Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Maxima autiņbiksītes

Mīļās māmiņas!
Lūdzu padalieties pieredzē un iespaidos par Maxima autiņbiksītēm.

Liels paldies!

Ievietots 9. feb 2011 09:43

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Mūsu meitiņai sākās liela alerģija no tām,bet brāļa puikas ir izauguši ar tām autiņbiksēm un viss bija oki!
Pievienots  9. feb 2011 09:49

Atbildēt komentāram

hrap

Pievienots 11. jūl 2017 11:32

tumba rasa

Mums loti patiikas Maximas autinbiksiites,man pat reizeem liekas ka laabaaki pampiisi nekaa visi citi
liekas ka tie arii ir mikstaki un dabiigaka materiala nekaa citi......
Pievienots  9. feb 2011 09:53

Atbildēt komentāram

sigitina

nu nezinu gan, kas tur labs, viņi ir cieti ,un čuras neiesūcās kā Pampers pampēros. Pamēģināju vienu paku, tā arī neizlietoju, žēl sava bērna, ja jāstaigā ar slapju pindzeli.
Vislabākie tomēr ir Pampers pameri.
Pievienots  9. feb 2011 11:33

Atbildēt komentāram

maaaama

piekrītu!
Pievienots  9. feb 2011 12:01

azalia

es arī piekrītu
Pievienots  9. feb 2011 14:21

šnicele

Muļķības! Atšķirība ir cenā un nosaukumā, un galvā
Varbūt arī tie lētie pamperi neuzsūc čuru tik ļoti, bet toties, tad viņi tiek biežāk mainīti. Un ar šādiem pamperiem bērns ātrāk saprot,ka labāk ir jāiet uz podiņa! Ar tiem Pampers bērns jūtas labi un neuzskata par vajadzību, ko mainīt!
Kad piedzimām, pirmie pamperi mums bija Pampers, izmetās tāda alerģija, ka vairāk kā puspaku ar viņiem izmetu ārā! Un tad kamēr izmēģinājām pārējos- beigās nonācām pie Maximas pamperiem Un normāli. Bērnam vēl pat pusotragads nebija, kad jau sēdēja uz podiņa.
Un, ja jau tā ņem kopsummā- vai maz pampers vispār ir labs mūsu bērniem???! Jeb labi ir mums mammām?!
Pievienots 12. feb 2011 09:06

lauvinja***

es ar lietoju pampers... saka ta ja mazulis lieto vienus pamperus un jutas labi un nav nekadas pumpinjas uz dupsisa, tad labak pietureties pie tiem un nemainit pret citiem, jo var paradities pamperu tas saucamais dermatits... mums patik pampers pamperu, tie ir miiksti un labi...
Pievienots 12. feb 2011 09:32

Kristine84

Piekrītu Ingai!! Mēs lietojām Maxima pampersus. Daudzi teica un bļaustī'jās,ka mēs skopojamies un nepērkam ''normālos'' pampersus. Bet es uz to tikai ausis taisīju ciet!!! Mēs sākām Maximas pampersus lietot,jo mūsu dēliņam bija paresni stilbiņi un Pamper pampersi spieda viņiem un bija švīkas bet ar Maxima pampersies viss bija ok. Un dēliņš uz podiņa arī sāka iet apm 1,5 g vecuma
Pievienots 14. feb 2011 20:57

dulaa

Nezinu kaa Latvijaa ar tiem ''Pampersiem'' bet piemeeram Anglijaa es izvelos Asdas(kkas lidzigs ka maximas) variantu! Daudz reiz labaaki! Neiet garam, mazajam nav nekas preti ja nenomanisi  autinbiksiites uzreiz!
Pampers iet garaam, ka pie4uraa vai pakakaa ta uzreiz 4ikst jo nepatiik! ( No sakuma domaaju ka nav riktigs izmeers bet peec paris menesiem atkal nopirku pamper uz akciju, un atkal tas pats variants-iet garaam
Nevienmeer brendam ir noziimes!!!un ja ir kauns ka maximas autinbiksiites ir uz pusi letaakas , bet daziem bebishiem piemeerotaaki, nju ta atvainojiet....!!!
Pievienots  9. feb 2011 23:17

Atbildēt komentāram

šnicele

Vo,vo...par ko tur kaunēties? Tāpat viņus piečurā un izmet ārā Šito es nesaprotu.. Es labāk nopērku pa 3Ls pamperpaku un nopērku bērnam kaut ko jaunu un interesantu pa pārējo naudiņu, nevis izmetu teju 12Ls pamperiem vien!
Un, jā, mums Norvēģijā arī lētie pamperi ir, bet viņi ir tik forši, ka atšķirību nejūtu! I biksītes, i parastie pamperi ar vardītēm un pīlītēm, nedaudz atgādina Huggies.. Un galvenais lēti!
Pievienots 12. feb 2011 09:10

cālēns

Ir bērniņi, kuriem ādiņa nav tik jutīga, tie noteikti var lietot Maxima autiņbiksītes, bet ja esat atraduši tādas biksītes, no kurām neiekaist ādiņa, tad kāpēc mainīt? Piemēram mēs vislaik lietojam Pampers, izdomāju, ka Pampers Premium varbūt ir labāki (vismaz tā reklamēja), uzreiz bija izsitumi, un paku vienkārši nevarējām izlietot, jo patstāvīgi bija sārts dupsis, kā nopirkām atkal parastos Pampers, tā viss kārtībā ! Tāpēc citus nemaz nemēģinam vairāk..
Pievienots 10. feb 2011 08:05

Atbildēt komentāram

mamma07

Tas noteikti ir atkarīgs no katra bērniņa ādas, kā jau teici, ka citam jutīgāka, citam ne tik. Es savam mazulim lietoju tikai Pampers Premium Care, ļoti patīk gan man, gan mazulim   Citas autiņbiksītes nekad neesmu izmēģinājusi, jo nav nepieciešams   arī netaisos to darīt!
 Galvenais, lai mazulim piemērotas
Pievienots 12. feb 2011 10:33

mulkiite

mums ari patiik" letie" varianti labaak neka pampers vai hagies,lietojam gan optimas,gan maximas,nekada vaina,un jaa par to iesanu garaam arii piekriiitu,perkot hagies,vai pampers vienmer liekas ka vini tadi pamazini,un kajinas strikejas,paliek sarkani pleki(izmeru perkot protams pareizo)
Pievienots 11. feb 2011 19:56

Atbildēt komentāram

tumba rasa

pilniiba piekriitu Tavam teiktajam
Pievienots 11. feb 2011 22:30

Schnurra:)

Nezinu par Maxima pamperiem,bet UK perku vacu razojuma Tojours pamperus.Lidl veikalos.Un mazajai ne vainas,dupsitis vienmer ir ok!Tas autinbiksites ir biezakas,jo nav pilnas ar granulam.No Pampers gan dabujam sarkanu dibentinu,jo Pampers tiesam ir varen pilni ir kimiju- tas granulas ,kas uzsuc mitrumu,ka vien iecurats,ta sak radit iekasumus...Eko pamperi LV ir neadekvati dargi(dubultcena ka UK),Libero bija lidzigi ka Tojours,bet tos nekad un nekur nevar dabut,tikai vienu paku Maxima nejausi dabujam.Ta ka neredzu iemeslu,kapec Maxima autinbiksites butu sliktas...
Pievienots 12. feb 2011 14:23

Atbildēt komentāram

SmieklīGā

Ikdienā lietojam Pampers pamperus,un mēneša beigās beidzās pamperi un naudiņas ar īsti nebija nopirkām tos maxima. Viņi tak kā celefāns,gaisu labi nelaiž cauri,nabaga bērns viss dupsis bija sarkans.kaut gan pampers nebija ilgāk pa 2h,un i to 1 čura tik pims mainīšanas.Neiesaku
Pievienots 14. feb 2011 20:24

Atbildēt komentāram

Anonīms

Mammiņas, sakiet lūdzu, vai jums arī tajas autiņbiksitēs ir sauss gels,kurs ir diezgan ciets un var skrapēt bērniņa ādu? Man teiksim ļoti patīk tie pampersi, bet apnika jau skrapēt ārā tas sausas bumbiņas, kuras ir uz gumijam...  Pirms tam lietojam Pampers Premium Care, bet tie ir ļoti smirdīgi. Vai kāds zina, Pampers Active Babe arī smako?
Pievienots  4. apr 2011 10:30

Atbildēt komentāram

Active Baby ir visbriesmigakie no visiem Pampers razojumiem.(Starp citu,LV noperkamie Pampers ir razoti plasaja Polija,lidz ar to ij smird vairak,ij atrak iekaisumi rodas.Vacijas razojums ir kvalitativaks,bet nedomaju,ka var dabut....)
Pievienots  4. apr 2011 12:20

Anonīms

Kāda muļķības, mēs meitiņai jau kopš dzimšanas lietojam Pampers active baby, viss ir kārtībā ne smird( jo salīdzinājumā ar citiem pamperiem vismaz nesmird pēc čurām), ne iekaisums roda . Pamēģinājām arī no Norvēģijas vestos lētos pamperus ar vardītēm, mazajai viss dupsis izsitās. Esam mēģinājuši arī Libero, bet tie ir cieti, mums nepatika.
Pievienots  4. apr 2011 14:41

Libero gan man patika,bet tos  man LV tikai vienu reizi gadijas dabut...Tikpat mes parasti perkam Nature babycare autinbiksites,jo tas vismaz suducupa sapust...
Pievienots  7. apr 2011 00:13

vigo

cik labi bij kad pameru nebija!bij mazak par ko diskutet!
maminas lielaka dala no mums ir izaugusi bez tiem pamperiem un labi bija..nekadu alergiju uz dibeniem,laicigi sakam uz podina iet!
pati savu meitinu pameros reti gerbju,lielakoties vecajos labajos autinos!pampers tik tad kad ara ejam!i vis kartiba..jau ir iemanijusies pikstet kad grib nokartoties,lai dibens saus paliek.lieku uz podina!pieturu vinu un vis kartiba!
berninam vis labak ir bezs pampera!
Pievienots  4. apr 2011 18:55

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE