Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Darbs ārzemēs!

Vēlos doties strādāt uz ārzemēm. Vai kāds varētu ieteikt kādu pārbaudītu firmu,caur kuru esat aizbraukuši paši,vai kāds jūsu paziņa!?

Ievietots 6. okt 2010 17:45

Ieraksti komentāru
Secība:

karuseliii

Neiesaku braukt caur firmu.Es ar masu ari braucam caur firmu(nosaukumu vairs neatceros)uz Angliju,apsolija darbu,gala rezultata aizbraucam uz Londonu un nedelu nacas dzivot lidosta,jo neviens mus tur nesagaidija,kaa bija paredzets,tik sazvanoties ar so firmu,vini atbildeja,ka darbs bus tikai pec nedelas un pie tam vel cita pilseta.Gulejam lidosta uz gridas,bez dusas,gandriz bez naudas,un visu nedelu edam lidz panemto rupjmaizi.Pieredze bija skarba.
Pec nedelas tikam tur,kur vajag,protams,darbs bija pavisam cits,kadu apsolija,nostradajam tur 2 menesus,pec tam parvacamies atpakal uz Londonu pie pazinam un pasas atradam darbu.
Pievienots  6. okt 2010 19:14

Atbildēt komentāram

mrs bean

Njaa, pieredze skarba, negribas piesieties, bet kuraa lidostaa tiesi dziivojaat?  Jo Stanstead un Gatwick lidostaas dusas ir. Taas ir pat Victoria stacijaa.
Pievienots  6. okt 2010 19:28

Kristofs

Ja kādam/kādai interesē, varu personīgi padalīties ar saitu, kas man pašam palīdzēja.
Pievienots 30. okt 2014 10:02

Kristofs

Ja kādam/kādai interesē, varu personīgi padalīties ar saitu, kas man pašam palīdzēja.
Pievienots 30. okt 2014 10:15

Sigucis

Nu paldies arī par šādu pieredzi
Pievienots  6. okt 2010 19:28

Atbildēt komentāram

mrs bean

Un es arii neiesaku braukt straadaat caur kaut kaadu agentuuru. labaak ir iekraat kaadu naudinu, ja iespeejams, un braukt pasam, jo nu jau katram kaads paziistams kaut kur pasaulee straadaa. 
Pievienots  6. okt 2010 19:32

Atbildēt komentāram

Kristofs

Pievienots 30. okt 2014 10:16

ive

mana pieredze- izlasiiju sludinaajumu laikrakstaa Diena (anglu valodaa), piezvaniiju uz Angliju uz agentuuru, tur man uzreiz iedeva darba deveeja koordinaatas. Tad sekoja telefoniska darba intervija (angliski) un jau meenesi veelaak es straadaaju UK. veel tikai piebildiishu, ka nevienam nekaadas naudinas par darbaaiekaartoshanu nemaksaaju.
Pievienots  7. okt 2010 06:08

Atbildēt komentāram

Andrejss

Sveiki, Esi students, bezdarbnieks, vai vienkārši neesi apmierināts ar savu līdzšinējo algu? Jā, arī es kādreiz tāds biju.... Kas mainīja manu dzīvi? Peļņa internetā: / līdz pat 4 000 eur mēnesī!!! Adresē ir bankas izraksts un informācija, par to, kā pelnīt!
Pievienots  2. nov 2014 10:31

Anonīms

Amats:  Tomātu pakotājs

Atrašanās vieta: Chichester, West sussex
Alga: £5.95p/h
Darba uzsākšana: 2011.gada marts.
Līdz 2011.gada Novembrim
Darba stundas: Pilnas slodzes darbs
GLA Licences Nr PROF0001
UK Reg.Nr.5580634
NVA atļauja

Pro-Force LTD meklē tomātu pakotājums uz pilnu slodzi The Wight Salads Group kompānijai,
kas ir vadošie tomātu audzētāji, pakotāji un izplatītaji Anglijā. Darba pienākumos ietilpst tomātu pakošana pēc klientu prasībam un standartiem.
Darbs sākas marta beigās un ilgst līdz  Novembrim. Tomātu  pakošana ir stundu darbs.
Dzivošana karavānās (
£
32,27 nedēļā)
Lai pieteiktos, lūgums kontaktēties ar personāla atlases
komandu, norādot references nr WSGPACK, pa tālruni  00441227730349/00441227733880, vai e-pastu:
.
DARBĀ IEKĀRTOŠANA UK IR BEZMAKSAS

Amats:  Augļu pakotājs

Atrašanās vieta: Chartham, Kent
Alga: £5.95p/h
Darba uzsākšana: 2011.gada aprīlis. Līdz 2011.gada Novembrim
Darba stundas: Pilnas slodzes darbs
GLA Licences Nr PROF0001
UK Reg.Nr.5580634
NVA atļauja
Pro-Force LTD meklē augļu pakotājums uz pilnu slodzi Mansfield  kompānijai,
kas ir vadošie augļu  audzētāji, pakotāji un izplatītaji Eiropā. Darba pienākumos ietilpst augļu pakošana pēc klientu prasībam un standartiem.
Darbs sākas marta beigās un ilgst līdz  Novembrim. Augļu  pakošana ir stundu darbs.
Dzivošana karavānās (
£
32,27 nedēļā)
Lai pieteiktos, lūgums kontaktēties ar personāla atlases
komandu, norādot references nr MANPACK, pa tālruni  00441227730349/00441227733880, vai e-pastu:
.

DARBĀ IEKĀRTOŠANA UK IR BEZMAKSAS

Pievienots  3. mar 2011 09:01

Atbildēt komentāram

Kristofs

Pievienots 30. okt 2014 10:05

kašķe

ir tada firma desiderata.nezinu ka ir ar citam valstim,bet vacija dzen cilvekus ka vergus un dzivosana ir murgs!!!!!!!normals cilveks tadu slodzi nevar izturet!
Pievienots  2. apr 2011 12:48

Atbildēt komentāram

Kristofs

Pievienots 30. okt 2014 10:14

Anonīms

Man pašai ir laba pieredze - strādāju uz kruīza kuģiem. Darbs ārzemēs, iespēja ceļot + alga, ko var uzkrāt, jo dzīvošana uz kuģiem ir par kompānijas līdzekļeim
Visu noformēju caur SIDC group. Nekādu komisijas naudu viņi neņēm, tikai par kursiem ir jāsamaksā. Visi dokumenti ir janoformē tikai tad, kad Jūs jau apstiprināja kruīza kuģu kompānija.
Pievienots 20. mai 2011 09:29

Atbildēt komentāram

Kristofs

Pievienots 30. okt 2014 10:04

Anonīms

Ja ir valodas zināšanas, tad varat palasīt šeit -
Pievienots 21. jūl 2012 20:29

Atbildēt komentāram

Sandrīgais

Atradu man noderīgu info Varbūt jums arī noder.
Pievienots  5. aug 2013 09:10

Atbildēt komentāram

Baltime

Pievienots 11. aug 2013 19:50

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE