Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Ieraksti komentāru
Secība:

Vija!
Iespējams mums burkāns garšo,jo tas bija otrais dārzenis,ko iedevām pagaršot!Un viņai ļoti garšoja un viņa ierauga tooroņžo krāsu jau pati muti ver vaļāMums dakterīte ieteica,lai katru dienu liekam klāt pa jaunam dārzenim,bet nu vot nepatīk tas puķkāposts un cauri!Šodien veikalā ieraudzīju cukini ar kartupeļiem,būs pašai tāds jāsavāraBet,zin domāju puķāposts nevisai iet pie dūšas,jopūš puņčuku,man Sofim pūta un mocījās nabags!
Pievienots 13. sep 2010 15:09

Atbildēt komentāram

Skatos,ka Vijas ieteikumu neņem vērā,ka varētu atbildēt tā atsevišķi nevis zem uzrakstītā,jo tiešām grūti visu izlasīt Meitenes,moš sekojam Vijas ieteikumam,tā būs feināk
Pievienots 13. sep 2010 15:10

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

PALDIES par ATBALSTU
Pievienots 13. sep 2010 21:11

didii

Sanita! manai Laumiņai pagaidām viss garšo. esmu devusi kartupeli, burkānu, kāpostu, ķirbi, olas dzeltenumu, bānānu. mazā šodien baigi negribīgi ēd savu pieniņu, nedaudz pazīž un tad sāk spļaudīties, gaida , kad došu kko biezāku, vakar(uz pieciem mēnešiem) mazo palutināju ar veikala persiku biezenīti, no burciņas nevarēju atraut.. Mazā pat nesmādē sīpolu un ķiploku, ja dod tad mutē iekšā un žļambā. Rīt doma ir kabaci izmēģināt, varbūt ar kko kopā, jo pagaidām esmu devusi atseviķi katru dārzeni..
Pievienots 13. sep 2010 15:32

Atbildēt komentāram

Anonīms

Zane!Super,ka Tava laumiņa neko nesmādē,mums ar to ēšanu sākumā vispār nu nekā negāja,visu spļāvā ārāBet tagd vislabāk un visgardāko muti taisa,kad vakarā ēd rīsu-banānu putriņu,bet ne jau tā,kas uz miegu,bet vienkāršiMums ar ir doma pamēģināt ķirbi tuvākajās dienās,bet Sanitai nav vēl īsti poņas,kā to sagatavot,jo viņai nevisai pašai garšo ķirbis!Varbūt var kāda padalīties par ķirbja pagatavošanu?
Pievienots 13. sep 2010 21:00

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Chavinj Mees ar nopirkaam parasto Milupas banaanu riisu putrinju Alise ekstaazee Taa laikam vinjai miiljaakaa no visaam putraam
Es ar neesmu kirbju fane
Bet briivdienaas ja nenoslinkoshu ar vaariishu! Jaasagriezh gabalinjos un vienkaarshi katlinjaa iekshaa un jaavaara kameer miiksts Es veel nazha galinju saals pielikshu,jo esot veseliigi un teejkaroti oliiveljas Buus pa skaisto
Pievienots 13. sep 2010 21:16

...mamiņi...

Sanita, sveicieni vārda dieniņā!
Pievienots 14. sep 2010 06:05

Atbildēt komentāram

didii

Sanit!
Vārdadiena jāsaplāno:
Dienu ? svinēt,
Rītdien ? lāpīt,
Vakarpusē ? gultā trāpīt.
Trešā dienā skaitīt naudu,
Atcerēties gūto baudu.
Pārrunāt, kas cēlies, kritis,
Dancojis, zem galda mitis....
Beidzot plānošanu šo -
Apsvērt balli nākošo.
Sveicam!
Pievienots 14. sep 2010 06:36

Atbildēt komentāram

Saulite38

Sanitiņ, mīļi sveicieni vārdiņa svētkos!
Pievienots 14. sep 2010 07:42

didii

Ingus! Es ķirbi gatavoju tā pat kā pārējos dārzenīšus- sagriežu kubiņos , lieku katliņā vārīties, kad mīksti tad nēmu ārā ar dakšiņu saspaidu, pieleju nedaudz pieniņu, lai viendabīgāks un gatavs. Labi der, ka kakiņa cietāka, ķirbīts mīkstina to visu!
Lielajiem- Tad, kad esmu uz diētas, tad nedēļu ēdu tikai ķirbja krēmzupu, tad 5 kg ir nost, protams, kad atsāku ēst kā parasti, tad visss ir atpakaļ Tāpēc ik pa laikam ēdu tikai ķirbi. Atceroties pamatskolu, garšīga bija mannā putra ar ķirbi, un ķirbja pankūkas ar labas. Nav tā, ka nevar izdomāt, kur to lielo ogu likt!
Pievienots 14. sep 2010 06:49

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Sanitinj-viss sirsniigaakie sveicieni un buchas vaardinj sveetkos
Pievienots 14. sep 2010 07:16

Atbildēt komentāram

Sirsnigs,Paldies par sveicieniem
Pievienots 14. sep 2010 12:07

Atbildēt komentāram

Paldies,ka padalījāties,ka pagatavot ķirbītiTagd zināšu
Pievienots 14. sep 2010 12:08

Atbildēt komentāram