Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Zaņuk,es ar vārīju vijas biešu zupiņu,bija baig labā,es sablenderēju un ilgi blenderēju!Vari jau gaļas masinu laist,bet man šķiet,ka tur būslielāki gabali!Ja ir cīpsliņas,tadmoš gaļa bija cīpslaina,jo man nekādu cīpslu nebija!
Pievienots  6. nov 2010 09:21

Atbildēt komentāram

didii

Sanit, es domāju, ka varētu sākuma caur gaļas mašīnu un tad ar blenderi visu kopā.varbūt ar tā gaļiņa nebija laba, es  vēl viņu nopirku un ieliku sladētavā, jo mazā saslima tieši tad un neko daudz neēda, negribēju , lai aiziet postā. 
Sanit, Tu zivtiņu mazai arī dod? Gribētos pamēģināt, bet nezinu kādu zivtiņu var dot.
Pievienots  6. nov 2010 10:35

Zaņuk!Es ar par zivtiņu ilgi domāju un tad beigās aizgāju uz veikalu un redzēju uz burciņām,ka 6+ var lasīti,tā nju es pirmo burku nopirku,lai vispār zinātu vai Sofis atzīs zivtiņu,zivs mums aizgāja uz urā!Otreiz vārīju pati lasis+kartupelis+burkāns un tad visu sablendēju,ēda labāk nekā gaļu!
Nju es ar gaļu lieku saldētavā,kad nopērku vistas fileju es viņu pa gabaliņiem sadalu un tad saldētavā,pagaidām atšķirību nēsmu jutusi,varbūt tādēl,ka ātri izlietoju!
A,cikilgi Tu vārīji gaļinu un zupiņu?Es vārīju gandrīz 2stundas uz lēnas uguns ik palaikam pielejot klāt ūdentiņu,jo tik ilgi vārot jau iztvaikojas!
Pievienots  6. nov 2010 12:01

didii

Sančuk, atsevišķi gaļiņu vāriju apmēram 1,5 h tad liku dāzenīšus, kopā sanāca kādas 2 h, varbūt pa mazs sablenderēju, pašās beigās uz  vienmēr lieku klāt saldo krējumiņu vai pieniņu līdz pirmajam burbulim- tā liekas , ka garšīgāk. Pirmajā reizē man katliņs piedega, jo biju aizgājusi uz istabu un aizmirsu ūdeni pieliet vairāk.
Lasītis jau gan ātri ir gatavs, to gan būs jāpamēģina, nākamreiz būs jānopērk, pati ar sen neesmu ēdusi, būs zupiņa jāuzvāra.
Kādus dārzenīšus vēl var iedot- mēs dodam => kartupeli, burkānu, ķirbi,kāpostu, bieti. Liekas, ka mazā grib kko jaunu.
Saldumus gan mazā ēd kā traka. Sāku dot Kārums putoto jogurtiņu, ļoti garšigs. Visu , ko mamma ar tēti ēd viņai ar jāpaprovē- visas konfektes jānolaiza.
Pievienots  6. nov 2010 19:29

Anonīms

Čau, māmiņas!
Pievienojos arī es. Mans dēļiņš - Ritvariņš ir dzimis 4.aprīlī un nu mums ir pilni septiņi mēneši. Esam nedaudz apslimuši. Zobiņu mums vēl nav. Rāpojam no 6,5 mēnešiem. Ļoti grib kājās slieties, visu laiku jāpievaktē, jo ir bijuši jau arī pirmie kritieni. Ļoti gribēju barot puiku ar savu pienu, jo pirmajam dēliņam sanāca tikai mēnesi dot savu pienu. Taču arī Ritvariņš dabūja manu pienu tikai mēnesi, jo bija alerģija. Tā mēs lietojam alerģisko piena maisījumu. Ēdam dārzeņus - kāļus, kabačus, kartupeļus, puķkāpostus. Blenderēju. No ķirbja, bumbiera un burkāniem mums ir alerģija. Tagad domāju pamēģināt arī brokoļus.Ēdam augļus - banānus, persikus. No burciņu ēdiena mums arī alerģija. Vāru putras - auzu pārslas un griķus kazas pienā. Kazas pienā, jo domāju, ka govs pienu "nepanesīs" un arī veselīgāk. Dārzenīšiem lieku sviestiņu klāt, jo tas esot visnekaitīgākais, kā mana dakterīte teica. Graužam Selgas cepumus un baranciņas. Pamēģināju arī parasto jogurtu bez piedevām un biezpiena sieriņu bez šokolādes. Nebija nekādas vainas. Tā, īsumā viss svarīgākais. Vēlāk pastāstīšu kā mums iet un vēl šo to.
Pievienots  6. nov 2010 11:50

Atbildēt komentāram

maaminja

traki ar tam alerģijam, tfu tfu tfu, mums paldies dievam viss ok, bet cik esmu dzirdējusi tad zīdainītim nemaz nedrīkstot dot kazas pienu, jo ir iespejas tikt pie ērču encifalīta, nezinu cik nu tur patiesība. mums arī ir bijuši pirmie kritieni, tapēc tagad pārsvarā dzīvojamies pa grīdu
Pievienots  6. nov 2010 15:37

Anonīms

Par kazas pienu runājot. Mēs ņemam pienu no saimnieces, kurai kazas ir sapotētas pret ērču encifalītu, lai varētu tirgot pienu un taisīt kazas sieru. Jā, tā ir taisnība, ka var dabūt encifalītu. Mēs jau arī dzīvojamies principā tikai pa grīdu, bet Ritvariņam gribas pie gultas vai kāda plaukta, skapīša slieties kājās
Pievienots  7. nov 2010 10:20

Bet cik zinu,tad kazas piens ir veselīgāks nekā govs,ka tas mazāk alerģijas izraisa!Man piemērampašai ļoti garšo kazas siers,bet pienu nu nekādu nedzeru!
Pievienots  9. nov 2010 21:28

Nju,mums ir arī vēl jaunumi,nosvinējām vakar 7mēnešu jubileju kopā ar tēta dzimšanas dienuSvinējām vakar,jo trešais iekrita treštdien un Ingusam ceturtdien bija dzimene,tad nju mēs visu apvienojām un vakar svinējāmUn varbūt mani daudzi nosodīs,bet nju vakar Sofijai izdūrām austiņas,mums vienkārši uzdāvināja tādu iespēju un es to izmantoju,tagad mums ir riktīga princese,bet Sofis turējās uz goda pilnīgi pat neieraudājās,meistare bija arī feina
Prieks,ka mēs te aizvien vairāk mammas esam!
Tikai Inguss saka,ka viņam žēl,ka nesanāk laiks,lai te parakstītos,jo darbiņa daudz un ir sākusies medību sezona,kas irviņa sirds lieta,bet tik un tā jautā,kas un kā,kas jauns te
Pievienots  6. nov 2010 12:09

Atbildēt komentāram

Saulite38

Mīļi sveicieni Sofītei 7 mēnešu jubilejā, nu protams ari tētim Ingusam dzimšanas dieniņā. vēlu veiksmīgu medību sezonuTad jums tiešām bija lieli svētki.
Malači, ka izdūrāt, es nenosodu gan,man patīk, ka ir mazām meitenēm, Ja godīgi,varbūt visi smiesies, es jau cik gadus taisos pati sev izdurt, bet bail
Mēs esam apslimušas, temperatūra nekrīt, staigājām uz masāžu un dabūjām vīrusu, bet plus mums zobi klāt lien.kaut kā jātiek galā.
Pievienots  6. nov 2010 16:12

Ivita:Mīļš paldies par apsveikumiem un laba vēlējumiem!A,zini,nekas traks tur nav,nav jābaidās viss būs ok,ja vien gribas vajaga iet un izdarīt!Nju mēs ar zobiem un temperetūru tiekam galālietojot vibrocol(dabīgās svecītes) uz nakti ielieku un viss,bet ja pa dienu mums kas gadās tad ibofen sīrupiņu iedodu,bet ne katru dienu,tikai tad,kad lielā sāpe un temperetūra,a pirmo zobiņu feini tikām galā,bet otrs baigi niķīgi nāk!
Novēlam Jums drīzu atveseļošanos!Turaties!
Pievienots  6. nov 2010 17:28

didii

Pievienojos ar sveicienu bijušajās jubilejās. 
Super, man jau ļoti patīk , ka mazām meitenītēm ir auskariņi.
Mēs ar liekam vibrocol svecītes, kad mazā niķīga- ātri nomierinās.
Pievienots  6. nov 2010 19:39

...mamiņi...

Sanitiņ,kāds nosodījums,mums tak katram tiesības izvēlēties,ko un kā darīt...man tā pat kā Ivitai pašai bail izdurt ausīs caurumus,vienreiz saņēmos un pieteicos,bet aizgāju un neviens nebija,kas dur,tā arī neizdūru un vairs saņemties nevaruKā tev ar krūti,vai jau izārstēji?Jā,un sveicieni Ingusam aizgājušā jubilejā!!!

Aiva,trakums,ka mazajam tādas alerģijas...mums pagaidām pumpas metās no biezpiena sieriņa(tā pat dodu viņam,jo tas ļoti viņam garšo) un alerģija bija no vienas veikalā pirktas putriņas,bet tā šķiet vairs ne no kā nav...

Zane,domāju,ka tev vienkārši patrāpījusies tāda neriktīga gaļiņa,jo no tā,ka saldētavā stāvējusi,viņa nevarēja palikt cīpslaina...nākamreiz,ka tāda trāpās vienkārši izlaid caur sietiņu,vai marlīti...
Pievienots  7. nov 2010 15:44

Atbildēt komentāram

Zaņuk!Paldies par apsveikumu.Es esmu iedevusi cukini,puķāpostu,burkānus,kāpostu,bieti,ķirbi,tomātu un domāju vēl kaut ko jaunu iedot,bet vislabāk garšo,ja biezenis ir sarkans vai oraņdžs,jo baltie nepatīk,nezin kapē,bet ta ņu tas ir,pliku kartupeli iebarot nevaru!Saldumimums ar uz urāiet,bet nju esmu laikam stingra,jau tagd mācu un viņa zin,ja apēdīs sālo ņamu,tad dabūs saldumiņuJo,ja dabū saldumu,ta viss neko vairs neēd!Mums baigi garšo saldējums,to gan,ja mēs ēdam un nedodam sāk raudāt!
Šajas dienās sāku attēlot kā Inguss smejas no malas ir tik smieklīgi,ka mēģina visu adarināt,ko mēs darām
Māruk!Paldies par sveicieniem!Nju, ir jau labāk ar krūti,bet piena gandrīz nav,pietiek tikai naktī vienreiz,kad ēd un uz nakti,kad iet čučat,rītam vairs nava Bet,priecājos,ka mums iet dabiski,jo no rīta neprasāspie krūts,bet uz nakti un nakti meklē,ka traka!
Ņu pati saskāros ar to,ka mans brālis man eica vai tiešām tik agri vajadzēja,bet,man bija iekšēja pārliecība un joprojām ir,ka jā vajadzēja,šodien Sofim bija kārtējā fotosesija un tik skaistas bildes ar auskariņiem un pati Sofija
Pievienots  7. nov 2010 16:22

Atbildēt komentāram

...mamiņi...

Sanit,kas vienam tīk tas otram ne...katrs vecāks jau pats izvēlas ko un kā...
Mums piem.,bija nepatīkami tas,ka vīramāte ar vīra krustmāti mums klupa virsū par vārdiņa izvēli.Sākumā viņas domāja,ka mēs jokojam,jo Sebucis piedzima 1.aprīlī un,tad visādi mums centās smadzenes skalot,ka vajag citu vārdu...bet mēs stingri palikām pie sava un teicām,ka neviens neko nemainīs...
Tā pat jau daudziem liekas vārds tāds neparasts,citiem jau nepatīk,bet mums ļoti patika...turklāt negribēju likt nekādu vārdu,kas ir ģimenē,vai kaut kādos rados,tikai tāpēc,ka pirmajam puisītim bijām izvēlējušies vārdu par godu vīra vecamtēvam,tad tagad nolēmām ir sākusies jauna dzīvībiņa,kam ejams savs ceļš,tāpēc vārdu pavisam jaunu(nevis kādam par godu),kāds vispār dzimtā nav dzirdēts un likts...un tā mums ir Sebastians...

Kā jūsu mazuļi tika pie vārdiņiem?
Pievienots  7. nov 2010 17:18

Atbildēt komentāram

Anonīms

Mēs ar vīru abiem saviem dēliņiem vārdiņus izdomājām jau gaidot tos. Ilgi šķirstījām kalendāru un tad atlasījām tādus vārdiņus, kas pašiem ļoti patīk. Tā nu, īpaši tajā neiedziļinoties, mums dēliņi ir ar diviem R vārdā. Vecākajam Rodrigo un jaunākajam Ritvars. Izvēloties vārdus nepiefiksējām, ka Rodrigo vārda diena ir tuvu dzimšanas dienai un Ritvaram vārda diena ir kopā ar vīratēvu Oskaru. Likām vārdiņus, kas pašiem patīk. Neviens mums par vārdiņiem neaizrādija. Rodrigo mums ilgi bija Igo, Igucis, Rodis  - vēl tagad šad un tad ir. Mazais Ritvariņš mums ir Ričiņš, Pipariņš. Vārdiņi tiešām ir jāliek tādi, kādi vecākiem patīk un liekas, ka tas vārdiņš ir īstais.
Pievienots  7. nov 2010 20:14

Mums Sofis ātri tika pie vārdiņa kalendāru nešķirstījām,kad tiko ar Ingusu sākām draudzēties un gāja runa,ja kādreiz mums būs meitiņa,ka vārdiņš būs Sofija,jo tas mums abiem ļoti patika,patīk un citu vārdiņu nevaru vairs iedomāties un šķiet,ka Sofijai tas piestāv,ka cits nemaz nepiestāvētu,bet ir tā,ka mēs pa godu neveinam nelikām,bet ir sagadījies,ka dzimtā mums vārdiņš atkārtojas,jo Ingusam vecomammu sauca Sofija,bet es to nezināju,jo arī dzīvē diemžēl nepzinu,bet zinu,ka visi mazbērni viņu sauca par mīļo,no Ingusa puses radi uzskata,ka esam par godu mīļai nosaukuši,bet mēs neko pretīm nesakam,lai domā,ko domādami,galvenais,ka mums patīk!Un arī Sofocim starp dzimšanas dienu un vārda dinu ir tikai 1,5mēneši starpā,bet galvenais,ka nav kopāBet tik un tā tāds lieldienu zaķēns ir sanācis mums
Pievienots  7. nov 2010 20:47

Atbildēt komentāram

Anonīms

Sanita.Man jau liekas ļoti skaisti vārdiņi.Vārdiņš Sofija vispār kā tāda princesīte.
Mārīte. Sebastians man liekas atkal tāds neliels rakaris pēc vārdiņa.
Man vispār bija izdomāti vārdi arī ja būtu meitiņas. Kad gaidīju otro puiku meitiņas vārds nomainījās. Man Ritvariņš ir riktīgs Lieldienu zaķis, jo piedzima tieši Lieldienu svētdienā ap plkstn. 16:00. No rīta vēl skatījos, kā citi bērni meklē zaķu atstātās olas.
Pievienots  8. nov 2010 07:22

...mamiņi...

Aiva,man šķiet ka puika būs ar mazs žiperīgs rakariscik sevi atceros no bērnības,tad es biju riktīga delverene skolā,man patika skriet darīties,nebiju nekāda malā sēdētāja,šausmīgi patika sportot,līdz ar to dabūju ciest,jo klases audzinātājai tas nepatika,ka esmu sportiska...mēs jau ceram,ka Sebucis ar aizrausies ar kādu sporta veidu...jo abi krustēvi ir basketbolisti un vīramāte ir basketbola trenere...
Pievienots  8. nov 2010 07:47

Saulite38

Es nesaprotu, tos radus, kuri var pārmest vecākiem par vārda izvēli, galu galā tie ir bērniņu vecāku izvēle,visiem taču neietrāpīsi,es zinu pat vecvecāki savā starpā līdz kautiņam nonākuši.
Man meitiņa ir Elīza, es nezinu kā man viņš iekrita,bet palika zemapziņā un viss.Man ilgi nevarēja pateikt dzimumu, sākumā puika, vēlāk meitene.Bet visi apkārtējie, ka puika, jo es izskatījos labi.Un galu galā es sevi vienmēr esmu kopusi, citas ne matus krāsoja ne pašas krāsojās, Es gan pat pirms dzemdībām matus pat  safēnoju.Nu lūk, es visu laiku zināju, ka man būs meitenīte iekšējā balss teica, un tāpēc arī man vārdiņš jau bija arī tētim patika.Bet kad jau piedzima,sākām meklēt it kā citu,izrakstījām visus, bet likās , ka pat nepiestāv neviens, kaut kā.tā mēs arī palikām.
Pievienots  8. nov 2010 11:32

maaminja

Mēs dēliņam iedevām vārdiņu Markuss, traki jau gāja ar vārda izvēli, to izlēmām tikai pēc puisīša dzimšanas. Pirms dzemdībām vīrs zinaja, ka man patīk šis vardiņš, bet nu vīrs ta kā pats nezināja, ko grib. Tā kā mums mazais pieteicās 3 nedēļas pirms laika, tad protams vel vards nebija izlemts, kādu dot. Kalendārs bija līdzi uz slimnīcu!!!Bet nu mums nakošajā dieniņā mazajam sākās problēmas ar elpošanu un plaušiņām (bērnu ārstu nolaidība), tāpēc dēliņu aizveda uz Bērnu Slimnīcu. Tad nu ar vīru 2atā gulējam palātā un domajām vardu, bija vairāki -Nils, Rodrigo, bet nu palikām pie Markusa, laikam jau tapēc ka tomēr šis vards man patika vislabāk. Nevaru iedomāties , mūsu dēlam citu vārdu
Pievienots  8. nov 2010 17:51

Atbildēt komentāram

maaminja

un vel , ta kā mazais mums pieteicas par 3 nedēlām ātrak, sāpes sākās 01.04, joku dienā, nu kad jau viss bija sakārtots, braucām uz slimnīcu, pieregistrējos, tiku palātā, tad vajadzēja informēt radus un protams neviens neticeja, domāja ka es cenšos izjokot, kā ne kā 1. aprīlis, visi vēl savā starpā sazvanījās, līdz tiešām noticēja, bet nu mazais piedzima 02.04, labi ka tā
Pievienots  8. nov 2010 17:59

Anonīms

Man arī ļoti patika vārdiņš Markuss, bet vīram ne visai gāja pie sirds. Mums daudz mazi Markusi ir pazīstami. Kad vēl biju slimnīcā ar Ritvariņu, vecākajam brālītim prasīja, kas tad tev tagad ir. Viņš teica, ka piedzima brālītis Markusiņš. Citi jau bija izbrīnīti.
Pievienots  9. nov 2010 06:49

...mamiņi...

Kristīne,mums puikam bija noliks 1.aprīlis ķeizars.Mums bija izvēle vai nu 31.marts,vai 1.aprīlis,tā nolēmām,lai ir aprīļa bēbis.Pats labākais bija tas,ka mēs pilnīgi precīzi nolēmām dzimšanas dienu.Mēs slimnīcā jau ieradāmies 31.martā un bija paredzēts 1.aprīlī 12 pa dienu ķeizars.Vakarā iegājām gulēt vēl nekas neliecināja,ka mazais jau gribētu dzimt,bet 4 naktī man sākās dzemdības un tā jau 9 no rīta mums sanāca ķeizars.Puika jau pats ar bija izlēmis 1.aprīli par savu dieniņu.Kad visiem paziņojām,ka ir klāt,tad sākumā ar domāja,ka jokojam

Ivita,man ļoti patīk vārds Elīza.Kad vēl nezinājām,kas būs tad meiteņu vārdus ar domājām,teicu vīram Elīza,bet vīram nepatika...ja tomēr būtu bijusi meitiņa,tad būtu mums Selīna
Pievienots  9. nov 2010 09:54

Atbildēt komentāram

maaminja

nu re, pašas mēs neko nevaram izlemt, to izlemj mazie ķipari, kad vislabāk nākt pasaulē. Mums jau tad ticis arī tāds praktisks puika piedzima pēdējās dienās pirms pabalstu nogriešanas02.04 a vajadzēja 28.04
Pievienots  9. nov 2010 10:09

Anonīms

Kristīne, man noliktais datums arī bija 1.04., tomēr dēliņš mazliet pakavējās, bet arī paspēja laikā, lai saņemtu to piemaksu, jo tiem, kas bija dzimuši nākamajā dienā  - 05.04. vairs tās nebija.
Pievienots  9. nov 2010 12:19

♥Vijuks ♥

Chavinj Piedod,ka ar taadu nokaveshanos-jaa visu ar blenderiiti taa kaartiigi Hmm...par to galjinju nemaaceeshu iisti paskaidrot,mees vinjai peerkam telja shinkiiti...un vaaram apmeeram 2h... tad taa galjinja pati jau ir nu tik miiksta
Pievienots  9. nov 2010 22:52

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

hehe...biju domaajusi tieshi Zaniitei
Es te lasu un priecaaajos par jusm visaam un ir arii liels-MILZIIGS prieks par to,ka mums pievienojaas ar vien jaunas maamminjas
Zobu mums veel nav,BET mums ir manaami papildinaajies vaarinju kraajums...
Tagad Alisiite jau saka-Mamma,papa,baba un vauva
Visi esam ljoooti prieciigi
Mums nu jau shodien ir jaaiet pie aarsta uz sveershanos,meeriishanos un uz taam divaam potessm Ceru,ka buus kaa pagaajushajaas reizees un nebuus ne temp. ne arii iipashi kashkji
Pievienots  9. nov 2010 23:30
  1. « 
  2. 16
  3. 17
  4. 18
  5. 19
  6. 20
  7. 21
  8. 22
  9. 23
  10. 24
  11. 25