Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Vaļasprieki

Sveikas meitenes! Varbūt kāda var ieteikt ko darīt! Esmu māmiņa gadus vecai meitenītei un tākā sēžu mājās, un draudzenes visas arī pazudušas, kādu hobiju vai nodarbošanos. Esmu jau izmēģinājusi: zimesanu, tamboresanu, adisanu, puku audzesanu, matu griesanu ar masiniti, teatrus, kino, make up kursi, sapnu valoda, anglu valoda(biskin pamacijos). isti nezinu ko vel var iesakt.

Ievietots 14. nov 2010 18:56

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

un ka ar rotinu taisisanu? nu megini meistarot auskarinus kakla rrotinas utt... man jau dikti patik...
Pievienots 15. nov 2010 06:53

Atbildēt komentāram

Angry Bitch

Rotu taisīšana ir tieši tas, ko gribēju ieteikt. Iesākto darbu var atlikt jebkurā mirklī (piem., kad bērns pamodās) un turpināt nākamajā brīvā brītiņā. 
Vēl moderns hobijs ir filcēšana, man jau dikti patīk.
Agrāk nodarbojos ar gleznošanu, bet tur bez 3-4 stundām nav vērts pat sākt. Arī citas mākslinieces no studijas līdz ar bērna piedzimšanu gleznošanu uz laiku pārtraukušas.
Vēl laba lieta ir lasīšana, sevišķi ja grāmatas var aizņemties no kādas turīgas radinieces, kura pērk bestsellerus vai bibliotēkā. 
Pievienots 15. nov 2010 08:05

Angry Bitch

Vēl var apgūt vitrāžu zīmēšanu (nopirkt mākslinieku veikalā speciālās krāsas, tālāk nekā sarežģīta tur nav), es tādā veidā apgleznoju virtuves skapītim stiklus. Un dekupāžu t.i. zīmējumus no salvetēm līmēt pie dažādām virsmām. 
Pievienots 15. nov 2010 08:19

cālēns

Kā ar sportošanu? Skriešanu, jogu vai fitnesu?
Pievienots 15. nov 2010 07:46

Atbildēt komentāram

Anonīms

VARI MEEGHINAAT AICINAAT DRAUDZENES MAAMMINHAS UZ MAAJAAM,UN VEIDOT MAAMINNU SANAAKSHANU IK NEDEELHU,LAI APRUNAATOS PAR BEERNU KOPSHANU,VAI KAADU CITU TEEMU IZVEELEETIES IK NEDEELHU,APMAINIITIES AR PIEREDZEEM!
Pievienots  4. dec 2010 21:32

Anonīms

LIENE
Pievienots  4. dec 2010 21:35


 

LAPAS KARTE