Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Sirdslietas, attiecības, ģimene

nauda un attiecības?...

Cik lielā mērā nauda ietekmē jūs un jūsu attiecības?
Vai viņa mēdz būt par vienu no nesaskaņu iemesliem? 

Ievietots 3. feb 2009 21:43

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

ProperBikes

Nauda manu ģimenes dzīvi neietekmētu!
Galvaneis ir pats cilvēks kāds viņš ir, bet pats galvenais ir tas vai tu viņu mīli un viss!!!
Ar mīlestību var izārstēt visas slmības un netikumus!
Pievienots  5. feb 2009 19:37

Atbildēt komentāram

roziiniite

Nu ja, gribētos redzēt kā būtu ja Tu nestrādātu un nepelnītu naudu, kā tava otrā pusīte tad reaģētu?????Diezvai ar mīlestību vien var iztikt!!!!
Pievienots 21. feb 2009 18:15

Anonīms

manas attieciibas ar viiru arii iet uz izbrukumu deel nauda
Pievienots  8. jūl 2009 12:49

Grieta_M

nauda viennozīmīgi ietekmē jebkura dzīvi. nav naudas-nav nekā. ja nav pietiekamu līdzekļu, mēs nevaram apmierināt savas vēlmes, līdz ar to kļūstam īgnāki. bet galvenais jau ir apzināties kāpēc nav pietiekami daudz naudiņas un kas to ietekmē. vai varbūt tieši otrādi- pārlieku liela bagātība arī var novest pie nesaskaņām. bet tas jau ir cits stāsts..
Pievienots 21. feb 2009 18:30

Atbildēt komentāram

daoA

Ja pat ir nauda - var nebūt nekā...
Nauda ir  svarīga blakus lieta
Pievienots 28. feb 2009 21:28

netieku galā

Tu pasviedi labu ideju rakstam portālā. Noteikti aprunāsimies par to arī ar kādu psihologu!
Pievienots 24. feb 2009 15:49

Atbildēt komentāram

Anonīms

Paveicās satikt EGO! Mana nauda - kopējā,viņa nauda - tikai viņa!Dēļ naudas gatavs uz jebko!Ļoti daudz skandālu dēļ viņa naudas.Ja iedod naudu,tad ātri vien ir skandāls un tiek pieprasīta atpakaļ!Labi,ka tā ir pagātne.Galu galā - cilvēki ir dažādi,bet esmu pārliecināta - bez naudas dzīvot nevar.Diemžēl
Pievienots 28. feb 2009 07:52

Atbildēt komentāram

Anonīms

jap bez naudas nevar nu nekādi!!!!!!...grozies ka gribi visur vajag naudiņu!!!
Pievienots 28. feb 2009 09:33

Atbildēt komentāram

Anonīms

Tiessi taa,visiem cilveekiem pamataa ir nauda, bez taas nekaadiigi nevar iztikt.
Pievienots 28. feb 2009 14:42

Atbildēt komentāram

dzindzin

Nejau naudaa ir laime,bet taas daudzumaa !!! Atgriezhoties pie teemas... es uzskatu tas vien ir godiigi,ja viirietis gaadaa par naudu maajaas un itseviski ja ir beerns tad sieviete par taas pielietojumu ... shaadaa zinjaa man ar manu viiru nav domstarpiibu.Un ja man gribas vinjam sagatavot kaadu paarsteigumu,tad aizeju kaukur uz kaadu laicinju pastraadat un nopeerku to par pashas nopelniito naudinju .Jebkuraa gadiijumaa nesaprotu sievietes,kuras ljaujas lai viirieshi atmet gan vinjai gan beernam kaadus labi ja 60 latus meenesii... un veelpietam biezhi pat nezin kas notiek ar paareejo naudu...,jo bizhi vien sieviete straadaa un no savas nieciigaas algas sedz arii iires vai krediita izdevumus...un ir pa nulleem..
Pievienots 28. feb 2009 15:08

Atbildēt komentāram

Anonīms

Kādreiz domāju ka nauda nav svarīga. Bet pēc pēdējā laika notikumiem sāku domāt, ka tomēr ir svarīga
Pievienots 28. feb 2009 15:41

Atbildēt komentāram

peļuxsons

"Bads pa durvīm iekšā-mīlestība pa logu laukā!"latviešu tautas sakāmvārds
Pievienots  9. jūl 2009 11:45

Anonīms

Es arī esmu sapratusi ka naudai tomēr ir nozīme,un tā kā tagad esmu viena tad meitas tēvs arī satrakojas ja runa ir par naudu.Kāpēc man jālūdz vai jāpieprasa caur tiesu uzturlīdzekļi?!Abi vēlējāmies meitiņu,abiem jārūpējas....bet ne visi to saprot,tātad ja kaut ko lūdz meitai,tad skandāli ne pa jokam.Varbūt labāk vienai pašai ar visu tikt galā?!Ir variants,bet vai tas būtu taisnīgi?Meitai ir vajadzīgi divi vecāki,lai arī nedzīvo kopā!!
Pievienots 28. feb 2009 16:00

Atbildēt komentāram

Anonīms

jā bērna tēvu ar papiriem nevar aizvietot tev tiesa!!!lai jums veicas!!
Pievienots 28. feb 2009 17:13

Anonīms

ne nevar
Pievienots 28. feb 2009 16:17

Atbildēt komentāram

Anonīms

protams,ja milotais cilveks,nedara neko lai kaucik varetu uzturet gimeni,tad protams bus nesaskanas
Pievienots 28. feb 2009 16:28
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. »

LAPAS KARTE