Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Mīlieās komentātājas un komentētāji!!!

Gribu sākt ar to,nāk Ziemassvētki ,unZiemassvētki ir mīlestibas laiks,  būsim tak iecietigāki pret foruma rakstiem nu nekritizēsim ar asām diskusijām citus.Ja cilvēciņš kautko raksta foruma esat tak lidzietigaki visi, ir tak cilvēkiem ,tā jau ir grūti ,šai laikos ,un lūdz padomu šeit foruma un palidzibu,esiet mīļāki,nu neesat nejauki ,nu nenolinķojiet cilvēciņu ,kas prasa palidzibu un padomu.Vienkārši es pati arii esmu rakstijusi foruma ,griezusies pec padoma,bet redz uzrodās ,pārgudrie un sāk nu kritizēt, un apmētāt ,ka vien var netīriem dubļiem.Tāpec es jūs visus aicinu esat tak ,maigāki ar izteicieniem.Nāk tak Ziemassvētki ,šis ir skaists bridis, Ziemssvētku gaidišanas laiks,esam gaišāki domās .Labāk pasakām viens otram mīļu vārdu nevis uzgriežam muguru, un naidigos skatus.Labāk pasakām kautko mīlu viens otram,nesabojāsim šos skaistos mirkļus Ziemassvētku gaidišanas laiku.Un nu  mīlie komentētaji,kas doma kauko sliktu atkal rakstiit,labāk nesāciet,tas var vērsties pret jums,.Nedari otram pāri viss nāk atpakaļ...Ar cieņu foruma anonimā...

Ievietots 30. nov 2010 17:01

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

$$$$$

Pilnībā piekrītu!!! Novēlu visiem klusu, jauku un mīļu Ziemassvētku gaidīšanas laiku...
Pievienots 30. nov 2010 17:07

Atbildēt komentāram

lauvinja***

es ari nevaru izturet  cilvekus kas nozaka no galvas liidz kaajaam! lai notiek ziemassvetku brinums, un visas šīs aukstaas sirdis atkausee un kluustnsiltaaki un saprotosaaki cilveeki!!! Prieciigus svetkus!
Pievienots 30. nov 2010 17:33

Atbildēt komentāram

Anonīms

Pievienojos,pilnībā piekrītu...
Pievienots  4. jan 2011 20:50

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE