Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010.gada septembra mazulli..

sveikas maaminnas, kuraam mazulli piedzima septembrii..ko juusu mazulis jau dara?vai zobinni naak?

Ievietots 20. jan 2011 14:16

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

siikaa21:)

man mazajm jau naak divi zobinni..bissku vellas...un uz celiisiem leenaam raapo..tik rocinnas un galvinnu veel nemaak tureet kaa vajagmums piedzima 23,septembrii..
Pievienots 20. jan 2011 14:19

Atbildēt komentāram

heidy

mana mazulīte piedzima 27 septembrī
turam smuki galviņu jau no 2vu mēn.vecuma un uz punča patīk gulēt-rāpot gan vēl nesanāk,ar kājam piepalīdzot sāk nedaudz velties uz sāniem,daudz smaida un runājas-dūdina,patīk mantiņas-spēlējas ar grabuļiem,kas pie gultiņas piekārti,zobiņi vēl nav,ēdam tikai mammas pieniņu,un vēl ļoti patīk pirms gulētiešanas sūkāt labai rokai īkšķi(knupi viņa neņem-spļauj laukā).
Pievienots 20. jan 2011 17:53

Atbildēt komentāram

heidy

...un vēl mums patīk iet vanniņā un plunčāties-it sevišķi uz vēdera esot...tā patik ar kājiņām plunkšķināt.Pa nakti ēdam 1-2x(līdz šim bijušas 3-īs naktis kad ir nogulējusi bez celšanās)...citreiz atkal mamma pieceļ-jo pieniņš tek laukā un nav kas izēd krūti-tiku gala jau ar divām piena krīzēm).
Pievienots 20. jan 2011 18:06

Atbildēt komentāram

mam veel nnem knupi...speleeties ar speleejas...man arii jau saaka no divu meenesssa vecuma tureet galvinnu..man puika piedzima...man gan pa nakti vienu rieziiti cellamies...ap pussessiem..aiziet guleet ap 11,..aatraak..kaa tagad..jau ccuc...kaa tu liec viinu vanna uz veedera?kaa turi?
Pievienots 20. jan 2011 20:38

Atbildēt komentāram

heidy

pa nakti jau vienalga ceļamies vismaz 1x
un vannā kad iet tad turu savu roku zem viņas rociņām-apķerot krūšu kurvi...un viņa tik žiperīgi ar kājiņām šļakstinās,ka liekas ka tūlīt aizpeldēs
un kā ar vēdera gāzītēm,esat tikuši galā?mēs gan vēl lietojam Espumisanu,kaut tās mūs sevišķi nemoka,bet protams ka gadās...
un pati no pārtikas prod.ēd jau visu?es jā.tik medu ar karotēm gan vēl ne
Pievienots 21. jan 2011 08:44

Atbildēt komentāram

jaa eedu visu..medu nee gaziites jau sat tad pamoka bet ne biezzies dodu simplex tas labaak paliidz
Pievienots 23. jan 2011 13:36

Atbildēt komentāram

heidy

vakar tas ir 01.02.2011 bijām pie daktera un nosvērāmies sveram-7.360 kg un esam 63 cm garas
nu jau kādu laiku meita ir iemācījusies paņemt uz lūpām siekalas un pūst burbuļus-viņu šī nodarbe ļoti aizrauj
Pievienots  2. feb 2011 09:56

Atbildēt komentāram

heidy

un pēdējās trīs naktis man nogulēja bez celšanās
Pievienots  2. feb 2011 09:58

Atbildēt komentāram

olivia

Man piedzima 22. septembrī, ķeizara bērns, puika. Jau no 18 nedēļām veļas uz punci, augstu ceļ krūškurvīti, turas uz rociņām, velk kājiņās apakšā un mēģina rāpot Ļoti daudz smaida un smejas Ēdam 5x diennaktī, vakarā iet 9os gulēt un 6os no rīta ceļu viņu paēst, tad atkal iet gulēt un līdz pus9iem, 9iem čuč. Pagājušõ nedēlu bijām svērties- 8 kg un 230 grami. Pats 'edot tur pudelīti, citreiz gan jāpiepalīdz. Viens zobiņš izlīdis.
Pievienots 18. feb 2011 20:40

Atbildēt komentāram

aya

čaviņas! Agha, skat jau teju 5.mēnesītis. Mjaa, skatos zobiņi ir......Bat kad nāca, sāka šķilties tad nu bij traki....
Pievienots 22. feb 2011 18:45

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE