Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Konkursa par kontracepcijas rinķīti rezultāti

Sveikas! Te nesen bija tāds kā tests par kontracepcijas rinķīti, kur bija rakstīts ka izlozēs hula-hoop rinķi. Vai kāda ir redzējusi te kautkur ari rezultātus? Es vienkārši esmu kautkur palaidusi garām vai nav bijuši vel?

Ievietots 25. nov 2010 21:10

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

mar...

Šķiet ka rezultātu vēl nav...bet ja nu kas šeit var redzēt par visiem konkursiem
Pievienots 25. nov 2010 21:19

Atbildēt komentāram

domīgā..

Paldies, te ari jau skatijos, tad vienkārši nav. Nu, cerams ka būs Šķiet, ka tur bija rakstīts, kautkas par 23. nov., ka būs rezltāti, bet varbū kļūdos
Pievienots 25. nov 2010 21:23

LAPAS KARTE