Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

ciepinja^pecinja

Caw caw meitenesesam atpakal
Pievienots  2. dec 2010 20:47

Atbildēt komentāram

ciepinja^pecinja

MUMs 24 palika 7 menesisi,svinam jau 5 zobinu un izpriecajamies vanas peldites pirms naksninas,izbaudam pirmsmiega masazas un zobu tirisanu un tad siltu pienu un pie miega dodamies
Pievienots  2. dec 2010 20:50

Atbildēt komentāram

Saulite38

Sanitiņ, ko jums daktere Sofītim ieteica iesnām, kad jūs slimojāt? mēs pa grīdu rāpojot, dabūjām iesnas
Pievienots  2. dec 2010 22:52

Atbildēt komentāram

Mēs pilinājām patargol pilieniņus,viņi tādi brūni!Bet es pilināju arī savu pienu,kamēr bija un skaloju vienkārši ar jūras ūdentiņu un ar rinomēru atsūcu!
Nju turaties!
Pievienots  3. dec 2010 09:07

didii

Sanit! 

Tā kā saule ābeļziedam
Esiet savam bērnam klāt,
Lai no jūsu mīlestības
Viņš var mūžu darināt!
/K. Apškrūma/

Sveiciens Sofītei 8. menēšu jubilējā!

Pievienots  3. dec 2010 06:06

Atbildēt komentāram

maaminja

mēs arī pievienojamies, sveicējiem
Pievienots  3. dec 2010 08:29

dusmiigaa

Sveicam mazo Sofiju 8.menesos
Pievienots  3. dec 2010 09:09

ciepinja^pecinja

sveicieni ari no mums
Pievienots  3. dec 2010 16:23

Paldies,Meitenes!
Pievienots  3. dec 2010 09:07

Atbildēt komentāram

dusmiigaa

sveikas,meituks atkal mani parsteidza un ieraugot uz divana TV pulti,pieliida un piecelas kajinaas
bet rapot gan veel negrib..
vakar kartigi izstaigajamies pa aaru un pectam dusigi paeda,pirmo reizi pameginaju uztaisiit lasi,mazajai dikti garsoja,sodien vai rit iesim taisiit lielo gimenes bildi
Pievienots  3. dec 2010 09:13

Atbildēt komentāram

...mamiņi...

Sofītei,mīļi sveicieni jubīlītī!

Nu tā,šodien bijām pie dakteres...Sebastians 2mēn.laikā ir pieņēmies knapi nepilnus 700g,tad tagad mums svars ir 7.920kg un 71cm...daktere lika mums ēst 3x dienā un pēc mēneša atkal jāiet svērties...
Pati jau domāju,ka būs vairāk pieņēmies,jo tak sāku jau no 6mēn.piebarot,bet nekā...ar varu jau ar nevaru iedot,ēd tik cik gribās un,protams,ne jau daudz...mēģināsim,tad jau redzēsim,kā pēc mēneša būsim izauguši

Pievienots  3. dec 2010 12:26

Atbildēt komentāram

Medija!
Starp dzīvības zvaigznēm daudzām
Nu arī Tavējā mirdz!
To sargās no pasaules vējiem
Vecāku mīlošā sirds.
Mīļi sveicieni Emilijai 8mēnešu jubilējā!Augat lielas un veselas!

Pievienots  4. dec 2010 12:35

Atbildēt komentāram

mammis

sweikas,beidzot ari es te tieku ierakstiit! musu mazais puiselis tads gudrelisveljas kaa kartupeliits pa griidu,loznjaa skapim pa apagsejo plauktuun stav kajas pie galdinja vai gultasbet nerapo uz 7men atradisanos esam 9.650  un 74cm...bet ta jocigi jo drebes mums no 80-86,kaa jums ar tie izmeriem??kaa ar kombindzoniem,mes nopirkam kombindzonu kam jader uz 8men,bet nedertagad nezinu kur likt,jo vinjs ar aitas vilnu-tiik forsinjskaa jus atradaat?vnk mums ir taa,ja der kajinjas tad rokas pa lielu,bet ja rokas der tad staklite parak saraustiitsko esat devusas mazajiem?

apsweicam mazo Emiliju ar 8menesisu jubileju
Pievienots  4. dec 2010 14:02

Atbildēt komentāram

mammis

eu meitenes,kapec nevar pierakstiit tai atbildee kad mans caliits dzimis
Pievienots  4. dec 2010 14:11

Atbildēt komentāram

Nju es domāju,ka var no jauna uzrakstīt,es domāju,ja visas mēs sarakstītu,ka varētu uz kompja uztaisīt tabuliņu un tad ievietot,lai ir pārskatāmatātd rakstam vēl līdz 15decembrim un tad es mēģināšu uztaisīt tabuliņu un ievietot šeit,lai ir skaisti un pārskatāmi un tā mēs varēsim mazos sveikt
Pievienots  4. dec 2010 19:23
  1. « 
  2. 25
  3. 26
  4. 27
  5. 28
  6. 29
  7. 30
  8. 31
  9. 32
  10. 33
  11. 34