Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Ieraksti komentāru
Secība:

Mēs ar silti ģērbjamies uz ārū un ar nesedzam!
Vija,turies un nevaino sevi,tagad ir tādslaiks,ka neko nevar saprast,būs jau ok
Pievienots  6. sep 2010 06:58

Atbildēt komentāram

Vija,Alisitei viss ok?Vai kaut kas traks?
Pievienots  6. sep 2010 21:58

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Chavinj! Njuu patiesiibaa nemaz nav ne jausmas! Muusu daktere ir unikums! Es vinjai zvanu izstaastu situaaciju uz ko vinja man atbild-nu sariiveejiet kjiplokus,liekat beernam ap traucinju un pakariniet virs guultinjas...izkuupiniet kadikjiiti maajaas...degunaa humer pilienus un kaut kaadu tur kaklaa puushamo...Naakamais teksts vienkaarshi FASCINEJOSH...Citeeju-un vispaar no saakuma ir jaameegina pashiem paarsteeties un tikai tad jaazvana,ja jums pa nakti paliek sliktaak tad varat mani izsaukt uz maajaam!!! Un tas ir NORMAALI??? Mainiisim aarstu peec iespeejas aatraak...es taa arii vinju neizsaucu,biju vakar aptiekaa nopirku mazajai pretklepus siirupinju un to humer,jo vinjsh tieshaam labs...tagad aarsteejamies pashi...Alisei jau nedaudz labaak,bet klepus nenormaals...
Pievienots  7. sep 2010 10:36

...mamiņi...

Nu,Vija,ar steigu maini dakteri.Šausmas tik mazam bērniņam virs gultiņas karinat ķiplokus
Tā daktere nav kaut kāda pūšļotāja,vai nu viņa nedraudzējas ar galvu?!Šausmas,kas par dakteri
Viņa iedomājusies,tad,ja jūs paārstēsieties,tad mazā sirsniņa ar būs vesela no tā?!Tiešām,izlasot tavu rakstīto,man pat mute palika vaļā,šausmas...
Būs jau mazais Alisītei viss labi,turaties...
Pievienots  7. sep 2010 12:18

♥Vijuks ♥

Nju es tak saku! Godiigi sakot vispaar gribaas vinjai kaartiigi iekraut pa shitaadiem tekstiem Aarstu mees noteikti mainiisim,lai mazaa tikai tagad izveseljojas
Paldies,mees jau censhamies tureeties
Pievienots  7. sep 2010 15:24

Saulite38

Tiešām traki, šajā situācijā jāmaina ārsts, kā viņa kā ārsts kaut ko pa telefonu nosaka, ko dot, taču ir jāpaklausās vai nav kas nopietnāks ja klepo,un tad tikai var teikt ko lietot, pie mums tas ir stingrāk.veseļojaties un steidzīgi meklējiet citu ārstu, lai neievilktu slimību
Pievienots  8. sep 2010 08:06

Vija,a tai āstei ar nerviem viss ok?Kā var tā pateikt,lai paši ārstējat zīdaini,ka pat neatbrauc neapskata mazo?Un tad visi ārsti brīnās,ka pie viņiem neviens neiet,a k lai iet,ja tāda attieksme?Izklausās pēc kaut kādas pūšļotājas!Noteikti maini ārstējošo ārstu,jo tas nu nav normāli!
Kā tagd jūtaties?
Pievienots  8. sep 2010 07:26

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Ujj...traki...shodien vinju izsaucaam,peec 14.00 buus klaat! Jo man beerninjsh nu tik nereaali klepo Un visu nakti klepo taa ka uzreiz celjaas augshaa no sava klepus,un tie punkiishi... trakums kaut kaads...vinja man izskataas ka ir pat novaajeejusi,kaajinjas vairs nav tik apaljiigas un vispaar vinja taada shljaugana Bet viss buus labi
Pievienots  8. sep 2010 09:13

didii

Būs labi! Mēs ar tevi!!!
Pievienots  8. sep 2010 09:35

♥Vijuks ♥

Paldies
Pievienots  8. sep 2010 11:08

Nju bija Jums daktere?Ko teica?Ceru,ka tas ir tikai klepus,ko var ātri izārstēt,ka nekas nopiens nav!
Pievienots  8. sep 2010 14:27

♥Vijuks ♥

Bija daktere! Izklausiija Alisi un pateica,ka plaushinjas nu tochna esot tiiras... Ir nedaudz apsaartis kaklinjsh Antibiotikas nekaadas neizrakstiija,tikai pateica lietot to ko mees jau visu laiku daraam...un ja mazajai liidz piektdienai nepaliek labaak ar klepu,tad mums jaabrauc uz polikliiniku paelpot caur inhalaaciju ventonilu- (Taads inhalators ir arii man maajaas,ja man bija astmatiskais bronhiits! Vinju iepuushot uzreiz paplashinaas bronhi un paliek ljoti viegli elpot ) Veel pateica,ka citreiz pirms zobinju shkjelshanaas beerninji paliek vaajaaki un var visaadas riebekliibas sakjert!!!

Paklau meitenes man vajag Juusu gudro domu Man meitukam pirms miedzinja ir jaadod 1/4 tavegyl nju taas pret alergijas tabletes,bet vinja ir ANORMAALI ruugtas,kaa lai mazumam vinjas labaak dod???
Pievienots  8. sep 2010 14:51

Atbildēt komentāram

...mamiņi...

Trakums mazai sirsniņai...vismaz labi,ka plaušiņas tīras.Pati jau droši vien esi miega badā...
Tās tabletes sasmalcini un pamēģini dot kopā ar ēdienu,lai nejūt to rūgtumu,varbūt ar banānu,vai kaut ko kas vismaz maliet noņemtu to rūgtumu...nu tā es domāju...varbūt kāda var ko citu ieteikt...
Pievienots  8. sep 2010 16:07

Anonīms

Mēs rūgtās tabletes likām piena maisījumā un devām mazāku porciju,jo tad bija
pārliecība,ka izdzers!Tā mums daktere ieteica!
Pievienots  8. sep 2010 16:24

♥Vijuks ♥

PALDIES Miiljie par ieteikumiem Noteikti pameeginaashu abus variantus

Maariit nju gluzhi miega badaa es neesmu,jo manai mammai paldies dievam ir panjemta slimiibas lpp un tad pa dienu es izguljos

Mums shodien veel pie vienaam mokaam drausmiigi sasaapeejaas puncis-mazaa pakakaaja un taa saaka raudaat...krampjaini manii keeraas un visa sarkana spiedz un raud...jeezinj kas taa par sajuutu...pati noraudaajos taa ka nu tikai iedevaam espumisan un kumeliishu teejinju viss burtiski triis minuutees paargaaja,bet nu man tas pa nerviem taa nevaaji uzsita...tik zheel mazuminju,bet ljoooooooti ceru ka driiz atkal buusim uz pekaam,iesim vannoties un arii daudz staigaaties svaigaa gaisaa,kameer veel var,jo shogad sola shausheliigi bargu ziemu Un arii it kaa saka,ja piilaadzos daudz ogu tad traka ziema buus...mums pie balkona ir triis piilaadz koki un visos ogu tik daudz,ka zari uz leju karaajaas
Pievienots  8. sep 2010 18:00

...mamiņi...

Mums Sebucim atkal ir iesnas un kopš iesnas parādījās,tā jau otro nakti šausmīgi slikti guļ...Pa dienu nav ne vainas,vakarā normāli mierīgi aiziet gulēt,bet pa nakti ik pēc stundas mostas ar lielu bļāvienu,pielieku pie pupa un paliek mierīgs,aizmieg...pēc stundas atkal bļāviens,viņš pat kārtīgi nav atmodies...vienu nakti līdzēja,ka uzsmērēju uz smaganiņām smērīti,tad nogulēja 3 stundas no vietas,bet vakar nakti tas jau vairs nelīdzēja...pat ņēmu,lai čuč blakus,domāju varbūt labāk gulēs,bet nekā...Varbūt ar zobiņi kaut kur kņudinās ārā un sāp,vai slikti sapņīši,vai es nez kas ir...tās iesniņas ar nav tik trakas,ka nevar paelpot...
Pievienots  8. sep 2010 16:15

Atbildēt komentāram

Anonīms

Uz nakti papilini jūras ūdentiņu un pasmērē mājas medutiņu
Pievienots  8. sep 2010 16:26

...mamiņi...

Es jau pilinu jūras ūdentiņu to Humer...
Pievienots  8. sep 2010 16:34

...mamiņi...

Inguss,starp citu,mazo pēc tava ieteikuma nogurdināt vakaros,lai mierīgi aiziet gulēt-palīdzēja.Tagad es vakaros,kad nak jau miegs,tad tūliņ neņemu viņu midzināt,bet lēni gari novannoju(to jau darīju katru vakaru),tad apčubinu uz pārtinamā galdiņa(iztīram snīpi,eļļiņu smērēšana,auss tīrīšana utt.)uzvelkam pidžamu,tad pabaroju un lieku lielajā gultā,mēģinu likt uz sāniņa,lai čuč...ja niķojas,tad paspēlējamies,mazliet pa rokam paņurkāju,izsmejamies...tad atkal mēģinu uz sāniņa,lai čuč,ja vēl negrib un niķojas,tad atļauju,lai paniķojas,pati aizeju prom...un tā līdz beidzot miegs nāk tā,ka acis krīt ciet...un tad jau pagriežu uz sāniņa un 5min.mazais čuč...kādreiz līdz nāca miegs tā ņēmu midzināt un tas process bija ilgs un nogurdinošs man...
Pievienots  8. sep 2010 16:51

♥Vijuks ♥

Runaajot par to bljaavienu!
Mums ar Alise biezhi vien naktii ar shitaadu bljaavienu pamostaas,bet eest vinja negrib...es vinjai paglaudu pieriiti un pasaku-chu,chu,chu viss ir labi meitinj Taa atkal miers un mazuminjsh jau saldi chuch Biezhi vien padzerties jaaiedod un tad pat bez nekaadiem chu,chu,chu uzreiz nost
Humer ljooooti labs Mums paliidz Vieniigi mees tiiram deguntinju 3xdienaa un peec katras reiziites iepilinam Njuu driizaak jau man sanaak ieshljaakt Bet tas pat esot labi,jo Humer ir deguna skalojamais,nevis iisti deguna pilieninji
Pievienots  8. sep 2010 18:05

Anonīms

Mārīt,man prieks ka Tavam puikam trakošana nāk pa labuPrieks,ka varat normāli aiziet čučat,jo zinu,ka sāp mugura,ja mazais pa dienu vislaik uz rokām,jo mums Sofucis bieži paņiķojas un Sanita uz rokāmpastaipa,pamīļo un paņurca un,ja tas ir bijis divu dienu garumā,tad ļoti sāp mugura!
Vija,lai mazā Alise veseļojas!
Pievienots  8. sep 2010 18:18

♥Vijuks ♥

Paldies
Pievienots  8. sep 2010 18:32

Anonīms

Mums puisītis ar pa rokām vien,jo zobiņi grib dikti ārā līst,viens razbainieks jau ir izlīdis. Mums siekalu jūriņa ir tik liela,ka nespējam norīt,tāpēc bieži Gustaviņš aizrijas.Gribētu zināt vai vēlkādam bērniņš ir barības atgrūdējs?
Pievienots  8. sep 2010 18:35

Anonīms

Agnese,man meitiņa arļoti atgrūda ēdienu,bet tagd mazāk atgrūž!Jūs ar krūti barojat vai maisījumu?Ja maisījumu,tad ieteiktu paņemt tādu,kas domāts bērniņeim,kas atgrūž barību,mums tas palīdz!Jo sieva pilnvērtīgi nevar barot ar krūti,jo nepietiek pieniņa!
Pievienots  8. sep 2010 19:14

Anonīms

Vija,nav pa kas!
Pievienots  8. sep 2010 19:15

Anonīms

Jā man bērniņš vel krūti ēd,daktere tagad tik teica lai sāk kko dot klāt tikai lai izvēlos dārzeņus vai putras.
Pievienots  9. sep 2010 04:43

♥Vijuks ♥

Chivi rivi ir gandriiz pus triis naktii un es veel negulju bet ne jau taapeec,ka Alise negulj Vinja man malaciite,shodien bija tik ljoooti nomociijusies ka 20.00 jau uz nakts miedzinju iemiga Es izbaudu miera stundas,kad visi gulj Paklau miiljie man ir baigais priekshlikums Nerakstiisim shitos trakoti garos-Atbildeet komentaaram...drausmiigi gruuti izsekot visam liidzi triis atbildiites un davais rakstam kaa jaunu Ko sakat?
Pievienots  8. sep 2010 23:20

Atbildēt komentāram

mammis

Sweikas...man liekas ka mums ir baigi liela problema!mazajam naak zobinjii un nu jau nedelju negrib est maisijumu,kad iedodu banaanu tad tada sajusma un banaaninjs atri pazuud....bet pudeli nu negrib,ed apmeram ik pec 8stundam un pat tad jaiemanaun tam visam vel klaat caureja nezinu ko iesakt,daktere mums 1dien un tad 21.sept pote bet vairak nezinu vai vajag potet jo redzu ka alekam ir slikti varbut varat kadu padominju dot?
Pievienots  9. sep 2010 04:20

Atbildēt komentāram

...mamiņi...

Domāju,ka par potēšanu vajag apspriesties ar ārstu...cik esmu dzirdējusi,ka ja mazulis ir apslimis,vai kā savādāk slikti jūtas,tad poti atliek uz vēlāku laiku,kad mazumiņš jūtas labi...jo savadāk viņš var nepanest poti...tās ir manas domas...
Pievienots  9. sep 2010 06:50

Saulite38

Es ar vairs nevaru jums izsekot līdzi, dažreiz esmu palaidusi garām, bet daktere poti nedos ja bērniņam slikti, un tā caureja, jo varbūt pēc tam reakcija, niķi jums būs zobiņi, tādi viņi ir kad nāk, man brāļa meitenei protams viņai jau 10 mēn, bet kad nāca zobi, pat slimnīcā gulēja, austiņas sāpēja,iekaisums, pat nevarēja sākumā saprast, kur saaukstējās, bet izrādās no zobiem, arī caureja.Turaties, kamēr zobiņi izlīdis.Manai lien augšā, arī niķīga, naktī paprasa pupu un nomierinās, nemierīga. 
Pievienots  9. sep 2010 07:47

mammis

paldies!bijam vakar pie daktera.un daktere konstakteja ka mums ir vederinja viiruss
Pievienots 10. sep 2010 05:32

...mamiņi...

Vija,es jau ar uzreiz neņemu rokās,kā iebļaujas,bet iedodu knupīti,paglaudu vaidziņu,vai pagriežu uz sāniņa,bet nekas nelīdz...nomierinās,kad pielieku pie krūts...man jau 3 nakts,kad normāli neguļu un pa dienu ar nevaru pagulēt...lai gan šī nakts bija mazliet mierīgāka,kā divas iepriekšējās...

Ai,Inguss,man jau tā mugura ar trakoti sāp,tāpēc jau nevaru vairs tā uz rokām midzināt...man jau tik traki sāp,kad pa nakti paguļu uz muguras,tad knapi pagriežos uz sāniem,ka mugura sāp...
Pievienots  9. sep 2010 06:58

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Par to muguru runaajot Man ir tieshi taa pat-ja gulju uz muguras knapi varu pagriezties uz saaniem...taada sajuuta ka kaut kur krustu rajonaa viss savelk un ar adatinju dur,bet nu ar taadu lielu adatu
Gan jau driiz viss nostabilizeesies muusu mazuliishiem ar to guleeshanu
Pievienots  9. sep 2010 07:54

Anonīms

Ai,meitenes Jūs te rakstat,ka mazajiem zobi nāk,a mums Sofija vēl slinko,bet nju par to īsti neraizējos,jo būs stipri zobiņi,jo paskatījāmies Sanitas albumiņā,kad viņai zobiņš nācis ārā,tad tas bija 7mēnešos un līdz ar to no savas mazās princeses ātrāk negaiduBet nju,ko turaties un viss būs ok!
Vija,mēs tagd Sofim dodam uz nakti parastu putriņu+piena maisījumu 60gramus+Sanita dodt krūti un mazā guļ,kā nosistaAgri pieceļas paēd no Sanitas krūts un tad atkal divas stundas paguļNovēlu visiem mazajiem labi izčučāties
Pievienots 10. sep 2010 07:24

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Nju re cik forshi Malaciishi   Vismaz vecaaki ar var mieriigi pavadiit vakaru
Pievienots 10. sep 2010 17:08

AgaPaldies,ka pastāstīji,ka mazajai dod uz nakti putriņu,jo mēs no rīta devām,a tagd vakarā
Pievienots 10. sep 2010 19:13

Anonīms

Ā,par mugurām prasat,lai viŗi pamasē,es Sanitai masēju,ja aizmirstu tad Sanita paprasa,vismaz lai viegli pabraukā un būs vieglāk,Sanitai vismaz ir
Pievienots 10. sep 2010 07:25

Atbildēt komentāram

1. « 
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9