Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Njā,izskatās,ka mēs galīgi esam aizņemtas
Pievienots 18. okt 2011 21:09

Atbildēt komentāram

Saulite38

čau, meitenes piedodiet, arī es senjau neesmu rakstījusi, darbs, mājas.Bučas visiem mazajiem pusotrgadniekiem Svētkos.Nu  īsumā kā mums iet. Mēs augam, esam saņēmušas visas potes.Bērnudārzā vēl neejam, bet esam pierakstījušās. Mums skatās auklīte. Tas, ka mēs nerunājam,tikai pa vārdam, bet saprast visu saprotam, ļoti patīk grāmatas.Gudrības ļoti daudz. Uz podam mēs ejam, bet gadās arī visādi, neesam vēl tik perfekti, bet slapjas bikses ļoti nepatīk, tad mums ir histērija.Ēdam arī visu, bet ne vis garšo, galvenais lai ir  gaļa.Bet vēl ko mēs neesam atmetuši, cenšamies atmest, vakara pupošanos, jo it kā no tām pupošnām mums bojājas zobi, tas gan man nepatīk.un redzu jau ir.Lūk tā mums iet. Nesen svērāmies mērījāmies, esot pēc auguma kopā vis precīzi. Esam 82cm un 11kg.
Bet meitenes, kam bērņuki iet dārzinā visiem ir asaras, ka iet prom mammas no rītiem man jau no rīta arī tad, kad auklei atstāju ir reizēm asaras, šausmīgi man žēl, bet ko darīt.gribās viņiem mammītes, Tāpēc nesaprotu tās mātes, kas tos bērnus sit,  pamet,mums ar tagad darbā iet traki, pat māte deviņgadīgu bērnu uz točku veda par pudeli, ai labi negribas par to skumjo.

Sanitiņ, cik varam balsojam par jums, malači, ka jūs visur piedalaties, lai jums veicas.

Cik ātri laiks skrien,pat neticās, ka mūsu bērni jau tik lieli, cerams, ka es tomēr labošos,ieskriešu šeit.
Pievienots 19. okt 2011 11:46

Atbildēt komentāram

maaminja

nu tad pie reizes arī mēs pastāstīsim kā iet, sveram 12 kg un 86.5cm, runājam  mēs tikai dažus vārdiņus-mamm, mamm,mamm, tēta, un mīļākais ir atā, to nu mazais visur un visiem sakanaktī reizi mostamies un tad es iedodu puspudelīti pieniņu un tad guļam tālāk, uz podiņu tik apsēžamies un viss, tas mums vēl nesanāk, arī ar ēšanu neuzbāzos, baroju pati, savādāk ēdiens ir visur tikai ne mutē
Par dārziņu-iesim tikai nākošo rudeni, jo mums ir tikai no 2 gadiembet nu labāk tā nekā visu laiku slimot
tā kā man sanāk pa brīvdienām strādāt un ja vīram arī darīšanas + jāpabeidz mājās remonts, mazo vedam pie aukles, mums paldies dievam nav ne asaru, ne histērijas mazais priecīgs paliek apmēram tā mums iet
Laiks jau tiešām skrien tūlīt jau mums būs divgadnieki
reizēm iedomājos, ka varētu PADOMĀT(pagaidām) par māsiņu, bet nu veselais saprāts ņem virsroku gribas nedaudz atpūsties, izgulēties, jo nav vēl bijusi viena nakts ko būtu nogulējusi no vakara līdz rītam
Pievienots 19. okt 2011 12:14

Atbildēt komentāram

Saulite38

O, nu gan esat lieli, malači, ai, kristīn, man ar sapnis tā kārtīgi izgulēties, ar nav neviena nakts mierīga, man vis saka pacieties , nu tad ap 3 gadiem būs labāk, bet citiem gu jau visu nakti.Čitreiz aizej uz darbu, ja vēl kaut kur jāskraida neko, bet ja jāraksta pie datora acis veras ciet, ir jau tādi brīžii bijuši, aiziet kaut kur klusumā, bez telefona, bez tv un izbaudīt klusumu, bet dzīvi nevarētu iedomāties vairs bez mazulītes.
Pievienots 19. okt 2011 18:20

maaminja

man ar visi teica nu ap gadu jau mazais gulēs utt, bet laiks iet un kā pieradis celties naktī tā arī ceļas es vairs negaidu noteiktu laiku kā būs tā būs neko jau izmainīt nevar
Pievienots 20. okt 2011 08:00

​Lielum,liels paldies,ka balsojat par mumsSofija man dārziņā iet laprāt,diemžēl auklite ir dārga un es nevaru svešu cilvēku atstāt mājās,nezinu,kaut kas mani no tā attur,tā,kā tikā dārziņā,tad ejamAr slimošanu,neteiktu,ka daudz slimo,manuprāt ir tā,kā mēs pašas mammas domājam!runā daudz vārdus,bet ne vienmēr!Garumā esam 84cm un svarā 11kg!Daudz smejas un irAr podu ir tā,ka apsēžas biku pasēž un ceļas kājās,nespiežu negribu viņai bailes iedzīt,tagad vispār daudz mīļuma prasa tieši no manis,jo mani retāk redz,diemžēl,bet nu tagd jau daudz redzēs,jo man meneskīta plīsums un gultas režīms,nevaru strādāt,no vienas puses labums ar ģimeni laiku vairāk pavadīšu,bet nepatīkamais daudz jārstējasSofija mums guļ visu nakti jau no gada vecuma,līdz gadam bija reizes,kad nogulēja visu nakti un otrādi,ka gandrīz negulēja!Tagad pieceļas reti,tikai tad ja sāp zobiņi vai puņčuks!Nju tā lūk mums iet!
Pievienots 19. okt 2011 19:25

Atbildēt komentāram

...mamiņi...

Čau visiem!
Nu tiešām baigi nesanāk laika piesēst pie datora un kaut ko pastāstīt.Pa dienu darbā,kad atnāc mājās puika prasa savu uzmanību
Bet lielos vilcienos mums iet labi,protams aug bucītis,aug radziņi.Pie dakteres neesam bijuši ilgu laiku,tāpēc nemaz nezinu,cik ir pastiepies un pieņēmies svarā.Ēdam jau ļoti labi,bet liekas,ka visu ko apēd,tik arī pēc tam noskraida,jo mierā nosēdēt nevaram

Mums notika kaut kāds klikšķis un Sebis sāka teikt daudz vārdiņus,ik pa laiciņam pēkšņi sāk teikt jaunu vārdiņu.Uz pasūtījuma nesaka neko.Mūsu vārdu krājums ir Mamma ,Teta ,Zeķe, Ace, Kāja, Sāp, Kur ir, Še,Te, Ir, Ņamī, Ninnu, Atā, Čau, Bumba, Vava, Tante, Karsts, Zabī(zābaks), Ābū(ābols), Cepu(cepure), Čapš(slapjš), Mī (tas nozīmē mīļš)....vispār teica arī oma,bet kaut kādā brīdi vienkārši pārstāja teikt oma,jo saklausījās,ka es visu laiku saka mamma,tad tagad omi ar sauc par mammu

Podiņš-vispār septembra sākumā beidzot uztrāpījām viņu likt uz podiņa un viņš jau pāris dienas pats sāka prasīties uz podiņā gan čurāt,gan pa lielam...tad man bija 1 ned.atvaļinājums un mēs braucām ciemos pie mana brāļa uz 3 dienām.Brālim mazais podiņš nebija,lai gan viņš prasījās...un ar šīm 3 dienām pietika,lai Sebis vairs uz poda neprasītos un tagad,kad uzliek,tad bļauj kā traks un nemaz negrib sēdēt.Māsa it kā teica,ka vajadzēja likt uz lielā poda,bet to mēģināju darīt mājās,bet ar to arī mums nekas nesanāk.Tagad gaidu,ka būs kārtējais atvaļinājums decembrī,tad atkal to lietu paņemsim bišķi stingrāk un gan jau atkal aizies.
Septembrī izslimojām arī ar stomatītu.Tās gan bija traki,jo neko nevarēja ieēst,tik dzert savu piena maisījumu.Bet pēc ned.kad jau sāka iet uz labo pusi,tad viņš man tik mierīgi un sirsnīgi pie galda ēda,kā nekad,veselu stundu.Ēst jau viņš ēd sen sen pats,protams ideāli nesanāk,jo ko nevar ar dakšiņu,vai karoti mutē dabūt-liek lietā savas mazās rociņāsBet visā visumā viņam sanāk jau tīri labi un beigu beigās paēdis arī ir,jo vairāk trenēsies,jo labāk sanāks.Viņš nemaz neļauj,lai es baroju,patīk pašam darboties.
Vispār no lielās slimošanas ar stomatītu,atradinājās no knupja...sāpēja tā mutīte,tad jau baigi īpaši neņēma knupi,bet atmest ar tā uzreiz neatmeta.Bet vienu rītu sasmērēja viņam mutīti ar zilo smēri un viņš tūlīt paņēma knupi mutē un tas knupis palika zils,kad to ieraudzīja,tad lidināja pa gaisu un sauca tik fu-fu un negribēja vairs knupi.Tā bez lieka stresa un bļaušanas pats arī atradinājās
Oi,es arī sapņoju par laiku,kad varēšu visu nakti bez pamošanās gulēt.Retas naktis ir ,kad tiešām bez pamošanās noguļ.Pa nakti vairāk nevis uzmostas,bet kaut ko iekunkstās un es jau uzreiz augšā.Pa naktīm,kad uzmostas,tā tulīt sauc mī-mī un meklē mani,lai apķertu un tad ar mierīgu sirdi čuč tālāk

Nu tā mums šobrīd iet,garlaicīgi mums katrā ziņā nav.Un bērnudārzs mums tik nākamo rudeni
Pievienots  5. nov 2011 13:24

Atbildēt komentāram

Čau,Meitenes!Nju mēs tiko no slimošanas Sofis bija konjektīvu noķērusi!Un tad ar lielām iesnām un klepu bijām,tā divas nedēlas pa māju nodzīvojām,bet tagad atkal esam ierindā un ejam uz dārziņu,ir viss oki!
Vienbrīd mums Sofija ar cēlās nakti un sāka meklēt mani vai Ingusu,bet tagad ir,ka esam iedevuši lāčuku gultiņā un nju viņa tagad čuč ar savu lāčuku,ar kuru es gulēju grūtniecības laikā,es pat bez tā aizmigt nevarējuBet,nju,ja kas kaiš pa nakti,tad izrāpjas no gultiņas un ielein mūsu gultā mums pa vidu un saldi čuč līdz rītam,mēs pat citreiz aiz noguruma pat nepamanam kurā brīdī viņa ir atčāpojusi pie mums,jo to tik klusām izdara,ka vai!Ar podiņu mums iet visādi,bet neko nēsam vēl uztrāpījušas,bet nju gan jau ar laiku viss nokārtosies!
Pievienots  9. nov 2011 08:37

Atbildēt komentāram

Paldies meitenes,ka balsojāt par mums,šomēnes(novembra numurā)mans mazais ir arī Sofijas bildīte!
Tagd Sofija atkal piedalās jaunā konkursiņā un,ja nav grūti,tad lūdzu pabalsojat par mums,pēc reitinga esam pirmajā  lapā

Pievienots  9. nov 2011 08:40

Atbildēt komentāram

Atvainojamies par traucējumu,bet gribam palūgt mūs atbalstīt piedaloties kārtējā konkursiņā!kad piedalījāmies mans mazais smejas,esam tikušas iekšā žurnāliņā,bet gribas arī kādreiz uzvarēt,tādēl lūdzam Jūsu palīdzību,jo tikai pašu spēkiem nav iespējams sabalsot,lai varam uzvarēt,būsim pateicīgi par katru balsi un prieīgi,kā arī liels paldies jau tiem,kas cītīgi balsoVar balsot katru dienu vienu reizi no vienas ip adreses,jābalso ir par Sofiju Ozoliņu-Liepkalni pēc reitinga esam pirmajā lapā!Liels paldies jums visiem!Un piedodiet,ka traucējam!
Pievienots  9. nov 2011 08:42

Atbildēt komentāram

zemene777

nu cau cau visaam. Oj galigi maz laika te ienaakt. Nu arii mees ejam darzinaa ,sakam ar novembri,ar 2 stundinaam un tagadd jau lidz 12 ,tad kad atstaaju tad paraud bik,bet tad jau ir ok. esam 15kg smagi un 91 cm gari.Runaa loti loti daudz vardus,visu atkarto ko dzird.....gulam visu nakti saldaa miedzinaa,un nesen tik no puposanaas atteicaas,man jau viirs sausminaajaas ,ka traka esmu tik ilgi pupot.Luuk taa.
Pievienots 10. nov 2011 17:54

Atbildēt komentāram

:) hapiness

Čau meitenes, man ar laikam jāpastāsta kā mums iet.
Es pati strādāju, meitenes iet b/d.
Līva ir liela pļāpa, daudz runā. bez pamperiem pilnībā jau ir no jūlija beigām / augusta sākuma. nav ne pa nakti,ne dienu.
Bērnu dārzā patīk.

Nepatīk nekas,kas ir lillā krāsā, ja tās ir drēbes,tad tās nevilks un viss. nezinu kāpēc tā

Ir parādījušies krītamkašķi, ja kko nedabū,tad krīt gar zemi, bet tad tiek iesēdināta kaktā un sēž līdz nomierinās, kad viss ir kārtībā,nāk pie manis un samīļojamies
Ēd prakstiski visu, vislabāk gaļu un mīksto sieru,to,kas ir paciņā kkādā sulā [ salātu siers]
nu jau sākusi pamazām dzert arī pienu,bet ļoti minimāli. vislabāk dzer ūdeni.

Patīk dziedāt. Visbiežāk dzied - kas dadā [dārzā], kas dadā, bite dadā, bite dadā.
Un tad pati griežas.,kad dzied.

vēl,kad mizojam kartupeļus dzied
kapetē [kartupeli] kapetē, Jīgā, Jīgā.

Vienreiz arī izslimojām klepu b/d laikā,bet nu jau viss ir ok un atkal apmeklējam to.

Mazāk laika tagad arī sanāk pie datora,jo darbs,mājās darbi, protams,ar meitenēm arī laika jāpavada tad nu ir kā ir.
Pievienots 16. nov 2011 10:19

Atbildēt komentāram

1. « 
  2. 85
  3. 86
  4. 87
  5. 88
  6. 89
  7. 90
  8. 91
  9. 92
  10. 93