Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Ieraksti komentāru
Secība:

♥Vijuks ♥

Inguss es kaut ko atradu :p

Paskat cik burviigi tur ir visas putras kuras arii mees lietojam
Pievienots  3. sep 2010 08:25

Atbildēt komentāram

Anonīms

O,kaut kā nebijām pamanījuši,feiniSalīdzini vai nav lētāk?
Pievienots  3. sep 2010 10:59

♥Vijuks ♥

Ir,ir leetaak Bet nju taas milupas miedzinja putrinjas ir tikai par 4sant leetaakas Bet arii Es jau te izdomaaju,kad buus vairaak naudinjas pasuutiishu papmerus,putras un biezeniishus Vismaz nebuus man pashai jaastaas 30min pie beernu bariibas stenda izveeloties
Pievienots  3. sep 2010 11:02

Ak dzīve, dzīvīte........

Ir lētāk, visas preces tur letāk!es pasūtu caur netu un kurjers man uz Līgatni atved, par to jāpiemaksā vien 1,99Ls(man autobusa biļete vienā virzienā maksā 2,10Ls, tā kā)!
turklāt ir daudz lētāk pat kopā ar visu atvešanu, nekā man te pirkt uz vietas, lietoju ceturtā izmēra pamperus, kas Pirkumiņā sanāk 0,13-0,14Ls/gb(tagad Pirkumiņā ir akcija 0,09Ls/gb), tad vietējā aptiekā - 0,19Ls/gb!ir tak starpība, vai ne/uz katru pamperi ietaupīt 0,05Ls, es parasti ņemu lielo paku(120gb)un tad sanāk par 6Ls lētāk kā pirkt uz vietas aptiekā!
tiešām iesaku šo veikaliņu, ļoti laba lieta, un ved uz jebkuru Latvijas nostūri par to 1,99Ls!
bet ja dz;ivojat Rīgā un pasūtat netā par 30Ls, tad ir bezmaksas piegāde!
Pievienots  4. sep 2010 08:49

...mamiņi...

Nu beidzot varēšu ar jums normāli čatot,jo beidzot mums pieslēdza i-netu.
Vispirms,Sofītei sveiciens mazajā jubilejā

Bijām uz saviem 5mēn.pie dakteres.Pa mēnesi pieņēmāmies 640g un izaugām 2cm.Tagad sveram 6780kg un 66cm gari.Vismaz šo mēnesi nebija potes.Cik potes kopumā jau esat saņēmuši?Mums 5 potes ir bijušas.Daktere mums teica,ka svars ir normāls un,ka neko nevajag vēl dot.Tad sāku teikt,ka pa dienu pieniņš nespēj veidoties tik cik viņam gribas un,ka gribēju dot piena maisījumu(Milupa),bet viņš neēd.Tad viņa teica,ka ja neēd maisījumu,tad arī nevajag pieradināt,tad labāk sākt dot 2x dienā putriņas vai saknītes.Man mājās bija Bebi piena putriņa banānu,to viņš ēda,bet nevisai,jo smarža bija līdzīga piena maisījumam.Tad nopirku Nestle Alete auzu pārslu putriņu ar augļiem to gan ēda,ka prieks.
Kopš puikucic sāka velties,tad uz punča vien veļas.Sanāk viņam uz abām pusītēm apvelties tikai rociņu citreiz nevar dabūt ārā,citreiz sanāk.Dikti grib sēdēt,jo to tik vien dara,kā raujas uz augšu.Vienreiz viņu iesēdināju krēsliņā,kas istabā domāts,viņš tāds slīps ir,bet puikiņš piecēlās sēdus.Es jau smējos,ka puikiņam drīz būs kubiciņi uz punča,kā būs sakačājis presīti
Lasīju,ka mazā Sofija spiedz,mans puika kliedz,ja kas napatīk,kamēr viņu paņem rokās un tad vēl uzkleidz tā it kā mani rātu par to,ka tik ilgi nenācu un viņu nepaņēmu
Pievienots  3. sep 2010 09:20

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Mums ar Alise meegina seedus piecelties,kad panjemu kleepiitii guljus poziicijaa,tad saakaas kashkjis un vinja pati pieceljaas seedus   Mums ar bijushas 5potes nju tas ir ieskaitot DzN poti-tuberkolozes! Malacis tev puikinjsh liels jau
Pievienots  3. sep 2010 11:09

Anonīms

Paldies par sveicieniemMūs ar lamā Sofija,paņem opa uztaisa nopitnu seju un sāk lamāties savā valodiņā,nolamā mus ka vai!Nju,mums ar Sofija cenšas celties sēdus,bet nju speciāli kaut kur nesēdinam vienīgi tagd barukājam sporta raotos guļus pozīcījā un tur viņa bieži ceļas sēdusMums to bebi putru gan ēd,rīsu-banānu,bet man pašam nevisai garšo tapēc mainīsm!Šodien pamēģināja tītaru gaļu ar kartupeļiem un kukurūzu baigi labi gāja pie sirsniņas
Mums ir bijušas trīspotes,tuberkolozes un kompleksā pote(divas potes,ko potē vienā reizē),tagd mums uz poti jāiet 27septembrī!
Pievienots  3. sep 2010 11:33

...mamiņi...

Kompleksās potes mums jau bija 2x - 2 un 4 mēnešos.

Vispār brīnos,kā jūs mierīgi savas meitenes aizmidzinat,būtu laimīga,ja mans puika mierīgi pats aizmigtu.Mums vispār katru mēnesi attiecībā uz gulēšanu parādās jauni niķi.Jau no pirmās dienas tētis pieradināja,ka aizmieg uz rokām.Tā kā mums bija ķeizariņš un tas bija no rīta,tad puika visu dienu saldi čučēja,uz vakaru pamodās un miedziņš vairs prātā nebija,bet es pēc ķeizara nevarēju celties un man ļoti miegs nāca,tad es gulēju,bet tētis līdz 4 rītā ucināja mazo žiperi,tik ik pa laiciņam mani pamodinot,lai mazais paēstu.Kad bija 1 mēnesītis,tad aizmiga tik man uz pleca(tā kā atraudziņu gaida),tad jau vajadzēja ratu kulbā šūpināt,tad atkal sākās uz rokām sūpināšana...bet mani jau brīdināja pašā sākumā,ka nevajag pieradināt uz rokām un tagad pašai paliek grūtāk,jo puika paliek smagāks,bet tētim uz rokām negrib čučēt...

Paskatījos tai pirkumiņā un tur tiešām ir lētāki pamperi,būs mums ar jāapsver doma tur pasūtīt...Es jau vispār apsveru domu taupīt uz pamperiem un likt pa dienu autiņus pamperu vietā,priekš puikuča arī veselīgi...
Pievienots  3. sep 2010 16:29

Atbildēt komentāram

Anonīms

Mārīt,mums pirmo mēnesi ar bija traki,ka negribas i atcerēties,jo ne dienā,ne nakti negribēja gulēt,jo vakarā,kā uz nakti gulēt sākās histērīja un tā piecas stundas no vietas,ka ne man,ne Sanitai nervi neturēja,bet tad Sanita nomierinājās nestresoja un Sofis palika mierīgs un ar otru mēnesi,kā sākām iet vakara deviņos gulēt tā arī turpinam,protams joprojām iemieg pie Sanitas krūts,jo uz nakti Sanita dod krūti,bet ceram,ka viegli sanāks arī nolikt,kad būs tikai pudelīte!Bet pirms miega,mēs riktīgi iztrakojamies ar Sofi,nogurdinam viņu,tad vēl novanojamies un pēc vannas Sanita veic vieglu masāžu ar jonsons bed taime krēmu,lai saldāks miedziņš un tad pabarojam viņu un no 21-22 jau čučam!Tad nakti puspiecos pabarojam un tad astoņos no rīta ceļamies,tad ejam gulēt ap11 uz stundiņu,tad ejam ārā,tad ap trijiem vai četriem atkal ejam pagulēt uz vienu vai divām sundiņām,tad pieceļamies un dzīvojamies līdz vakaram,lūk,tāds mums režīms!
Pamainat varbūt taktiku,ar patrakojat,kad ieraudas neņemat uz rokām uzreiz,protams ilgi nevar ļaut raudāt puikām,jo var trūcē sēkliniekos būt,bet tādā veidā tik pamazām atradināt no rokām gan spēsiet,viss nāk ar laiku un pacietību!
Jā,pirkumiņš ir laba štele!
Mēs Sofi ar dienā divas stundas bez pamperiem laižam pa pliko,lai atpūšas ādiņa
Lai veicas ar Sebastiana nolikšanu gulēt
Pievienots  3. sep 2010 21:02

...mamiņi...

Man Sebucis netaisa baigos niķus pirms miega,bet grūti ir tas,ka viņš iemieg tikai tad,kad viņu šūpina uz rokām un traki ir tas,ka viņš kļūst smagāks līdz ar to grūti man,jo ilgi sanāk tā midzināšana.Būtu jau labi,ka viņš aizmieg uz rokām un es mierīgi varētu likt viņu gultiņā,lai čuč,bet tiklīdz lieku gultiņā tā acis vaļā un raud.Citreiz ir vajadzīga stunda,lai viņš aizmieg un es mierīgi varu ielikt gultiņā.Es jau esmu citreiz nolikusi,lai viņš izkašķējas aizeju uz otru istabu pati nomirinos(jo citreiz dusmas),bet viņš man tik ļoti sāk raudāt,ka pilnīgi paliek bez elpas.Pāris reizes ir sanācis,kā Vija rakstīja,paguļot blakus.Tad man likās varbūt beidzot varēšu viņu vieglāk aizmidzināt,bet tas bija tik 2 dienas un,tad atkal negribēja tā čučēt.Pamēģināšu ar to iztrakošanos varbūt līdzēs...

Par tiem pamperiem.Es nedomāju pirkt tos EKO autiņus,bet gan parastos autiņus salocīt vairākās kārtās un likt kā pamperīti.Ja apčurājas vienkārši izskalo un izžāvē.Tāds variants,kā senos laikos
Vasaras karstumā man Sebis bez pampera plikiņš pa istabu cauru dienu dzīvojās,bet tagad istabā ir vēsi un jāvelkt tās bikšeles.Man vispār izbrīnija,Inguss,ka rakstīji,ka Sofijai ar 192 pamperiem pietiek mēnesim.Mums tik daudz neiziet,bet kādi 90 tikai...mums iziet 2 pamperi pa dienu un viens uz nakti...
Pievienots  4. sep 2010 07:25

Mums iziet apm. 4 pamperi pa dienu, tad nu kad nopērku vienu lielo iepakojumu Pirkumiņā, tad mēnesim pietiek!
Ar gulēšanu ar mēs mokamies, mazais aizmieg tikai pie krūts, bet rit jau 6.tais mēnesis, ko darīs, kad nebarošu...speciāli no krūts neatraušu, bet jūtu, ka piens paliek arvien mazāk...
un ceļas ļoti bieži naktī, ik pa pāris stundām(citu nakt pa ik pa stundai), man jau riktīgs miega bads iestājies...tagad ir laiks, kad viņam vajadzētu beigt nakts ēšanu, bet ar viņu pilnīgi otrādi, ēd biežāk kā agrāk...man ieteica nakts putriņu padot, pamēģināšu varbūt palīdzēs....
Pievienots  4. sep 2010 09:00

...mamiņi...

Man puika 3.mēn.,kādas divas nedēļas no vietas gāja gulēt ap 20-21 un cēlās pa nakti tik vienu reizi ēst uz plkst.5 un tad bija 7-7.30 no rīta.Pēc tam atkal sāka celties 2-3 reizes pa nakti apmēram pēc 2-3 stundām,citreiz ir bijis,ka ik pēc stundas,bet tad viņš vienkārši pa nakti slikti guļ.Es nemaz nevarētu visu nakti izturēt,ja puika neceltos un neēstu,jo man vienkārši krūtis pārplīstu.Man jau,kad viņš tās 2.ned.cēlās tikai 5 pa nakti,lai paēstu,tad bija naktis,kad cēlu viņu augšā,lai ēd,jo man krūtis jau sāka sāpēt pilnas ar pienu.
Pievienots  4. sep 2010 09:15

Anonīms

Mārīt,mums dienā aiziet no 5-7pamperi,aktīvi čurājam un kakājamTapēc mums vajaga tik pamperus agrāk vēl vairāk gāja!
Pievienots  4. sep 2010 12:00

♥Vijuks ♥

Mums ir apmeeram taa pat Jo arii muusu pele aktiiva churaataaja kakaa gan tik vienu vai divas reizes dienaa
Pievienots  4. sep 2010 12:23

Anonīms

Njumums ar kakā 1-2reizes dienā,bet čurādaudz un tas nozīmē,kalabi izvada šķidrumu no Organisma
Pievienots  4. sep 2010 14:41

Bij man ar, Mārīt tāds īss laiciņš, kad mazais gāja gulēt ap 22viem un cēlās tikai 5cos un 7ņos ēst un arī krūtis no piena plīsa vai pušu, pat tecēja jau piens laukā, to laiku saucu par piena plūdiem, bet nav man vairs tā, piens ir ievērojami samazinājies un mazais ēd naktī ik pa stundai vai 2vām, sp;eju tik mainīt vienu un otru krūti.....varbūt tiešām piena par maz un nav paēdis....nezinu....
bet gul arī tā nemierīgi brīžiem, guļ un pēkšņi pa miegam sāk ļoti raudāt, tā pēkšņi un spēji, tad pielieku pie krūts, un ir viss labi, uzēd un guļ tālāk!nezinu vai notikumu un emociju pa daudz, ka tā vai kā....
Pievienots  4. sep 2010 15:07

...mamiņi...

Mums,Linda,ar tā pat,ka pēkšņi sāk raudāt,bet tas vai nu ir no rīta jau vai pa dienu,kad čuč.Viņš citreiz pa miegam raud,bet nevis tā ka asaras tecētu,bet tā it kā sirsniņa pilna un tad pēc laiciņa sāk ļoti raudāt.Kaut kādas dienas ir bijis,ka puika izēd abas krūtis,bet tagad atkal tikai vienu,bet pa dienu ēd ik pēc 2 stundām...Vakarā viņš iet čučēt 20-21 un,tad pieceļas ap 2-3 naktī un tad jau ik pa 2stundām ceļas...pa dienu viņš tik bieži ēd,jo man liekas,ka viņš vienkārši kārtīgi nepaēd,bet tik uzēd,bet nu svars aug un tas nozīmē,ka viņam pietiek...ļoti jau gribas vismaz līdz gadam barot ar krūti...

...mums tie pamperi tik daudz neaiziet,jo puika kakā ik pēc 3 dienām citreiz vienreiz ned.,citreiz uznāk katru dienu...pirmos 2mēn.mums arī gāja pamperi pa laidienam,jo puikucim vēders izgāja pie katras ēdienreizes...

Pievienots  5. sep 2010 18:36

♥Vijuks ♥

Maariit! Es par tiem EKO autinjiem esmu dzirdeejusi tikai labas atsauksmes un puikucim tik tieshaam vareetu buut labaak nekaa parastajaa pamperii Mums ar guleeshanu gan riktiigi mieriigi Jau dzemdiibu namaa likaam vinju shuupuliitii blakus muusu guultai Taa kaa pirmaas divas nedeeljas peec dzemdiibaam mums nebija guultinjas mazuliite chucheeja ratos,bet tad vinja pie kruuts parasti iemiga un atlika tikai tik daudz kaa ielikt ratos...Kad bija jau meenesiitis vajadzeeja ar ratos shuupinaat...un tad vinja kaut kaa pati saaka savaa guultinjaa aizmigt Tagad mums ir divi varianti- 1.es Alisiiti noguuldu sev blakus diivaanaa iedodu pirms miedzinja pudeliiti un vinja absoluuti bez kashkjiem iemieg tik es vinjai nedaudz galvinju paglaudu
2. Ja vinja negrib eest-iedodu padzerties uudentinju,izsleedzu gaismu,ielieku knupiiti un paglaudu vinjai deguntinju,vai labo uzaci Un arii bez nikjiem iemieg un taa 22-23 mees jau saldi chucham nakts miedzinjaa
Pievienots  3. sep 2010 20:47

Atbildēt komentāram

Anonīms

Bet man priekšnieks teica,ka nekāds baigais ietaupījums nēsot uz tiem EKO pamperiem,bet nju katrs dara,kā grib,mēs ar sākumā to gribējām,bet starta kompleks bija padārgs tai brīdī nebija tādas naudas,lai ieguldītu!Un nu nav ne vainas hagīšiem
Pievienots  3. sep 2010 21:04

Saulite38

Tieši tā, nekāds jau tur ietaupījums nav no tiem eko, iznāk vēl dārgāk, bet es parastos pamperus ekoloģiskos pirku,kas sadalās zemē, man patika, dupsis bija tīrs, vairāk izmantojām karstumā, pa dienu pliku dupsi, bet uz nakti liku. Mums istabās, tagad ir ļoti auksti, nevaram ilgi pliku dupsi, jāliek vien ir pampers,sāks kurināt būs siltāk.Tagad lietojām pampers, kaut kā pāri iet, pamēģināšu  hugies skatos jūs visi lielat.Ja runa ir, kas lieto pamperus, nevar vēlāk atradināt, tās ir muļķības, tas tikai mammas pašas vainīgas, pacietību vajag, man lielā meita arī paspēja, kad parādījās pamperus palietot,vēl nebija gada mēs jau nelietojām, atradu pieeju, spēlējoties, biežāk uzsēdinot uz podiņa, tikai pacietību vajag
Runājot par gulēšanu, mēs arī vakarā pie pupa aizmiegam, kad zobiņi nāk biežāk paprasa, pat citreiz ēst negribas, bet nomierinās pie pupa
Pievienots  3. sep 2010 21:45

...mamiņi...

Piekrītu,Ivita,par pacietību,lai atradinātu no pamperiem.Es daudz ko samacījos no brāļa sievas,arī par tiem autiņiem pamperu vietā.Viņa vēl,tiklīdz puika sāka sēdēt pats tā jau ik pa laiciņam lika uz podiņa,tā pat kā tu rakstīji,kad spēlējas...Man jau tā pati doma,līdz ko puika sāks patstāvīgi sēdēt tā jau mācīt,kas ir podiņš...Citām mammām paskatos,ka vienkārši nav pacietības un slinkums ņemties,jo pamperi tak ērti un labi.
Pievienots  4. sep 2010 07:36

Saulite38

Jā, Mārīt tieši tā, vecākiem ērti, te viena rakstīja, ka puikam 4 gadi, pamazām sākam atradināties no pamperiem, nu tas ir smieklīgi, 4 gados, bet starp citu, man audzinātājas stāstīja, ka 5 gados, pat dibentiņu noslaucīt nemāk, sauc audzinātājas, tā tikai vecāku vaina.Jā, protams visādi būs.
Pievienots  4. sep 2010 08:12

♥Vijuks ♥

Ivita
Mees ar agrak lietojaam pampers pamperus un arii gaaja paari Tagad jau triis meeneshus lietojam huggies un viss super Jo vinjiem mugurpusee ir taada elestiigaa augshinja kura neljauj nekam nekur aizskriet Man ljoooti patiik Hi,hi..es uz podinju prasiijos kad man iisti veel gada nebija Mamma parasti zinaaja kad man vajadzeeja uz wc un ar lika uz podinja,jo tai laikaa bija tikai autinji un neko normaali Ceru ka es ar vareeshu savu meitu laiciigi iemaaciit iet uz podinju
Pievienots  4. sep 2010 08:25

didii

Es nebiju aizdomājusies par to huggies aizmugurējo elestīgo maliņu, tiešāsm tad laikam nevar nekas aiztecēt garām,būs jāpamēģina huggies uz nakti uzvilkt. es parasti  uz nakti liku Pampers, bet pāris reizes gāja garām, bet huggies man nepatīk tas, ka kakiņa lien ārā caur sānu malām,Pampers tomēr labāk pieguļtā aizsagrmaliņa, abiem ir kkādi mīnusi..
Pievienots  4. sep 2010 14:04

Anonīms

Zane,tos,ko pērkam pirkumiņā mēs,nekas garām neit
Pievienots  4. sep 2010 16:56

didii

Inguss , kāda atšķirība starp "Pirkumiņu" un parasto veikalu? Tur kvalitatīvāki ir?
Pievienots  4. sep 2010 18:36

Anonīms

Kvalitāte un cenas un apkalpošana!Pirkumiņā iepērkoties esmuļoti iekanomējisDaru to tikai divus mēnešus,šis būs trešais mēnesis,bet atšķirību jūtu!
Pievienots  4. sep 2010 20:14

Es ar pērku pirkumiņā, cena un kvalitāte labas, bet ar nesaprotu, kād''el Pampers pamperi laiž garām, kā mazam kaka, tā drēbes netīras, visvairāk uz muguriņas, ar domāju, par tiem Hugies, kaut gan visu laiku biju uzticiga tikai Pampers, gan meitu audzinot(6gadus atpakaļ), gan tagad dēliņu!Nezinu...
Pievienots  6. sep 2010 10:08

♥Vijuks ♥

Linda-taas milupas nakts putrinjas ir ljooti labas Mums mazaa ar pirms miedzinja vinju eed
Maariit-kaa es tevi apskauzhu,ka tev pieninjsh ir Baigais malaciitis un Sebucim ar labi
Pievienots  4. sep 2010 10:53

Atbildēt komentāram

...mamiņi...

Man jau pašai ar prieks,ka man tas pieniņš ir.
Kā es slimnīcā,kad Sebucis piedzima dzēru litriem ķimeņu tēju un tikai ceturtajā dienā sāka tā normāli piens veidoties.Tāpēc jau tās pirmās dienas puika nokritās 400g.Tā kā viņš vispār sākumā gribēja tik čučēt pie pupa,tad kad viņu slimnīcā baroju,vilku nost bikšeles un ar aukstu ūdeni saslapinātu dvielīti liku pie kājiņām.Tad viņš tik saskurinājās un ēda.Man jau tur māsiņas un dakteres teica,lai pačubinu rociņu,vai kakliņu,bet Sebucim tas čubināšāna bija nebija un tik čuč pie pupa un ēst neēd

Vija,jūs ar Sanitu vismaz centāties,lai tik tas pieniņš būtu,bet kā nebija tā nebija.Bet vismaz kaut cik mazajām ar tiek mammas pieniņš...te nesen bija mammām raksts,kā viena prasīja padomu,kā pieradināt mazo ēst piena maisījumu(jo mazais negribēja ēst),jo redzies grib uzpīpēt un līdz ar to negrib,lai mazais ēd krūts pieniņu...vot tādas mammas es nesaprotu
Pievienots  4. sep 2010 14:38

Saulite38

Arī es cīnījos slimnīcā,līdz izmisumam,abas raudam, jo negribēju ar mākslīgo barot,nevarēju viņu pielikt zīst, jo nebija galu, nezinu kāpēc, nāca dakteres un katra savu teica, ka jau agrāk vajadzēja trenēt, kamēr nebija dzimusi, cita daktere teica, lai nemēģinu, nekas nesanāks, lai tik dodot pudeli, ko es tik nedarīju, visādus atslaucējus mēģināju nokritās svarā meitiņa, bet es teicu es vienalga cīnīšos,bet pirms izrakstīšanās atnāca dakteris vīrietis tāds, gados, kā spieda, piens sāk straumēm tecēt,un saka ko tu mokies liec tik klāt visu laiku aizies, jā sākum  slaucu un devu, bet vēlāk pati sāka, lūk man tāda pieredze
Pievienots  4. sep 2010 16:41

Anonīms

Gan jau mēs visi varēsim iemācīt laicīgi iet uz podiņa mazosMēs tak esam pacietīgiOi,mammas pieniņš ir laba lieta,bet ko darīt,ja dabas māte visām neiedot topieniņu?Ir jāsamierinās,Sanita jau ar dot cik var,bet šisdienas speciāli esampaspīdzinājuši Sofiju,lai pasīž pupu vairāk,laipieniņš veidojas,bet nu nekā,pieniņš spītīgi atsakās veidotiesBet būs jau ok!
Pievienots  4. sep 2010 12:07

Atbildēt komentāram

Anonīms

Ā,mēs vakar nakts hipp putriņu pamēģinājām,Sofijai bija lielas acis,kapēc putriņa un tad krūts tikai,mazliet apēdām,šodien atkal mēģināsim,tā pamzām radināsim,lai tā aiziet gulētUn šodien pamēģinājām rīsu-kukurūzas putriņu,baigi labi garšoja
Pievienots  4. sep 2010 12:09

Atbildēt komentāram

Izstasti lūdzu sīkāk, kas tā par nakts putriņu?!?
mans mazais ceļas naktī ik pa pāris stundām ēst un vēl biežāk, tad nu meklēju risinājumu, varbūt ši putriņa varētu līdzēt!
Pievienots  4. sep 2010 12:14

♥Vijuks ♥

Mums piemeeram ir milupas nakts putrinja taa pati riisu-kukuruuzas tikai ar banaanu un citronmeetras garshu Vinja ir saatiigaaka kaa parasta putrinja un liidz ar to mazais var ilgaak noguleet pirkuminjaa ar vinju var pasuutiit Uzspied preces ziimols-milupa un kaut kaadaa lpp bija treshajaa laikam
Pievienots  4. sep 2010 12:29

Anonīms

Nju ir tā putriņa,ko Vija stāsta un vakar maksimāieraudzījām burciņās hipp putriņu un pamēģinājām,bet nju,ja tik bieži ceļas ēst varbūt Jums nāk zobiņi?Un pa dienu varbūt pa maz viņam ir ņamas vai mazāk ēd?Un mēs,lai nakts ir mierīgāka dinā dodam vairāk ēst(piebarojam) ar biezenīšiem,putriņām!
Pievienots  4. sep 2010 12:37

Anonīms

Ā,mēs tāsputras agrāk nemanījām,jo tas ir jaunums,tapē tagad ir feini,ka tur ir tāsputras
Pievienots  4. sep 2010 12:38

♥Vijuks ♥

Es ar skatiijus uz taam hipp burcinjaam vinjas ir banaanu,vai arii ar cepumiem Bet taas vai tad ir putrinjas nevis parasti kaut kadi biezeniishi???
Pievienots  4. sep 2010 13:05

didii

Man ar interesēt , vai tās nakts putriņas ir ar karotīti ēdamas vai caur pudelīti? Mazā naktī ceļas 2 reizes, tāpēc mums ar kkas tāds noderētu.
Pievienots  4. sep 2010 13:51

Anonīms

Caur karotīti ēdamas,bet dmāju,ka var arī caur pudelīti!Bet hipp gan caur karotīti!
Pievienots  4. sep 2010 14:42

Anonīms

Vija,tā ir putriņa iekšā,jo tie ir rīsi ar banāniem!Un šodien mēs uzsildot viņu devām caur pudelīti,joar karotītibija baigi šķidrs
Pievienots  4. sep 2010 20:15

♥Vijuks ♥

Zane--> Man hughiishi nekad nav laidushi gar saaniem aaraa,vienmeer palika kur ir Tik caur to saaninju vareeja redzeet ka ir kaksiitis Barbuut vienkaarshi ir jaanopeerk vienu izmeerinju lielaaki Par to putrinju-ja peerk sauso putras maisiijumu kuru pashai jaataisa,var caur pudeliiti,jo var shkidraaku uztaisiit Par to kas burcinjaa,laikam tomeer buus ar karotiiti jaadod Mums ir sausais putrinjas maisiijums taapeec dodam ar karotiiti eed briinishkiigi tad ielieku guultinjaa un iedodu nedaudz siltu uudentinju padzerties,jo ja dod putrinju noteikti kaut kam ir jaabuut padzerties! uudentinjam,vai teejinai Ja beerninjsh ir pieradinaats tad vara arii sulinju Starp citu ir arii kaut kaadas teejinjas arii miedzinjam,vinjas nomierina mazuliiti Es visu laiku nepirku,jo ar tikai no 4meen Tagad rakstot atcereejos Buus arii pashai jaanopeerk pameeginaat

Maariit--> Njaa...vareeja jau pagaidiit ar to smeekeeshanu liidz kameer mazo izbaro Bet nu taa kaa es pati biju kaisliiga smeekeetaaja es to maamminju no vienas puses saprotu,bet no otras nosodu! Jo tomeer mazuliisha veseliiba ir svariigaaka par jebko citu
Pievienots  4. sep 2010 14:50

Atbildēt komentāram

Anonīms

Nju,es ar nesaprotu,kā var vairāk gribēt pīpēt nekā barot mazo ar pieniņu?Jo man ar Sanita agrāk smēķēja,bet tagad un jau grūtniecības laikā nē un nav viņai prasījies!Un es ļoti cienu tās sievites,kas atmet un mazuļu dēļ nesāk!
Pievienots  4. sep 2010 17:03

didii

Vija, man jau liekas, ja nopirkšu lielāku izmēru tad vispār viss iztecēs cauri, tagad ir tā, ka bikiņ aiziet aiz maliņas, bet drēbītes nenosmērē, jo es vienmēr pamanu, kad viņa to ir izdarījusi, un ātri nomainu, domāju, ja viņa ilgāk padzīvotu ar pilnu pamperu tad gan varētu būt šmuce, tādā ziņā Pampers firmas aizsargmaliņa mums kārtīgi pieguļ, tāpēc neko nelaiz cauri, toties pa nakti , ja mazā guļ uz muguras tad šad tad aiziet čuriņa garām(Pampers pamperiem), ja guļ uz puņča tad nekas neiet garām. Bet nu, katram bērnam jau savs augumiņš, citam labāk pieguļ citam sliktāk. 
Būs jāpamēģina uz nakti kādu putriņu iedot, jo mums ir tā, ka mazā aizmieg ap 21: 00 un tad ceļas ap 1-2 un 4-5 naktī un tad guļ līdz kādiem 7:30 , man pašai baigi gribas izgulēties kādu nakti..
Pievienots  4. sep 2010 19:03

Anonīms

Zane,paskaties vai kārtīgi maliņas aiztaisi,tas ir domāts,ku klipši ir klāt,jo mums ar bija tā,ka sākumā kārtīgi nesalikām maliņas un viss gāja pa gaisu,bet tagad viss ok un ar huggieseim nav problēmu
Nju,mēs uz nakti dodam piena maisījumu un pluss Sanita vēl baro ar krūti,tagd jau divas dienas iedevām putriņu,nju pagaidām,godīgi sakot izmaiņas neredzam!Domājam,ka vajaga pamēģināt milupas putriņu,bet no otraspuses,ja bērns gribē ēst tik un tā celsies augšā un viss!
Pievienots  4. sep 2010 20:21

...mamiņi...

Vija,tur jau tā atšķirība starp tevi un to sievieti,tu cīnījies,lai tik tev tas pieniņš būtu,bet nu nebija,bet tai sievietei atkal pieniņš bija,bet negribēja barot,jo smēķē...

Man puika pēc putriņas nedzer ne tējiņu,ne ūdeni...viņš man to tējiņu arī nedzēra vasaras karstumā,ļoti dzēra tējiņu,kad braucām kaut kur ar mašīnu...

Es puikucim speciāli pērku izmēru lielākus pamperus,jo kad bija it kā atbilstoši viņa augumam,tad kad kakāja,tā viss pa muguriņu ārā.Pašus pirmos pamperus lietoju Huggies un arī bija,ka pa nakti bija nočurājies,kaut kur gar maliņu laida garām...tad kad mums sāka visi braukt apraudzīt puiku,dāvināja mums Pampers pamperus,tāpēc arī sāku tos lietot...
Pievienots  5. sep 2010 18:52

A,Mums Sofija vispār nedzer ne ūdeni,ne tēju,daktere teica,lai nesatraucos,jo tad viņai šķidruma pietiekot!Jo mani tas uztrauca,jo bija karsti vasarā un ši nepakam to ūdeni,i saldinājām,ko tik nedarījām!Tagad ar pēc putrām un biezenīšiem padzer piena maisījumu,ja to negrib,tad prasās pie krūts,es ceru,ka vēl šo mēnesi izvilkšu ar pienu,jo baigi mazs jau paliek!
Pievienots  5. sep 2010 19:20

O,skatos atkal plašas diskusijas pa rpirkumiņukaut ko jau Inguss man pastāsta,ko Jūs te sarunājatNju,pekai jau pieci mēneši,sāka ritēt sestaisIr tik feina sajūta,ka viņa irVisu laiku grib sēdēt,ratos vien cilājas augšāKatru dienu kaut ko jaunu pagaršojam no ēdiena un nu jau pati ver mutīti vaļāKatru dienu kautko jaunu izgudroRiktīga razbainiece aug
Pievienots  5. sep 2010 17:12

Atbildēt komentāram

...mamiņi...

Sanit,es par savu puiku saku-aug bucītis aug radziņi ,kā nekādīgi auniņi...veido savu raksturiņu...man jau vispār jātiek galā ar 2 auniņiem,vīrs arī ir auns...
Pievienots  5. sep 2010 18:56

A,mums ir tā,ka Ingusam ir ragainās sievites,jo es esmu mežāzisAi,radziņi gan aug meitiņai,riktīgi spītīga,kliedz un raud līdz pēdējam,kamēr nedabū savu,te mums ciemiņi biežāk pabija un padzīvoja pa rokām,un tagd kā netiek rokās tā skandālu taisa,kā sakās,roku sindroms!
Pievienots  5. sep 2010 19:23

♥Vijuks ♥

Mums gan veerseniite aug :p Bet nju mazs ragainiitis jau vien arii ir
Pievienots  5. sep 2010 19:37

MBet tie ragainīši ir tik mīļi
Pievienots  5. sep 2010 19:40

...mamiņi...

Ai,Sanit,manam puikucim roku sindroms no dzimšanas...viņš ir tik laimīgs,ka paņem rokās...pati jau saprotu,ka ir uz rokām izlutināts,bet mēs vienkarši tik ļoti viņu gaidījām un,ka piedzima tā tik mīļot vien gribējās...vasarā jau ratos negribēja čučēt,sāka tā bļaut,ka liekas viņu kāds sit un cits nekas neatlika,kā puiku ņemt rokās un kādu gabaliņu panest...citi jau baigi atskatījās un domā,ka bērnam nez ko dara,ka tā bļauj,bet puika vienkārši gribēja uz rokām,jo tak pasaule ar jāredz,nevis tikai guļ un debesis redz un vēl mamma vai tētis priekšā ratus stumj
Pievienots  5. sep 2010 20:07

Mums jau ar Soficis dikti gaidīts,bet ir tā,ka pa dienu esmu viena mājās un nākas būt mazliet bargai,lai varu kaut vai aiziet dabiskās vajdzības izdarīt!Tā,ja nau,ka mēs nemīļojam un neņemam rokās,bet,kas pa daudz tas pa skādi!
Ar ratiem vasarā ar tā bija,tad nu mēs gājām aŗa vakarā un nesām uz rokām uzpārmai
ņām ar Ingusu,jo ratus ņemt nu nebija jēgas,jo raudāja un viss!
Pievienots  5. sep 2010 20:32

♥Vijuks ♥

Mums tagad lielaa beeda Alisiite saslima,vinjai ir nenormaaliigaakais klepus un iesnas ar paraadiijushaas
Vaa...tik shausmiigi zheel mazaa miiljuminja,pati ar gandriiz liidz asaraam!!! Vinja visu laiku chiikstinaas un raud ar ik pa laicinjam,bet temp. paldies dievam nav! Riit peecpusdienaa gaidiisim aarstu
Pievienots  5. sep 2010 19:39

Atbildēt komentāram

Mm,kur ta Jūs tā saslimāt?Varbūt zobiņi grib nākt?Jo bieži ir tā,kapirms zobiņu nākšanas mazie saslimst,kā i nezinu,jo Sofis man ir pirmais bērniņš,bet esmu dzirdējusi un lasījusi,Tu jau vari padot sinopret sīrupiņu,kas domāts tādiemmaziem,vai nu dod visulaiku šķidrumiņu dzert!Mums ar bija krek
s
kis,bet kaut kāpats pa sevipārgāja,bija no manis dabūjusi!
Pievienots  5. sep 2010 19:43

Turaties un veseļojaties!
Pievienots  5. sep 2010 19:43

...mamiņi...

Vija,kur noķērāt visu šito Man laikam sāktos panika un es nezinātu,ko darīt tādos brīžos...tik žēl mazo sirsniņu...veseļojaties,izturību Vija...

Tagad laiks ar tāds,ka nevar saprast,kā mazo ķiparu ģērbt...šodien gājām pastaigā,laukā silts,bet jau pēc laiciņa apmācās un palika auksts...bails jau ļoti,ka mazais nesaslimst...
Pievienots  5. sep 2010 19:59

Man ar laikamsāktospanika,bet nju ceru,ka mēs ilgi neslimosim!
Pievienots  5. sep 2010 20:33

♥Vijuks ♥

Paldies miiljaas meitenes Es jau ar nu ljoooooti ceru ka vinja aatri izveseljosies...laikam no manis sakjeera Es ar slimoju tikko ar to trako temp. un mamma mana tagad uz slimiibas lpp. es arii vinju aplipinaaju,bet mazajai un viirinjam viss ok...Tagad arii mazaa peka saaka klepot,bet paldies dievam bez temp. varbuut no taam poteem kaada komplikaacija? Tur jau garais klepus ar tai potee... Geerbjam jau siltajaas aaras biksees un siltajaa jakaa ar biezo ziemas cepuri Bet nesedzam! Mazajai vismaz silti ir
Pievienots  5. sep 2010 22:28

Saulite38

Turaties,būs labi, tagad tiešām nevar saprast,ar to laiku, istabās arī pavēsi,varētu būt arī, ka vīruss paķēra  no tevis, tagad arī visādas slimības staigā, mums te Daugavpilī meningīts staigāja vasarā, es šausmīgi baidījos, jo nekur neļāva arī peldēties.Es arī savu mazo peku apģērbju siltāk tikai nesedzu.Veseļojaties, tik zāles gan uz savu galvu nedot, labāk lai dakteris paskatās.Rudenīgais laiks tāds viņš ir mānīgs.
Pievienots  6. sep 2010 08:00
  1. « 
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10