Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Vai var palikt stāvoklī lietojot kontracepcijas tabletes?

Sveiki!
Vai ir iespējams palikt stāvoklī regulāri lietojot kontracepcijas tabletes(minipilles) ?
Lietoju jau gadu, bet pēdējos 1,5-2 mēnešos pa brizam velk uz sliktu dūšu,reibst galva. MR vel nav regulāras,tikai 3so menesi bus. no dzemdibam pagajis bik vairak ka gads...
Varbūt kādai ir pieredze?? ....

Ievietots 7. sep 2010 08:45

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

no tabletēm var palikt stāvoklī. viņām jau skaitās 98% aizsardzība. tā kā tie 2% jebkurā gadījumā ir... iesaku izdarīt vienkāršako - uztaisīt grūtniecības testu
Pievienots  7. sep 2010 08:52

Atbildēt komentāram

Man with heart

Var! Draudzene teica, ka dažkārt pietiek pa starpu saslimt, vai lietot kādas citas zāles- tas pazemina efektivitāti un VAR palikt stāvoklī. Arī mums ar šo lietu reiz sanāca nepatīkama problēma, taču to gan šeit neizklāstīšu... Secinājām, ka ar tām tabletēm jābūt ļoti punktuāli gan lietošanā, gan arī blakus zāļu dzeršanā...
Pievienots  7. sep 2010 09:03

Atbildēt komentāram

ZuzE

pirms nepilna mēneša jau taisiiju-negatīvs.
Pievienots  7. sep 2010 09:09

Atbildēt komentāram

ZuzE

pie dr tikai pec 2,5 ned. tieku.
Cik noprotu MR no tam tabletem vajadzeja jau but regularam, ne?
un vienigas zales ko lietoju bija Tavegil-1x un deguna pilienus
Pievienots  7. sep 2010 09:10

Man with heart

"un vienigas zales ko lietoju bija Tavegil-1x un deguna pilienus"

Tad viņas lietotās zāles bija 2 paciņas Teraflu dzēriens kas sataisīja šaizi! Tavegils pieņemu ir vēl niknāks!
Pievienots  7. sep 2010 10:50

zaica

tik pat labi taas ir blaknes,varbuut tikai jaanomaina pret citaam tableteem...pie doka jebkuraa gadiijumaa!
Pievienots  7. sep 2010 09:20

Atbildēt komentāram

Vilkatis

Pievienots šodien 11:52
no tabletēm var palikt stāvoklī.

No tabletēm stāvoklī nepaliek.
Pievienots  7. sep 2010 09:42

Atbildēt komentāram

nellija

esmu labs piemers ka ar kontracepcijas tabletem var palikt stavokli! es tas lietoju 2 gadus,un vienureiz atklajas ka vinjas nevakadzes lietot 9 menesus. Trakakais bij atas,ka kamer nezinaju ka esmu gaidibaas veselu meneis lietoju tabletes,liidz 4 nedelaa atklajas ka gaiditaas menesreizes nesagaidijaas
Pievienots  8. sep 2010 07:21

Atbildēt komentāram

domīgā..

bet ja paliek stāvoklī ar visām tabletēm ar bērniņu viss ir ok vai jātaisa aborts?
Pievienots  8. sep 2010 08:06

Man with heart

Kāpēc aborts? Protams, ka nē!!!! Tikai tabletes gan pārtrauc lietot mudīgi, savādāk pirmajās nedēļās tas var novest pie spontānā/
Pievienots  8. sep 2010 08:59

rupuce

pag, tabletes tachu izraisa maaksliigu asinjoshanu, taas nav iistas meeneshreizes... taapeec vai tad taam nav jaabuut arii, ja paliec staavoklii un lieto ok?
Pievienots  8. sep 2010 09:15

LAPAS KARTE