Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Ieraksti komentāru
Secība:

didii

Inguss, es bērnībā biju čaklāka ar zobiņu nākšanu, nekā tagad mana princese, man jau 4 mēnešos bija 4 zobiņi, domāju, ka mazajai ar ātri būs, bet nedaudz slinkāka viņa man ir, kaut vakar sataustiju asumiņu, gaidīsim mēs savus zobiņus, jo tik smuki izskatās, ka mazais smaida un izskatās pēc maza zaķīša.
Mana mazule gan naktī ceļas vēl augšā vsm 2 reizes, vēl neesam pamēģinājuši to nakts biezenīti, varbūt tad labāk gulēs..
Pievienots 10. sep 2010 09:24

Atbildēt komentāram

Ak dzīve, dzīvīte........

Mums tā nakts putrina palīdzēja, tagad ceļas tik 2 reizes, tā cēlās vismaz pa 2 stundām un citreiz pat katru stundu!
Dēliņam pirmie 2 zobiņi iznāca 4,5 mēn., par sevi nezinu, būs mammai jāpajautā.......
Pievienots 10. sep 2010 10:50

didii

Linda, kādas firmas nakts putriņu Tu devi? Un to putriņu dod kā atsevišķu ēdienreizi, vai papildus uzreiz pēc pieniņa? mazā ir pudeļbērns, kā tad man to dot pieniņa vietā uz nakti?
Apsveicu ar pirmajiem zobiņiem!
Pievienots 10. sep 2010 11:01

Tā ir Aptamil kukurūzas rīsu nakts putriņa, tāds zils iepakojums(kā jau visam kas naksts, piem. nakts paketes ar zilā iepakojumā)!
Es mazo baroju ar krūti un piebaroju arī ar maisījumu!Es vispirms dodu to putru un tad pa virsu vai nu pudeli, vai krūti!un brīžiem ir tā ka viņam gribas arī pa starpai padzerties to putru ēdot, tad iedodu, tīru ūdentiņu, bet varbūt var arī to piena maisījumu, pa starpai dot!
Pagaidām to kā pilnu ēdienreizi neaizstāju!dodu pēdējā ēdienreizē pirms nakts gulēšanas!
Paldies - zobiņi ir un liek jau mammai manīt, viens, ka ievelk savā mutītē manu pirkstu un kož, bet pavisam kas cits ka kož krūtī,brrr....
Pievienots 10. sep 2010 18:23

Atvainojos, nevis Aptamil, bet MILUPAS putriņa!!!!!!!!!!!!
Pievienots 11. sep 2010 07:05

Zane,mēs devām ne nakts putriņu,bet parasto banānu rīsu ar labi palīdzēja,to nakts biezeni nevisai viņa ēda,negribēja,dodam pirms pudelītes,kā pamat ēdienu!Sākumā ar domājām,kā kas būs,ka negribēs ēst,bet nekā notrakojamies,izdaram tā,ka grib ēst un ar lielu apetīti ēd,tad padzer piena maisījumu un pašās beigās dodu krūti,liekas,ka daudz,bet,nu mans piens kalpo,kā dzēriens,jo pārāk lies ir,bet bez pupa nu nekādīgi neiet gulēt!Bet visu šo dabūjusi guļ no vietas6-9stundas nepamostoties!Līdz ar to es varu izgulēties
Bet ir ļoti laba putriņa milupai uz nakti,esmu dzridējusi atasuksmes no VIjas un citām mammam!
Pievienots 10. sep 2010 16:34

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Ir,ir laba taa milupas putrinja,bet zinat ko!!! Muusu beernam sarkani vaidzinji paliek uzreiz peec putras eeshanas,varbuut Alisei kaada alergija? Nav ne mazaakaas sajeegas,bet katraa zinjaa kad beigsies shii pacinja vairs nepirksim Dosim parasto Aptamil riisu putrinju Taa mums dikti iet pie sirds
Pievienots 10. sep 2010 17:14

didii

Sanita, piekrītu, ja baro ar krūti, tad labāk , lai tie zobi pagaida.. 
Sanit, piedod par tādu stūlbu jautājumu, bet kas ir tas banānu rīsu ?Putra vai biezenis burciņā? tā kā es nepērku nekādus biezeņus veikalā(pati gatavoju) neesmu informēta un interesējusies par citiem produktiem..
Vija,tā nakts putriņa ir kā piena maisījums ar ūdeni jaucams??
Pievienots 10. sep 2010 17:58

Jā tā nakts putriņa ir ar ūdeni jaucama, un dodama ar karoti!Instrukcijā st;av rakstīts uz 6 karotēm pulvera, 130 ml ūdens 50grādu karsts!Es gan sākumā taisīju tikai 3karotes un arī tās uzreiz visu neizēda!bet katrā ziņā garšoja ļoti!
Viņš man vispār tads visēdājs, ko dodu to ēd, atceros, kad meitiņu sāku piebarot(viņa jau liela, tūlīt 6 gadi būs, tas jau bij sen atpakaļ), viņa man ļoti nogaršoja visu ko dodu, un tikai tad ēda, kad tika novērtēts, kas tas ir un vai ir pieņemams, bij arī ka spļāva laukā, bet dēļiņš, ņem pretī visu ko dod, esam pamēģinājuši varītu kartupeli, šodien savārīju kartupeli kopā ar burkāniņu, tad vēl ir nogaršojis banāniņu, dzēris burkānu suliņu!
Es ar beizenīšus burciņās nepērku, bet vāru pati!
Pievienots 10. sep 2010 18:17

Un par zobiem tad mums jau ir 2(4,5mēn. iznāca), un dažbrīd krūtis dabūn sajust ka zobiņi ir...patīkami nav..
Pievienots 10. sep 2010 18:18

didii

Linda mana mazā ar visu pēc kārtas ēd, gan to, ko var gan to, ko nevar.. visu grib paprovēt.. Visinteresantāk bija ar ķirbja biezeni, pēc katras karotes izrunājās, laikam teica"Ko tu te man dod?" Kā uzburta ir uz āboliem es pati nevaru mierīgi to apēst, ka ierauga ka ēdu ābolu mute jau vaļā un stiepjas tam pretī, vakar iedevu ābola suliņu, šķobijās , jo skāba, bet visu izdzēra. burkāna suliņa mums ar ļoti garšo, bet es dodu ar karotīti, jo mazā caur pudelīti ēd tikai pieniņu un tējiņu, pārējās suliņas labāk ar karotīti ņammā.
Sveicu ar zobiņiem, domāju gan , ka nav patīkami, kad mazais iekožas..
Pievienots 10. sep 2010 19:46

ķirbi vēl neesmu mēģinājusi!
Bet man ar banānu tā ka ēdu un mazais cenšās man atnemt, un ja ne tad sak pat bļaut, neizpratnē, kāpēc nedod, viņš tak ar grib!
Banāns viņam ļooooti garšo!
ābolu vēl baidos dot, ka nesāk vēderiņš sāpēt, bet laikam jau lēnām viss jāpamēģina, pietiekoši liels jau, 21.09. būs jau 6 mēneši, mans lielais pusgadnieks...daudz liekas, ka tik nesen vēl tikai piedzima, bij tik mazs un nevarīgs, bet tagad jau tik kustīgs un grib visu darīt un spēt.....
Burkānu suliņu es arī dodu mazam ar karotīti...kad dodu banānu ar karotīti, tad viņš man ņem nost un pats stūķē mutē....
Pievienots 11. sep 2010 07:04

didii

Linda, jā manai ar ļļļļoti  patīk banāniņš, pati arī karoti ņem rokā un bāž mutē, un visa netīra... Man pašai ķirbis ļoti garšo, bet mazā lielā sajūsmā nav, varbūt tāpēc , ka devu vairākas dienas pēc kārtas devu. Ķirbis arī mīktina vēderiņu.
Man dakters jau teica, ka uz 4 mēn ,ābolu var dot,ka pat labāks nekā burkāns, īpaši suliņa, bet tam gan es negribu ticēt..
Mums rīt paliek 5 mēneši, bet 21.09 man apaļa  jubileja.
Jā, mazie tik tiešām ātri aug..
Pievienots 11. sep 2010 07:29

Par zobiņiem ir tā,ka diemžēl mēs nezinam,kad Ingusam iznāca pirmie un diemžēl nav kam pajautāt,mammas nav,a tētis netceras,bet man albumiņš ir,kur ielūkojos,kad ir iznācis!Protams,ka feini,ka smaida mazais kāzaķis,bet kamēr es baroju ar krūti,kamēr ir vēl pieniņšpriecājos,ka zobiņu nav,jo tad jau sāks kodīties,jo tagd jau kodās
Pievienots 10. sep 2010 16:37

Atbildēt komentāram

Saulite38

Runājot par kodīšanos, man jau tas pienācis, tad kad viņa paēd grib paspēlēties un ar saviem mazajiem zobiņiem kā adatiņām tā iekožas un parīvē, saki palaid, bet mana pelīte smaida un un nelaiž, dažreiz liekas kaut gaisā lec, nezinu kā būs, ja auģšējie būs, tiešām tik asi.
Pievienots 10. sep 2010 18:11

Zane:Tā rīsu-banānu ir tāda putriņa,ko aplej ar ūdeni un dod ar karotīti mazajam!Mēģināju caur pudeli,bet nesanāca,jo pabiezu labi neizšķīst!
Es gan pa laikam pati uzvāru,pa laikam iedodu no burciņas biezenīti un neredzu neko sliktu,jo man tāpat jāpērk veikala viss!Ja būtu pašas audzēts būtu feini,tad tikai vārītu pati!Saldos biezeņus vairs nepērku,jo Sofijai negaršo,bet banānu sablender'ju kopā mazliet ar saldo krējumu,tad banāns vēl maigāks paliek un tas viņai dikti tīk
Pievienots 10. sep 2010 19:11

Atbildēt komentāram

didii

Jāpamēģina tā putra, vai mums līdzēs..
Man ir tā lieta, ka viss dārzā aug. Plaša izvēla, bet šogad neizauga puķkāposti un brokoļi, tāpēc jāpamēģina varbūt burciņu nopirkt dažādībai. es jau ar nesaku, ka burciņas ir sliktas. Es Laumucim banānu ar  viņas piena maisījumu saspaidu kopā un tas ar ir viens no mīļākajiem ēdieniem
Pievienots 10. sep 2010 19:52

♥Vijuks ♥

Eh...Manas miiljaas meitenes,kaa ta Juus te sachalojushas kameer es visu dienu prom
Ivita-apsveicu ar zobinjiem

Runaajot par tiem pukjkaapostiem-Alisei nu nenormaali vinji negarsho Tikko ierauga karotiiti uz kuras ir kaut kas ar pukjkaapostu saistiits vinja saak taa taureet it kaa vinju kaads grasiitos nosist Burkaani mums ar nav iipashaa cienjaa Bet kartupeliishus dievina Riit pirmo reizi meeginaasim banaaninju iedot un veel taisiishu aabolu biezeniiti heheheee...Mums beidzot paliek labaak ar klepu mazinjaa naktii vairs nemostaas no klepus,bet veel jo projaam taada nedaudz kaa kiiseliitis...
Pievienots 10. sep 2010 23:32

Vija!Prieks,ka Alisītei nju jau labāk ir
Pievienots 10. sep 2010 23:57

didii

Vija, manējā pagaidām visu ēd, ir varbūt kkas , kas viņai mazāk garšo, bet tad viņa ēdiena laikā sāk gugināt, bet tik un tā apēd, kā , piemēram, tas bija ar ķirbi, mazā gan ir burkāna cienītāja, tāda pati, kā es bērnībā. 
Runājot par puķkāpostu -ja negaršos tad negaršos, vismaz zināšu.
Vija, kā tu to ābolu biezeni taisīsi- vārīsi ābolus??? Jauki ,  mazajai Alisītei jau labāk!!
Pievienots 11. sep 2010 04:49

♥Vijuks ♥

Zane Nee nevaariishu viss Jo tad uudenii paliek viss tas labaakais Ielikshu follijaa,nedaudz uudentija un cepeshkraasnii iekshaa uz 40min Aaboliitis miiksts un sanaak savaa sulaa Tad ar mikseri saputoshu to aaboliiti un doshu Alisei Cerams,ka vinjai garshos
Pievienots 11. sep 2010 17:45

Anonīms

Nju,mums Sofijai ar puķkāposti negaršo,bet mīl kartupeļus,burkānus,banānus,vakar iedevu sakaltētu rupjmaizi,lai sūkā,tas priekš smaganiņām ir labi,man mammas māsa to ieteica,pamēģinājām aizgāja pa pirmo
Pievienots 11. sep 2010 06:00

Atbildēt komentāram

...mamiņi...

Vija,tiešām prieks,ka mazā Alisīte jau atveseļojas...es tik tagad baidos,ka vīrs neaplipina Sebuci,jo saķēris kaut kādu bacili-klepus,iesnas...

Ui,kā es piekrītu,cik labi,ka vēl nav zobiņi.Mūsu puikucis ar smaganiņas kasa,bet vēl nekas neliecina,ka būs zobiņi...bet,kā patīk viņam ar tām smaganiņām krūtī kost...citreiz diezgan sāpīgi iekož...vispirms paēd un,tad sāk spēlēties un,kad saku,lai nekož,tad sāk smaidīt un turpina tālāk kost...
Šobrīd vispār puikucim neko klāt nedodu,jo mums no kaut kā parādījās uz sejiņas pumpas,tādas asas,kā ar nātri sadzeltas...aizdomas,ka no putriņas,ko sāku dot,jo neko citu tādu nebiji devusi...tagad jau sāk pazust tās pumpiņas...
Pievienots 11. sep 2010 19:24

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

mums ar taa beeda,ka teetis shodien pilniigaa guultas rezhiimaa!!! Temp. 37.4 un iesnas ar stipru klepu! Shausamas...es tak nepaardziivoshu ja mana mazuliite atkal dabuus klaat kaut ko veel :S
Pievienots 11. sep 2010 19:31

...mamiņi...

Man jau vīrs it kā cenšas baigi nelīst pie Sebuča,bet vienalga jau vienā istabā uzturas un samīļot jau ar gribas dēliņu.Ceru,ka puikiņš būs stiprs...iesniņas mums vēl mazliet ir...

Starp citu,Vija,atceries,ko tev tā daktere teica par ķiplokiem pakarināt virs gultiņas?!Es savai mammai prasīju,vai tā dara un viņā atbildēja,ka jā un mana māsa ar teica to pašu.Tas esot,lai baciļi nelein klāt...bet es teicu,ka tas bērns jau visu dienu gultiņā nepavada,bet ķiploku smaka vienalga izdaloties pa visu istabu...es jau teicu,nu tik spēcīga smaka mazam bērniņām,nu nez,nez...
Pievienots 11. sep 2010 19:41

♥Vijuks ♥

Es biju kaadu laiku pakarinaajusi uz karuseliisha Pirms tam nogriezu to dibentinju,lai ir taa smaka! Taa smaka bija shausmiiga un man jau ar likaas,ka ir pa speeciigu,bet bebe nekaadu reakciju neizraadiija!

Ak jaa-Alise ir iemaaciijusies bljaut-nikni un skalji Shodien aizlidinaja mantu pa gaisu sarauca degunu uz augshu un saaka taureet Peec tam tik piemiiliigu un nevainiigu sejinju uztaisiija Nu tik forshiigi
Pievienots 11. sep 2010 22:54

...mamiņi...

Mums puika mācās spiegt,bet nesanāk,kā viņam gribētos un,tad kakliņu sakutina un sāk tik smieklīgi klepot,it kā tēlotu,nu tik smieklīgi viņam tas viss sanāk
Pievienots 12. sep 2010 07:52

Ai,meitenes mums Sofis jau labu laiku spiedz un kliedz un,ja ir pārspiegusies,tad ar ieklepojas un ar ir smieklīgi,bet citreiz galva sasāpas no tādas kliegšnas!Bet tik un tā tas ir mīlīgi
Pievienots 12. sep 2010 13:35

Atbildēt komentāram

Vija,kā Alisei ābols garšoja?
Pievienots 12. sep 2010 13:38

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Uj...es godiigi sakot noslinkoju Jo Vakar bija mana krustmaate ciemos atbraukusi un saveda Alisei visaadus burviigus biezeniishus un taa es arii neuztaisiiju Bet nju naakam nedeelj noteikti taisiishu...buus jaaiet uz tirgu jaasapeerkaas labie aaboli,kirbis un kabachi Tad gan gatavoshu uz nebeedu
Pievienots 12. sep 2010 18:01

sveiki!
Es te ne pa tēmu, bet nopelnīt jau gribas katram, vai ne?
smscredit.lv, ir iespēja piereģistrēties un nopelnīt 1Ls, un par katru klientu 3Ls!
Rakstu tāpēc, ka tā lieta tiešām strādā, šodien nopelnīju 6Ls, kas uzreiz arī ieripoja manā kontā!
Jainteresē, atsūtiet man savus e pastiņus un nosūtīšu Jums uzaicinājumu!
Pievienots 12. sep 2010 13:52

Atbildēt komentāram

Saulite38

nezinu, es kaut kā neticu tam, es uzskatu, ka tik ar darbu var nopelnīt,bet ne tā, nu ir kam tā patīk pelnīties, varbūt es neprotu
Pievienots 12. sep 2010 18:00

♥Vijuks ♥

Shitaa tieshaam ir taisniiba Man draudzene ar suutiija shito Un vinja meenesii nedaudz vairaak kaa 300ls nopelniija! Jo par katru klientu naak tie 3ls klaat Bet vinja bija visur sho sludinaajumu salikusi pat ss.lv
Pievienots 12. sep 2010 18:03

Nu tik daudz es neesmu nopelnījusi vēl, bet naudiņa tie''sam nāk, ja kāds vēlas, varu nosūtīt arī kopiju bilancītei, kur redzama summa, un ka nauda ienākusi tieši no smscredit.lv!
Ja Ivit, ar darbu, bet ja pagaidām auklēju mazo, un strādāt nevaru, tad meklēju citas iespējas, kā piepelnīties, un pielikt kādu latiņu ģimenes budžetam!
Pievienots 13. sep 2010 08:15

Saulite38

Nē, man nekas nav pretī, pareizi, jāmeklē visādas iespējas kā nopelnīt
Pievienots 13. sep 2010 08:21

Nu ja!
Turklāt pati esmu vīlusies vairākos ārzemju neta projektos, nesaņemot, ne santīma, tāpēc piekrītu Jūsu domām!
Pievienots 13. sep 2010 08:34

Vija:Tas ir normāli,kamēs mammas paslinkojamMan pat patīk šat tad paslinkotUn nāk pa labu tasEs šodien vārīšu kartupeļus+burkāns+vistas fileja+oliveļa visu to sablendeēšuBiju jau vārījusi kartupelis+burkāns+puķkāposts un viņa to puķk
apostu nevisai,bet vienkārši kartupelis ar burkāniem uz urā iet
Pievienots 13. sep 2010 07:33

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Mums gan kartupelis ar burkaanu ne ne par ko neiet pie sirds...Atsevishkji kartupeljus dievina,bet nu burkani un pukjkaaposti fu,fu,fu
Pievienots 13. sep 2010 11:45
  1. « 
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10