Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

Skatos,ka Sievuks ir ieskrējis šodien šeitŅemas pa māju kā trak,bliež augšā kūku un rosolu un maizītes,saka,ja atnāks ciemiņi,lai pie tukša galda nav jāsēž
Pievienots 14. sep 2010 14:14

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Nu bet Sanitinjai shodien iists robotinja gars PAspeej visu izdariit un veel nedaudz paklachoties ar mums Malaciite
Pievienots 14. sep 2010 17:49

Anonīms

Ir,irBet kūka bija debišķīgaCiemiņi bija starā
Pievienots 14. sep 2010 22:00

didii

Es arī gribu kūku!!! ! Man nākamnedēļ jubileja, bet domāju , ka būšu par slinku, lai pati taisītu, tāpēc laikam pirkšu.
Sanit, cerams jauki atzīmēji savu vārdiņu!
Pievienots 15. sep 2010 04:47

Anonīms

Zane:Nju ir tā,ka Sanita ir pa slinku,lai pirktu veikala kūkas!Jo viņa sen jau ir izrēķinājusi,ka lētāk ir pašai pagatavotVakr mums bija mājās siera kūka
Pievienots 15. sep 2010 06:53

Atbildēt komentāram

Zane:Ja,bija feini un jauki pasēdētkopā ar draugiemŠodien vēl izjūtu burvības sajūtu

Nju ar to,kūku taisīšanu ir tā,ka es tās sāku taisīt,kad gaidīju Sofiju,pirmo savu kūku uztaisīju Ingusam dzimenītē nu tā lūk 4novembrī būs gads,kā es taisu kūkas,bet daru to,kad man ir iedvesmaUz pasūtījama to nespētu,jo tajā ziņā esmu pārākperfekta,ja nesnāk,tad arī nevienam nedodu un tajā dienā vairs nemēģinu,jo ir dienas,kad labāk necept kūkas!
Pievienots 15. sep 2010 16:45

Atbildēt komentāram

didii

Sanita, Ingus! Es nešaubos , ka mājās taisītās kūkas ir gan lētākas ,gan daudz reiz gardākas, es pati dodu priekšroku mājas kūkām, ar laiku gan jau iemācīšos pati pagatavot! Šis man ir tāds ekspermentu gads- gatavoju to , ko agrāk neesmu tasījusi, bet tas vairāk izpaužas uz platmaizēm, sacepumiem un cepumiem, kūku taisīšana vēl priekšā, kā nekā vēl jauna esmu.
Jauki , ka vārda diena bija pavadīta godam! 
Pievienots 16. sep 2010 07:57

Atbildēt komentāram

Saulite38

Pareizi, ka mājas kūkas ir garšīgākas, bet tik laiku aizņem tā cepšana, es jau tajā dienā savai lielajai  meitai Santai arī vārda dienu svinējām piecepu picas, ābolmaizes un pagatavoju dažādas maizītes.Bet ja tā godīgi,tad kad strādā nav jau laika, atskrien vakarā no darba, gatavu nopērc un pacienā,Tagad vairāk laika padarboties, ja mazulīte netraucē. ābolu pīrāgu arī ikdienā  tagad uzcepu, bieži mana lielākā meita saka, cik labi, ka tu beidzot mājās, ir kas sagaida no skolas ar kaut ko garšīgu.
Pievienots 16. sep 2010 08:10

Atbildēt komentāram

Anonīms

Eh,meitenes!Protams,ka tam visam vajaga laiku,bet šobrīd vislielāko laiku un uzmanību tomēr prasa mūsu mazās atvases,kā es saku,ka man aug maza razbainiece,bet tik mīļa,ka vai
Sanita kūkas uzreiz sāka taisīt pa taisno,tad tik sākās plāts maizesBet katru dienu gan necep,vienu brīdi bija aizrāvusies,bet tad Sofis ēda un čučāja,a tagad gan nav tā,visu dienu spēlējas un šonedēļ esam niķigas,laikam nāks zobiņi,man tā māsīca pateica,bet varbūt laiks vainīgs!
Pievienots 16. sep 2010 12:57

Atbildēt komentāram

Saulite38

Mēs arī ļoti niķīgi, laikam zobiņi, pa mutīti vien ar pirkstiņiem ņemamies, bet runājot par tām kūciņām tā ir,kādreiz nebiju tik kāra uz saldumiem, bet tagad gribas,teica, ka tāpēc , ka baroju, bet it kā, jāsāk saņemties griezt riņķis, jo tā riepiņa arī vēl nenoiet
Pievienots 16. sep 2010 17:10

Čau,MeitenesAtkal kārtējā diena būs galā,godam aizvadīta,ja nebūtu patraucējis lietus vispār būtu superīgiŠodien mēs Sofijai iedevām banānu ar biezpienu un mazdrusciņ klāt saldkrējumu,garšoja ļoti labiTad mēs mācamies dzert ūdentiņuVienai mammai te forumā ieteica pamēģināt mācību krūzīti,ka tad mazuļi dzerot ūdeni,mums tas nostrādājaVakar jau putriņu vakarā dod iedevām starplaikos ūdentiņu,bija baigi labi
Vija:Kā jūtas Alisīte?
Ivita:Sagaidījāt zobiņus?
Mēs ne,bet baigi ņemamies,visu laiku grauž un roka vien pa muti dzīvo!Turpinam gaidīt
Pievienots 18. sep 2010 16:55

Atbildēt komentāram

Saulite38

Mēs augšējos vēl ne, visu laiku pa to muti,jau mēnesi, grauž ar dusmām, nopirku smēriti  smaganiņām, palīdzēja, tiešām mierīgāka, neieraudas vairs pa nakti
Pievienots 18. sep 2010 17:32

Anonīms

Ivita:Tad Jums jau ir zobiņi?Mums nav neviena,un mēs ar smērājam smērīti camastad baby,kādu Tu smērē?
Pievienots 18. sep 2010 19:21

Atbildēt komentāram

Saulite38

jā, mums jau divi apakšā ir smērējam Kamistad baby - tā ir bez cukura ar kumelītēm ar patīkamu medus garšu,  masāžas gēls  kopj jūtīgas smaganas, nomierina sakairināto gļotādu, nezinu kaut kā palīdz, varbūt jums ko labāku ir ieteikuši, es vēl nopirku tādu ko uzmaucu uz sava pirksta, kā birstīte no vienas puses un no otras tād grumbuļaina, un pamasēju smaganas, nu ļoti jūtas apmierināta,apakšējiem zobiņiem man neko nevajadzēja, tie nebija tik sāpīgi
Pievienots 18. sep 2010 20:46

♥Vijuks ♥

Chiu visiem

Alise jau gandriiz izveseljojusies Punki tik palikushi un ik pa laikam ieklepojaas!!! Bet taa kopumaa mazaa pele juutas labi
Vinja arii kozh visu laiku,visu kas pagadaas Un arii ar dusmaam kozh,kaa kuceens kursh grib sapurinaat kaadu mantinju
Pievienots 18. sep 2010 19:39

Atbildēt komentāram

Anonīms

Prieks,ka Alisītei ir jau labākMums Sofis ar dusmojas,ja kaut kas nesanāk,sākusi nepzināti bakstīt acīs,bet nju stāstam,ka sāp,un ta baigi brīnās!Mums ar no vakardienas ir iesnas,cīnamies ar jūras ūdentiņu,bet nevisai palīdz,tad Sanita iepilināja savu pienu,ta bikulabāk ir!
Ivita,mēs to pašu gēlu lietojam!Bet izskatās,ka augšā mumsnāks zobiņi pirmie nevis lejā!
Pievienots 19. sep 2010 12:13

Atbildēt komentāram

1. « 
  2. 3
  3. 4
  4. 5
  5. 6
  6. 7
  7. 8
  8. 9
  9. 10
  10. 11