Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Aptauja

es šogad rakstu zpd par kristietību Latvijā un es būtu ļoti pateicīgs ja jūs aizpildītu šo anketu. Tajā ir tikai 10 jautājumi.

Ievietots 5. jan 2011 08:43

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

Tas iepriecina ,ka aptaujā vecākus vai viņi vīņi vēlas ticības mācību skolā!Kādreiz jaunībā ,runāju ar pareizticīgo mūku un jatāju-vai viņš var mani pārliecināt par dieva esamību? Viņš atbildēja,ka tas nav viņa uzdevums,jo man jārunā ar māti.Pirmais ,kas iepazīstina bērnu ar šo pasauli ir māte un tikai ar viņas piekrišanu drīkstam audzināt bērnu.
Pievienots  5. jan 2011 09:41

Atbildēt komentāram

Anonīms

Priekš "ZPD" anketa ir sastādīta visai neprofesionāli. Ieteiktu iepazīties ar anketēšanas metodes teorētiskajiem aspektiem. Turklāt nenāktu par ļaunu noskaidrot tādu jēdzienu kā "estētisks" un "ētisks" nozīmi, lai turpmāk tos adekvātā kontekstā pielietotu.
 
Pievienots  5. jan 2011 09:51

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE