Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Čau,Meitenes!sen nēsmu te bijusi un neko rakstījusi!Mums pa karstumu bija tā,ka arī no rīta augšā ,paēda un laukā un līdz pusdienām,vairākas reizes dienā dušojāmies,bet vienu brīdi gāja traki,jo vēl karstajā laikā biku slimojām,bet nu visu pārcietām un viss oki!Mums joprojām tik astoņi zobi,bet divi nāk laukā,taka drīz būs desmit,neļauj jau tai mutē skatīties,kas notiek,tapē tagd biku niķīgākas esam!Jau mākam daudz vārdiņus un kālaukā tiekam tā ratos galīgi negribam,grib iet kā lielās un taisam skandālus,ja kaut kas nepatīk!Bet viss tā ir oki!
Vijuk:Man ar šis portāls ir dikti mīļš un ir tik feini ar Jums visām parunāt un it visā padalīties

Un kā ar satikšanās tusiņu?

Un visiem novēlam saulainus priecīgus Līgo svētkus un Jāņus
Pievienots 22. jūn 2011 21:38

Atbildēt komentāram

Nju,čava visām un visiemSkatos,ka vasaras laikā galīgi nu nevienam nav laika te iegriezties!Mums pēc svētkiem ir jaunumi,ka ir nju jau 10zobiņi augšā abās pusēs pa vienam dzeroklim izlīda laukā,nāca smagi,bet nu iznāca un skatamies,ka drīz jau sāk pampt smaganiņas,ka būs otrie dzeroklīšiPamazām apgūstam podiņmācību,bet nu iet visādi mums,tāpēc esam nolēmuši iegādāties podiņmācības biksītes atsauksmes tik labākās esmu dzirdējusi,tad manīs kā ies,jo gribas,kad iesim uz dārziņu,lai jau kaut cik prasās uz podiņa,bet ja nesanāks neķeršu kreņķi par to,gan jau līdz divu gadu vecumam tas aizies
Pievienots 27. jūn 2011 20:22

Atbildēt komentāram

...mamiņi...

Čau-čau!
Patiešām,Sanit,galīgi nesanāk laika ieskriet un kaut ko uzrakstīt...visu dienu darbā,tad vakaros Sebis protestē,ja nepievērš uzmanību...
Bet vispār mums iet labi...zobiņi mums nāk ļoti labi un bez liekiem niķiem,mums jau iznāca 4 dzerokļi,tagad jau 12 zobi mutē...bet kopš sāka nākt dzerokļi koda kā traks mums,bet nu pēdējā laikā ir apstājies ar to košanu.

Podiņ mācība mums ar nekādi neiet.Abas omes ir uztrāpījušas pāris reizes,ka nokārtojas pa lielam uz podiņa,pati esmu uztrāpījusi čurāšanu,bet lai saprastu,ka tās lietas kārtojamas podiņā,to gan vēl nesaprot.Tagad kad siltais laiks,tad pa istabu staigā mazās bikšelēs bez pampera...it kā jau saka bērnam nepatīk,ja slapjš dupsis un ātri var iemācīt tā uz poda...tad man jāsaka,ka Sebim vienalga,viņš pačurā viss jau vēl uz zemes notek,viņš vēl kārtīgi ar plaukstām pa visu istabu izšļaksta un ar slapjam bikšelēm netraucēti staigā tālāk...bet nu baigi jau nesatraucos,gan iemācīsies pēc pāris mēnešiem,kad paliks vēl gudrāks un vairāk tās lietas sapratīs.
Mācamies arī ēst...pašam sava karote,lai mēģina,bet baroju jau es vienalga un tad labi sastūķēt pilnu muti ar rokām...bet nu maz pamazām tā lietiņa jau iet,jo citreiz jau uz tās karotes ar kaut kas trāpās un mutē ar var trāpīt

Par to satikšanās tusiņu...nez kā sanāks,jo man liekas,ka tā vasara tāds pārpildīts laiks.Ar Vijuci sarakstījāmies draugiem.lv,viņa izteica ideju,ka varētu tā tikšanās noritēt Zooloģiskajā dārzā un manuprāt laba ideja.Tik problēma ir tajā,ka vajadzētu sarakstīt katrai tīkamāko datumu un tad nonākt pie kaut kāda kopsaucēja.Katra,lai izsaka savas domas un tad jau pa visām varām saorganizēties
Pievienots 30. jūn 2011 23:57

Atbildēt komentāram

:) hapiness

čaviņa. Es arī te nu jau rets viesis. Arī es strādāju. Mums iet labi.
maz jau tā laika,lai ienāktu un parunātos .
PAr tikšanos. Datumi īsti nezinu.
Pievienots  2. jūl 2011 19:21

Atbildēt komentāram

Nju par tikšanos,laikam jau augusts sanāktu,jo jūlijā tā strādāju,ka vai!Nākamās brivdienas tik brīvas,kuras pavadīšu Saldū uz draugu atkāzām un bebuļa raudzībāmUn augustā būtu feiniKo Jūs sakat?
Pievienots  4. jūl 2011 11:12

Atbildēt komentāram

:) hapiness

Par augustu vēl neko nemāku teikt. Kad būs konkrēts datums,tad pateikšu vai tieku.
Pievienots  5. jūl 2011 05:17

zemene777

4iv 4iriv visaam.es ar te sen nesmu bijusi,nu jau arii kadu laiku stradaju. macamies ari uz podina ,bet nekaa nesez,lec kajas un iet prom,bet nju ganjau kautka iemacisimies.
Pievienots  5. jūl 2011 18:56

Atbildēt komentāram

Saulite38

čau,čau meitenes, cik sen es neemu jau bijusi.ārprāc.Tas laiks tik skrien, nu tā kā mums iet.Es arī strādāju, man darbs, mājās un diena par īsu.Paliekam ar vien lialāki razbainieki, visu mācāmies, zobu pilna mute, bet mēs pa vakariem un rītiem vēl pupojamies.Ar podiņu ir tā dzīvojam bez pamperiem, kad paspējam uz poda, kad ne, citreiz pati apsēžas ar visām biksēm un piečurā nu visādi, saprot, ka jāiet uz podu, kad piečurā, tad atnes noliek podu, slapjas  bikses nepatīk.bet es neuztraucos nu gan jau, paklāji noņemti,Bijām jūnija sākumā saslimuši, kaut kāds vīruss,jo visi pārslimojām, arī es, kura ļoti reti ar tādām briesmīgām iesnām slimo, un kur nu vēl ar ausīm,pat dabūjām potēties, bet nu vis labi.
Bet runājot par alerģiju, mums arī ir citreiz, kājas rokas vēders, es pat nezinu no kā, gan no saldumiem, nesaprotu,pāriet un atkal vis labi.
Bet jums, jūsu mazuļi  jau daudz runā?
Pievienots  6. jūl 2011 06:28

Atbildēt komentāram

Sofija mums runā vienā laidā,bet ir brīži,kad neko nevar dabūt laukā,ir arī daudzi skaidri vārdiņi!Bet nu katrā gadījumā diezgan jautri mums iet!Mums atkal netraucāslapjas bikses,skrien tālāk un vēl bļauj,ja ģēbjam nost!Bet nju gan jau ārā dikti mums tīk dzīvot un tapēc tagd vēlāk iet gulēt,jo vajaga visu laiku ārā,ja ienākam no ārās ātrāk nekā Sofija grib,tad ir tracis,tadmums ļoti patīk lietus,priecājas,ka vai
Pievienots  8. jūl 2011 13:54

Čau,Meitenes!Nju mums ir jaunumi,ka ir jau 10 zobiņi un tuliņ vēl būsŠodien pirmoreizi apmeklējām frizieri,bija liela bļaušana,bet beigās tikām pie smukas frizūrasSākusi daudz runāt,visu laiku jauni vārdiņi nāk no augļiem mums garšo arbūzs,persik,aprikozes,avenes,bet zemenēm fui,negaršo un viss!Bet nju galvenais,ka vispār kaut kādus augļus atdzīst!Tad nu mums ir sākusies lielā ķēpāšanās ar ēdienu un ir reizes,kad ļoti smuki pati paēd,bet nu ļaujam pašai ēst!Ar podiņu gan nesanāk mums vēl draudzēties!
Pievienots 22. jūl 2011 11:27

Atbildēt komentāram

...mamiņi...

Čau,čau!
Tik ilgi nav rakstīs,ka vai...nesanāk jau laika-darba dienās pēc darba pat nav laika piesēst pie datora,bet brīvdienās baudam vasaru.
Šobrīd,Sebim jau 3 dienas turās T ap 38.6,laikam taisās nākt nākamie zobi,jo bez T citā nekā nav...trakums-tā jau karst vēl T,bet vispār jau iet un darās,kā parasti it kā T nebūtu,tik žēl ka laukā netiekam
Vēl pa šito laiciņu atradināju no krūts-nobaroju līdz 1.3g un pārtraucu,jo barošana ar krūti jau sāka palikt apgrūtinoša un arī domāju,ka pietiekoši ilgi jau baroju,ka pietika.Vispār diezgan viegli ar atradināšanu tikām galā...pirmās 3 naktis gulēju otrā istabā,lai netracinātu ar savu klātbūtni.Tad viņš pa nakti uzmodās,protams meklēja mani,bet tētis mums lieliski tika galā,turklāt paraudāja tik kādas 5-10min,samierinājās un gulēja tālāk un tā vairākas reizes pa nakti.Sākumā domāju,ka viņš man stundām ilgi pa nakti raudās,bet nekā...pa dienu jau bija viegli,ja prasīja krūti,tad gāju taisīt maisījumu,jo galvenais jau laikam tas pieniņš viņam kaut vai no pudeles.

Podiņš-nemākam vēl...interesanti ir tas,ka viņam sāk gribēties čurāt viņš pat ir paņēmis podiņā un nes man,tad prasu vai grib cisu-cisu un ar galviņu krata,ka jā...uzlieku uz podiņa sēž,sēž,tad viņam apnīk un ceļas augšā nepačurājis,drasē pa istabu un pēc minūtes apčurājas...tad saku,ka cisu jātaisa podiņā,bet viņš ar savām ačelēm tik paskatās un drasē tālāk...lieki nesatraucos,jo gan jau drīzumā tā lieta aizies,jo vēl tā īsti nesaprot.Un tas ka slapjas bikšeles-viņam netraucē...

Runātājs liels nav,bet savā valodiņā reizēm baigi kaut ko stāsta...Vienīgais vārds,kas viņam topā ir MAMMA,vienu dienu pat tētim staigā pakaļ un sauc mam,mamCitreiz,kad viņām luste tad saktās man uz lūpām un it kā pašam gribētos pateikt to vārdu,lūpiņas kustina līdz,bet tas tā pa retam uznāk...gan jau notiks tas klikšķis un tad vervelēs vienā laidā

He,Sanit,Sebis pirmās zemeņu ogas arī lidināja pa gaisu-negaršoja,bet tad kaut kā iegaršojās un tad tik spēja dot,ēda vienu pakaļ otrai,labi,ka alerģija nebija.Un augļi vispār viņam ļoti garšo gan arbūzs,nektarīni,mango beidzot arī sācis ēst banānu,ko kadreiz neparko neēda.Galvenais,lai augļi ir saldi un sulīgi

Nu mums kaut ka tā šobrīd

Pievienots 22. jūl 2011 12:59

Atbildēt komentāram

Nju mēs gandrīz katru dienu piedāvājam zemenes,bet ne un viss saspiež savā mazajā saujiņā un atdod mums,bet nju nepārdzīvoju,galvenais,ka vispār kaut ko ēd,ir lietas,ko agrāk neēda,bet tagad ēd!Mēs ar joprojām dodam Sofijai uz nakti pieniņu,jo pagaidām gulēšana nesanāk,bez piena un šodien ar mums šķidrs vēders,bet paldies Dievam nav T,bet ar šķidro vēderu norakstu uz zobu nākšanu,jo jūtas labi un skrien un nevar tikt līdzi mazajam kiparam
Pievienots 22. jūl 2011 22:32

Atbildēt komentāram

zemene777

Manejais ta gan tik taa zemenes stuuma maagaa,un tagad upenes un janogas njamma ar gardu mutiiti;-)
Pievienots 28. jūl 2011 18:49

Nju kā kuram mazajam,bet gan jau ar laiku ēdīs
Pievienots 28. jūl 2011 21:09

zemene777

Tas gan,jo man meitas ar neda zemenes,nerunajot par janogaam un upeneem,ap 6 gadiem tik saaka eest
Pievienots  1. aug 2011 12:39
  1. « 
  2. 83
  3. 84
  4. 85
  5. 86
  6. 87
  7. 88
  8. 89
  9. 90
  10. 91
  11. 92