Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

yolow diamond

Barot un tievēt?

Vai esat kā mēģinājušas tievēt, barojot ar krūti savu mazuli?Ja esat, tad kā?Ko darījāt?Ko ēdāt, neēdāt?

Ievietots 8. okt 2010 17:16

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

kroksis

Vienkārši samazināju porcijas - lai nav tik lielas kā grūtniecības laikā. Un kad starp ēdienreizēl liekas, ka kaut ko gribas iekost, tad tā vietā padzēros ūdeni. Vienīgi rēķinies, ka kamēr baro, svaram jābūt apm +5 kg nekā pirms grūtniecības./piena tiesa/, lai organisms nesāk ārdīt nost vajadzīgas lietas - kaulus, zobus, vitamīnus....
Pievienots  8. okt 2010 18:06

Atbildēt komentāram

Anonīms

Neko nedarīju - ēdu kā parasti (kad, cik un ko gribu - nepārspīlējot protams), svars krītas pats no sevis, tauki pazūd. Mazajam 7 meneši nu jau ir - 1kg no parasta pirmsgrūtniecības svara. (Pieņēmusies grūtn laikā biju 12 kg - ta saucamā norma)
Pievienots  8. okt 2010 18:16

Atbildēt komentāram

Mammmux

Es vingroju jau kopš bērniņš piedzima...ar ēšanu jau īpaši nevajag censties tajā laikā tievēt...
Pievienots  8. okt 2010 19:59

Atbildēt komentāram

yolow diamond

Jā, paldies meitenes.Nu man ir tā, ka man riebjas vingrot.Nopirku to abtronik x jostu, ta jau redzēs, kā palīdzēs.Man ir stabili lieki 15 kg.
Vēl kādi ieteikumi?
Pievienots  8. okt 2010 20:20

Atbildēt komentāram

gulbis

Sveika kusss! Man ari kadi lieki 12-15 kg. Pec pirma mazula svars leni kritas, pec otra staveja uz vietas un tad loti strauji, bet tagad mazajai jau 4 menesi un nost varbut ir kadi kg 1-2 no pecdzemdibu svara. Domaju ka varbut tapec ka abas meitenes ir tikai ar 18 menesu starpibu. Man ari ar to vingrosanu ta ir ka ir. Censos nedaudz samazinat porciju lielumu un iet pastaigas ar ratiem, nu kaut vai lidz veikalam. Lai Tev izdodas!! Cik tavam mazulim?
Pievienots  8. okt 2010 21:16

Atbildēt komentāram

yolow diamond

2,5 mēn
Pievienots 13. okt 2010 20:24

krikuminsh

man atkal bija tā, ka mazulis neļāva man normāli ēst ka gribēju aiziet paēst tā sis nemierigs un sak raudāt brokastoju tik 2 dienā un mēn laikā man bija svars atpakal,tāds, kads bija pirms paliku stāvoklī Man ar nepatīk vingrot...kadreiz samazinu porcijas
Pievienots  9. okt 2010 06:50

Atbildēt komentāram

klik

vienā ēdienreizē mazais "sadedzina" apmēram 500 kalorijas, parēķini pati!
Pievienots  9. okt 2010 15:12

Atbildēt komentāram

yolow diamond

Nu uz šito es tā skeptiski skatos.
Tas nav tik daudz.
Cik ir vienā šokolādes batoniņā!
Pievienots 13. okt 2010 20:26

dinella

Bet tā ir tikai viena ēdienreize! Pareizini ar tik ēdienreizēm,cik pa dienu/nakti baro
Pievienots 15. okt 2010 06:52

yolow diamond

Mīts
Barošana ar krūti maina krūšu formu.
Patiesība
Krūšu forma mainās jau grūtniecības laikā, un tā nekad vairs nebūs tāda pati kā pirms grūtniecības, arī tad, ja pati nebarosiet savu bērnu. Toties, barojot ar krūti, dienā tiek patērētas aptuveni 500 liekās kalorijas, tāpēc tas palīdz ātrāk atgūt formu un notievēt. Turklāt barošana ar krūti veicina dzemdes savilkšanos.

- tas ir no Diānas Zandesraksta "mīti un patiesība par krūtsbarošanu".
Pievienots 15. okt 2010 07:28

Mājāzis

tievēt un barot bēbīti vienlaikus neiesaka. vari mēģināt paskriet, kaut 10 minūtes no rītiem. iespēja tikt prom no ikdienas rūpēm, tiešām palīdz! vēl dzēru dabīgos uztura bagātinātājus, kas normalizē vielmaiņu. jo nenormāli gribējās saldumus. tā nu kaut kā savus 20kg (kopā ar bērnu gan jāsaka), ko grūtniecības laikā pieņēmos, dabūju nost!
Pievienots  9. okt 2010 16:08

Atbildēt komentāram

dinella

Man pa grūtniecības laiku nāca klāt +30 kg, tad nu arī visai ātri apmeklēju dietologu, kad pēc dzemdībām ātrāk gribēju tikt vaļā no visa liekā. Protams-man neatļāva ne badoties, ne kaut kā citādāk ierobežot sevi. Tikai 1x nedēļā drīkstēju uztaisīt tādu kā "atslodzes" dienu, bet tā bija nosacīti-atslodzes: kefīrs+ogas un augļi (kaut visu dienu), rieksti,rozīnes, salāti (uz nebēdu, bet protams bez majonēzēm un lieliem treknumiem). Par cik daudz jādarbojas ar mazo, tad biju pat priecīga, ka tajā dienā nav nekas jāgatavo un varu "iztikt" ar šiem produktiem Un tā katru nedēļu pa 1 dienai. Vasarā protams ir vieglāk, kad ogu laiks, bet nu vienmēr var atrast ar ko aizstāt
Pievienots  9. okt 2010 16:35

Atbildēt komentāram

bebis

man ari ljoti intereseja sitas jautajums!!!! tad es vel gribeju pajautat vai drikst uzreiz sakt nodarboties ar sportu tur piemeram kachat presiti,vai tomern ir japaiet kadam laicinjam??? jo man sausmigi aug svars un jau tagad saku domat ka ar visu tikt gala pec dzemdibam,domaju ka bus +25 stabili ja ne vairak  
Pievienots  9. okt 2010 23:26

Atbildēt komentāram

Anonīms

ja viss kārtībā pēc dzemdibam, tad ļoti lēnām var sākt vingrot. Man jau dzemdību namā 1 dienu pēc dzemdībām ieādīja vingrojumus - presīte paceļot plecus uz augšu, tad kaju celšana (pa vienai kajai), ritentiņš, un guļot uz vēdera celt kājas uz aizmuguri pa vienai. Katru vingrojumu 1. dienā drīkstēja izdarīt 5 reizes un katrā nākamajā pa vienai reizei klāt... sākumā arī vairāk nevar izdarīt Kad būsi mājās katru dienu pastaigas svaigā gaisā ar mazo unbū jau labi.
Pievienots 10. okt 2010 07:08

kroksis

Uzreiz kačāt presīti un kārtīgi vingrot nevajag /tikai speciālos pēcdzemdību vingrojumus, ja nu ļooooti gribas/- lai vēlāk nav problēmas ar dzemdes noslīdēšanu un nesaturēšanu. Vajag pagaidīt, lai saites un muskuļi atiet vietās.
Pievienots 10. okt 2010 08:57

bebis

un cik ilgi apmeram jagaida kad viss atiet vietaa??? kadi 2 menesi???
Pievienots 10. okt 2010 11:17

dinella

Ātrāk par 6-7 nedēļām nav ieteicams sākt vingrot, jo nav vēl vēdera muskuļi savilkušies, kā arī dzemde. Tieši šodien dzemdību kursos to uzzināju no vecmātes.
Pievienots 11. okt 2010 18:46

bebis

skaidrs paldies
Pievienots 11. okt 2010 22:03
  1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE