildēt komentāram

hailymammite:)*

Sveiki!  Mans Mazais piedzima 10 augusta.! zobinu mums vel nau! arii velamies griezamies utt.. dupsi cel gaisa 
no piebarojuma edam visu ko.. auglisus darzenisus galinu jau izmeginajam(vistas) visadas putrinas... jogurtinu .. utt 
Pievienots 22. feb 2011 16:40

Atbildēt komentāram

peliite12

Paldiesins!cik daudz jus edat piebarojumu viena reize,ka ar maisijumu?
Pievienots 23. feb 2011 17:02

Anonīms

Sveika,mana peciņa ar iezvēlējās par dzimšanas dienu 21.augustu,dzima 35nedēļās,bet viss ok,ir divi zobi,veļās,cītīgi mācās rāpot,kas vēl protams nesanāk
Pievienots 28. feb 2011 13:07

Atbildēt komentāram

Anonīms

sveiki

man meitinja dzimusi 30augustaa
Pievienots 28. feb 2011 19:11

Atbildēt komentāram

Anonīms

es te velll nesaprotu! te kautkaa japievienojas grupai?
Pievienots 28. feb 2011 19:13

Atbildēt komentāram

inulis

nav ​japievienojas grupai 
Pievienots  1. mar 2011 16:42

LAPAS KARTE